Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podrzuć Pablo na PW jakiegos linka, bo coś mi nie działają "ściągane" nie z google play Automapy... :whistling: do falsh playera też poproszę :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
podrzuć Pablo na PW jakiegos linka, bo coś mi nie działają "ściągane" nie z google play Automapy... :whistling: do falsh playera też poproszę :decayed:

To ja też przy okazji poprosze:decayed::grin:

Opublikowano

Poleciało do was PW z apką Flash Player i AM :wink4:

Ja uciekam z forum, będzie ktoś chciał jeszcze to się na PW dogadajcie miedzy sobą.

Opublikowano

Piechol, spławik podrzućcie mi też linka do AM.

Opublikowano

zapoda ktos link do instalacji GG ???

wrzuciłem ze 3 i d...a, plik nie chce odpalic

Opublikowano

na telefonie wyskakuje info "strona niedostepna" a na kompie normalnie wchodzi

czego brakuje w telefonie ?

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

dobra weszło :facepalm:

Opublikowano
Piechol, spławik podrzućcie mi też linka do AM.

Ziom jutro popoludniu Ci podesle bo na imprezie urzeduje :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A ja bym poprosil o tego flasha ;)

wysłane kurierem

Opublikowano

a ja o oba :)

Opublikowano
Piechol, spławik podrzućcie mi też linka do AM.

Ziom jutro popoludniu Ci podesle bo na imprezie urzeduje :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mam już. Piechol mi przesłał.

Dzięki.

Opublikowano

Panowie pisałem wcześniej o tych filmikach z joe monstera. Ja dalej nie mogę ich oglądać. Tylko, że problemem jest to że jak strona się załaduje do końca to wszystko znika i jest biała. Ma ktoś podobny problem? Ogólnie nie mam innych problemów ze stronkami tylko to :/

Poratuje ktoś radą? Aha na wbudowanym internecie i na chromie jest tak samo.

wysłane kurierem

Opublikowano

Już wam wysyłam z poprawną AM..

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

wysłane kurierem

:polew:

Opublikowano

Ja właśnie ściągam z tego drugiego linka od Pabla i idzie w końcu :wink:

Opublikowano
Panowie pisałem wcześniej o tych filmikach z joe monstera. Ja dalej nie mogę ich oglądać. Tylko, że problemem jest to że jak strona się załaduje do końca to wszystko znika i jest biała. Ma ktoś podobny problem? Ogólnie nie mam innych problemów ze stronkami tylko to :/

Poratuje ktoś radą? Aha na wbudowanym internecie i na chromie jest tak samo.

wysłane kurierem

Jak zainstalowałeś Flash Playera i dalej to masz to nie mam pojęcia.

Musisz zapodać na forum andka z tym..

Opublikowano
Panowie pisałem wcześniej o tych filmikach z joe monstera. Ja dalej nie mogę ich oglądać. Tylko, że problemem jest to że jak strona się załaduje do końca to wszystko znika i jest biała. Ma ktoś podobny problem? Ogólnie nie mam innych problemów ze stronkami tylko to :/

Poratuje ktoś radą? Aha na wbudowanym internecie i na chromie jest tak samo.

wysłane kurierem

Jak zainstalowałeś Flash Playera i dalej to masz to nie mam pojęcia.

Musisz zapodać na forum andka z tym..

No dokładnie, po zainstalowaniu flasha dalej to samo. Widzę jak strona się ładuje ale jak już się załaduje do końca to biały ekran :facepalm:

wysłane kurierem

Opublikowano

Hej podeslijcie te 2 linki :-)

Opublikowano

Wlasnie Pablo rzuc linkiem do AM i krotka indtrukcja...na tab 2 bedzje smigac? I czy ta sama apka jest do sgs3 i do tab2?

P.s. wpadl mi ostatnio do glowy szataNski pomysl, zeby przesciasc sie z sgs3 na xperia z....czy ktos mial do czynienia z ta sonowka

?warte to to uwagi?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Wlasnie Pablo rzuc linkiem do AM i krotka indtrukcja...na tab 2 bedzje smigac? I czy ta sama apka jest do sgs3 i do tab2?

P.s. wpadl mi ostatnio do glowy szataNski pomysl, zeby przesciasc sie z sgs3 na xperia z....czy ktos mial do czynienia z ta sonowka

?warte to to uwagi?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Wszystko masz napisane na PW co i jak, tak będzie śmigać.

Chcesz się przesiadywać na Xperie Z jak za 11 dni premiera SGS4 w NY na Samsung Unpacked Samsung Galaxy S4 - data premiery smartfona - 14 marca

Więc w Kwietniu będzie już w sprzedaży.

Uważaj tylko na szkło w tej Zetce..

Poleciało PW do reszty.

Opublikowano

Proszę o informację jak rozwiązać problem HTC one X z oryginalnym bluetooth w B8 MMI 2G.

Jest to mój pierwszy android i użytkuję go dopiero od kilku dni a mój problem polega na tym, że przy połączeniu przychodzącym jest jakiś dziwny głośny dzwonek w aucie a nie ten, który jest ustawiony w HTC. Oczywiście wcześniej z Nokia E6 nie było tego problemu. Wspólnik też nabył HTC one X i ma identyczną sytuację w c klasie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.