Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś bawiłem się koleżanki Xperią Z i jak dla mnie szału nie ma:whistling:

O wile większe wrażenie na mnie sprawił GS3 czy też Nokia Lumia 920

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tyy Pablo, miałem Ci telefon pokazać :facepalm:

Sent from Rns-e 2010

Tyy nie gadaj bo nawet pamiętam Twój PIN ^^12:decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

544222_223362547804057_119570905_n.jpg

:shock3::slina:

Opublikowano

aa to jednak widziales?? :grin::grin:

Opublikowano

żeby oglądac TV-i na SGSIII trzeba jakąś aplikację ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
aa to jednak widziales?? :grin::grin:

Nawet w kiblu z Z-ką byłem i testowałem ale nie powiem Ci co i jak :grin::grin::grin::polew:

26.04.13 rusza sprzedaż S4 w Polsce i co ciekawe, Samsung poważnie traktuje nasz kraj bo będę dostępne 2-wersje GT-I9500 / GT-I9505

Symbol GT-IP9500 oznacza model z Exynosem, GT-IP9505 ze Snapdragonem.

Opublikowano

No i co myslisz?? Z tyloma osobami z klubu chcialem pogadac i nie bylo nawet kiedy :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Hamujcie bajere i nie robcie OT :smiley:

Opublikowano

Jakie to OT, pytam co sadzi o Ztce po tym jak sie nia pobawil:hi:

Opublikowano

Napisałem przecież strone czy 2 wcześniej o niej :wink:

Raczej jej nie kupię, poczekam na S4 i muszę też go przetestować.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Przyjechały mi ostatnio nowe Xperie V i ciekawy telefonik dla osób które nie chcą mieć większy niż 4,3" telefon.

Kolejne konto :arrow2:NOWY SONY XPERIA V LT25i 8GB LTE NFC KOLORY (3121836284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ten różowy mnie zainspirował :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Opublikowano

26.04.13 rusza sprzedaż S4 w Polsce i co ciekawe, Samsung poważnie traktuje nasz kraj bo będę dostępne 2-wersje GT-I9500 / GT-I9505

Symbol GT-IP9500 oznacza model z Exynosem, GT-IP9505 ze Snapdragonem.

A może coś po Polsku :grin:

Pablo który lepszy ???

Opublikowano

26.04.13 rusza sprzedaż S4 w Polsce i co ciekawe, Samsung poważnie traktuje nasz kraj bo będę dostępne 2-wersje GT-I9500 / GT-I9505

Symbol GT-IP9500 oznacza model z Exynosem, GT-IP9505 ze Snapdragonem.

A może coś po Polsku :grin:

Pablo który lepszy ???

Snapdragon ;)

wysłane kurierem

Opublikowano

26.04.13 rusza sprzedaż S4 w Polsce i co ciekawe, Samsung poważnie traktuje nasz kraj bo będę dostępne 2-wersje GT-I9500 / GT-I9505

Symbol GT-IP9500 oznacza model z Exynosem, GT-IP9505 ze Snapdragonem.

A może coś po Polsku :grin:

Pablo który lepszy ???

Snapdragon ;)

wysłane kurierem

wyglada na to, ze Snapdragon bedzie mial LTE a Exynos nie :(

Opublikowano

A mnie tam wpienia powoli ten android, głównie sposób wyswietlania spisu połaczeń, powinno być tam najczęście wybierane i bez powtórzeń, bez smsów itd.. Odczytywanie kontaktów z sim też nie działa za rewelacyjnie, na starym N8 o wiele szybciej to działało:whistling:

macie jakieś rady?

Opublikowano

26.04.13 rusza sprzedaż S4 w Polsce i co ciekawe, Samsung poważnie traktuje nasz kraj bo będę dostępne 2-wersje GT-I9500 / GT-I9505

Symbol GT-IP9500 oznacza model z Exynosem, GT-IP9505 ze Snapdragonem.

A może coś po Polsku :grin:

Pablo który lepszy ???

Snapdragon ;)

wysłane kurierem

wyglada na to, ze Snapdragon bedzie mial LTE a Exynos nie :(

To już będzie przesada jak tak zrobią... Wszystkie nowe smartfony raczej powinny być przygotowane do LTE... To tak jak by 3g było opcja za którą trzeba dopłacić

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano
A mnie tam wpienia powoli ten android, głównie sposób wyswietlania spisu połaczeń, powinno być tam najczęście wybierane i bez powtórzeń, bez smsów itd.. Odczytywanie kontaktów z sim też nie działa za rewelacyjnie, na starym N8 o wiele szybciej to działało:whistling:

macie jakieś rady?

Jak wejdziesz w telefon i spis połączeń, kliknij na lewy przycisk i wybierz opcje widok. Tam zaznacz "wszystkie połączenia" i wtedy sms'ow Ci nie będzie pokazywało.

Co do kontaktów, ja mam wszystkie wrzucone na gmailu i wszytko ładnie lata

Opublikowano
A mnie tam wpienia powoli ten android, głównie sposób wyswietlania spisu połaczeń, powinno być tam najczęście wybierane i bez powtórzeń, bez smsów itd.. Odczytywanie kontaktów z sim też nie działa za rewelacyjnie, na starym N8 o wiele szybciej to działało:whistling:

macie jakieś rady?

Jak wejdziesz w telefon i spis połączeń, kliknij na lewy przycisk i wybierz opcje widok. Tam zaznacz "wszystkie połączenia" i wtedy sms'ow Ci nie będzie pokazywało.

Co do kontaktów, ja mam wszystkie wrzucone na gmailu i wszytko ładnie lata

Ja tez mam sychronizacje kontaktow z kontami google i jest rewelacja. Nie trzeba ich zapisywac na sim ani na telefonie.

Jedyne co mnie denerwuje to to, ze ostatnio cos mi telefon zaczal wolniej pracowac. Np jak wchodze w smsy to dosyc dlugo je laduje, jak po rozmowie wracam do kontaktow to tez zajmuje pare sekund, no i np jak wylaczam tapatalka tzn wracam do glownego ekranu to widgety mi na chwile znikaja i laduja sie od nowa.

Podejrzewam jakies syfy z internetu ale norton nic nie widzi.

A nie chce oddawac fona do serwisu pod jakims innym pretekstem tylko po to, zeby mi system od nowa zaladowali.

wysłane kurierem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.