Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie jest wszystko w porządku tyle że nie używam tapki ;-)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na tapce niestety niektóre fotki wyskakuja normalnie a inne miniaturki sa jak z Minecrafta :grin:

Opublikowano
U mnie jest wszystko w porządku tyle że nie używam tapki ;-)

A co uzywasz?? Przez przegladare lecisz?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja lecę przez przeglądarkę cały czas bo chcę widzieć forum normalnie czyli tak jak na kompie.

Natomiast jeśli mam dużo do napisania albo chcę z edytować posta to jadę przez tapatalka.

Opublikowano

Panowie pytanie, mam SGS + I9001 ostatni oficjalny soft to 2.3.6 a chcialem miec google chroma ale on tak jak niektore nowsze apk sa od 4.0 w zwyz - ktorego softa polecacie? mialem kiedys cyanogem~~ czy jak to sie tam pisze softa na moim poprzednim tel ale na poczatku dziala super ale potem wszystko siadlo chce tego uniknac bo chwilowo nie mam tyle czasa na zabawy z tym.

Opublikowano
Panowie pytanie, mam SGS + I9001 ostatni oficjalny soft to 2.3.6 a chcialem miec google chroma ale on tak jak niektore nowsze apk sa od 4.0 w zwyz - ktorego softa polecacie? mialem kiedys cyanogem~~ czy jak to sie tam pisze softa na moim poprzednim tel ale na poczatku dziala super ale potem wszystko siadlo chce tego uniknac bo chwilowo nie mam tyle czasa na zabawy z tym.

Poszukaj po goole lub chomiku bo można znaleść apke chrome pod Gingerbread-a, jeśli chcesz dobrego roma to ja długi czas siedziałęm na Mech1 v3 ([ROM][i9001] Mech1 v3.0 (17.11.2012)) szybki i nie zawodny rom:wink: W ostatnim czasie przeszedłem na AOKP Jellybean Beta3 ([ROM][i9001][JB][4.1.2] AOKP Jellybean Beta3 (19.03.2013)) Rom w porównaniu do starszych wersji jest naprawdę mega szybki, jedyny feler to szybko znikająca bateria w porównaniu np. z mechem ale można się przywyczaić ;)

Opublikowano

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:

Opublikowano
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:
Opublikowano
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:

ło kutwa :kox:

Opublikowano
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać

skąd mozna go sciągnąć ?

Opublikowano

skąd mozna go sciągnąć ?

http://forum.xda-developers.com
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:

ło kutwa :kox:

Telefon zadziwia jak na takiego staruszka :grin:
Opublikowano
skąd mozna go sciągnąć ?

ROM'y & Modyfikacje

i9001

ROM'y & Modyfikacje

Opublikowano
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:

ja w swoojej Defy wyleczyłem się z customowych romów ..

miałem wgranego 4.1.2 wszystko na początku ok.. oprócz baterii bo znikała w dobe.

w Bukowinie na zlocie... dostał zwieche zgasł i d*pa.... teraz mam wgranego niebrandowanego 2.2.2 bodajże i wszystko śmiga ok

zamówiłem z 2 tyg. temu ten Samsunga Galaxy Xcover 2 ... i czekam dalej na niego... dopiero przyjdzie po premierze która ma się odbyć w I połowie kwietnia ...

Opublikowano

Witam !

Okazyjnie nabyłem dziś SE NeoV :), jest to mój pierwszy android, polecacie jakies aplikacje które się przydadzą ?

Opublikowano
Witam !

Okazyjnie nabyłem dziś SE NeoV :), jest to mój pierwszy android, polecacie jakies aplikacje które się przydadzą ?

Sam mam taki model.Z aplikacji które posiadam i korzystam to:allegro,tapatalk(obowiązkowo,żeby być na bieżąco z forum),tablica,jak dojadę,opera jako przeglądarka do netu,latarka. :D

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Ja polecę Solid Explorera. Reszta według uznania. Ale solid numer jeden.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

CO sie dzieje ze nie dodaje mi podpisu z czego wysłane?Mam niby włączone.

Opublikowano

tryb nocny nic nie widzi:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.