Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać?

Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu?

Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać?

Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu?

Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?

Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline

wysłane kurierem

Opublikowano
A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać?

Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu?

Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?

Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline

wysłane kurierem

Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie?

Opublikowano
A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać?

Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu?

Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?

Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline

wysłane kurierem

Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie?

Oj nie powiem ci jak to dokladnie jest. Na pewno jest folder w ktorym to sie zapisuje bo ja mam juz sciagniete pare albumow i deezer zajmuje mi ponad 1 giga miejsca. Ale nigdy nie szukalem tych piosenek wiec nie wiem czy mozna to sobie jakos zgrac.

Ogolnie bardzo przydatny program. Szczegolnie na silowni :P

Sprawdzilem i nie da rady tego nagrac na plytke bo pomimo iz dane zajmuja ponad 1 giga to na telefonie zapisuja sie w niewiadomym formacie i nic z tym nie mozna zrobic

wysłane kurierem

Opublikowano

Do czynienia nie miałem ale zakładam że to Chińczyk. Dlaczego pytasz o taki wynalazek?

Podzespoły jak większość urządzeń na rynku choć według mnie mała ilość ramu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

słyszałem że to angol, kusi mnie bo jest dual-sim

Opublikowano

A patrzyłes za innymi dual-simami na rynku?

To mnie mało przekonuje.

Niestety jeśli chodzi o elektronikę i auta to najpewniej brać towar renomowanych producentów ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać?

Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu?

Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?

Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline

wysłane kurierem

Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie?

Oj nie powiem ci jak to dokladnie jest. Na pewno jest folder w ktorym to sie zapisuje bo ja mam juz sciagniete pare albumow i deezer zajmuje mi ponad 1 giga miejsca. Ale nigdy nie szukalem tych piosenek wiec nie wiem czy mozna to sobie jakos zgrac.

Ogolnie bardzo przydatny program. Szczegolnie na silowni :P

Sprawdzilem i nie da rady tego nagrac na plytke bo pomimo iz dane zajmuja ponad 1 giga to na telefonie zapisuja sie w niewiadomym formacie i nic z tym nie mozna zrobic

wysłane kurierem

Dzięki. Tak właśnie podejrzewałem, bo nigdzie w sieci nie mogłem znaleźć nic o takiej możliwości.

Trochę lipa, ale cóż.

Opublikowano

Mi to nie przeszkadza, bo w aucie podłączam telefon bezprzewodowo i mam muze z Deezera w głośnikach.

Może nie ma tam wszystkich utworów, szczególnie jeśli chodzi o polski HH ale uważam, że jest jej wystarczająco dużo, zeby nie nudzić się na siłowni ;)

Opublikowano

Ja blututa nie mam, a kabelkologii uprawiać przy każdym wsiadaniu mi się nie chce, więc zmieniarka u mnie najczęściej chodzi.

No ale coś się wymyśli.

Opublikowano

W każdym razie jeśli masz ten serwis darmowy to warto go mieć. Ja dosyc często słucham z niego muzyki i zawsze cos ciekawego się znajdzie :wink:

Opublikowano

Darmowego nie mam, ale mam ochotę sobie "kupić" któryś.

Chyba wezmę Spotify, bo Shazam ma bezpośredni odnośnik, więc po "wysłuchaniu" czegoś będzie można od razu ściągnąć na telefon.

Opublikowano

endriuu wielkie dzięki za pomoc:hi:

efekty dzisiejszej zabawy z moim SGS Adv:kox:

Screenshot_2013_03_24_16_46_34.jpg

Screenshot_2013_03_24_16_48_45.jpg

Opublikowano

Super. Zrobiles wipea po?

Wysłane z prodiża

Opublikowano

tak, bo nie widział karty sim:wink:

przyznam że przez chwilę miałem ciepło:decayed:

Opublikowano

Ja po zabawie Xperią Z Młodego z drogi w Bukownie, nadal mam dylemat czy zmieniać telefon, szału nie zrobił na mnie, fajnie śmiga itd ale kolory gorsze i kąty widzenia, no i faktycznie jedną ręką już nie jestem w stanie operować tym telefonem :grin:

młody z drogi a mówiłem trzeba było wrzucić go do beczki kiszonych ogórków w mordorze :decayed:

Opublikowano

Najwieksze wady Z:

- nieergonomiczny

- wyswietlacz

Takie sa fakty :P

Wysłane z prodiża

Opublikowano

co najlepiej ściągnąć do instalacji z pc na androida? dziękuję za odpowiedź:hi:

Opublikowano

Tyy Pablo, miałem Ci telefon pokazać :facepalm:

Sent from Rns-e 2010

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.