Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jakie hamulce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka ziomki

kupiłem tarcze ATE POWER DISC i klocki ATE docieraja sie ale jak sie dotrą to bede je katował do bolu i zobaczymy czy to taka fajna firma jak wytrzymaja to wtedy polecam jak nie to do kosza.

pozdrowionka

Opublikowano

kupiłem tarcze ATE POWER DISC i klocki ATE docieraja sie ale jak sie dotrą to bede je katował do bolu i zobaczymy czy to taka fajna firma jak wytrzymaja to wtedy polecam jak nie to do kosza.

To najpierw je dotrzyj dobrze, a potem katuj, bo szkoda by było nowych tarcz :)

Opublikowano

ile mam im dac km? 500km czy wiecej oczywiscie przez ten czas spokojna jazda.

Opublikowano
  • Autor

podobno po 300 km można już je normalnie używać. ja przyszłym tygodniu kupuje takie także po kilku dniach na nich dodam opinie :)

Opublikowano

Ja jestem na zestawie ATE PD i ATE klocki... na serii się sprawdzały bardzo fajnie... :naughty::decayed:

Opublikowano

ile mam im dac km? 500km czy wiecej oczywiscie przez ten czas spokojna jazda.

Ja tam dałem im czas 1000km i starałem się mocno nie hamować i nie przegrzewać ich.

Teraz nawet przy 220 km/h nie było żadnych drgań :th:

Opublikowano

Ja jestem na zestawie ATE PD i ATE klocki... na serii się sprawdzały bardzo fajnie... :naughty::decayed:

chyba czas zmienic na cos innego .... ;) [lepszego]

Opublikowano

spanky, no do agresywniejszej jazdy sie raczej nie nadaja.

Ja ostatnio mam problemy z nimi, ze nie cale klocki mi biora.

Bedac na próbie i hamujac 3-4 razy z predkosci 120-140 po zatrzymaniu wielki smrod i kopcenie z klockow.

Oczywiscie przy 3 czy 4 probie hamulca prawie nei bylo :confused4:

Ale trzeba przyznac, ze nic im sie nei stalo.

Opublikowano

spanky, no do agresywniejszej jazdy sie raczej nie nadaja.

jak najbardziej sie z toba zgadzam .... ;)

do normalnego uzytkowania sa Ok i w przystepnej cenie ... :th:

Opublikowano

A co byscie powiedzieli na taka kombinacje tarcze nawiercane Zimermann + klocki EBC Green Stuff. Nad takim zestawem sie zastanawiam :mysli: mysle ze troszke lepsze jak ten komplecik ATE a napewno drozszy :kox:

Opublikowano

Co do tarcz to sa to tarcze zeliwne i nei kazdy je poleca.

klocki jak najbardziej.

tylko patrzac na Twoj motorek to nei wiem, czy jest sens inwestowac tak w te hamulce.

Opublikowano

Wydając ponad 1000 zł na tarcze z klockami raczej prędzej bym się zastanawiał nad wrzuceniem 312mm i "nowych" zacisków o ile felusie do tego spasują.

Opublikowano

Chetnie bym sobie zapodal 312mm ale na komplecie zimowym mam fele 15 i sie nie zmieszcza.Zamierzam zmienic tarcze na 288mm bo obecnie mam tarcze nie wentylowana 280mm.Tak ze i tak czeka mnie zakup zaciskow,tarcz i klockow.A co do tarcz, to z tego linka co dal Murzyn wynika ze Zimremanny sa OK.Pikus przyjacielu co do mocy mojego obecnego motorka to masz racje :th: ale ja za tydzien zmieniam serce mojej niuni na 130KM + programik wiec jakies 170KM trzeba jakos zatrzymac :drool: Powodzenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam serię (280 wentyl.) Zimmermany, ok 20 tys. i nie narzekam, więc firma chyba przyzwoita

Opublikowano

A co sadzicie o klockach na przod firmy TEXAR ????????????

Opublikowano

A co sadzicie o klockach na przod firmy TEXAR ????????????

nigdy nie mailaem .. ale slyszalem ze kilka osob sobie chwalilo ....

Opublikowano

A ja wczoraj kupilem Brembo Max nacinane+ferodo premier zestaw 640zl.Jutro beda zakladane jak troche pojezdze dam znac czy sie spisuja :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.