Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

To czekamy na zdjęcia ogarniętych :naughty:

Gratuluję zakupu :good: Orientowałeś się jak to od strony gwarancji wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje na wydech zamiast od audi mam od millteka.W ASO nie mieli zastrzezen , bo specjalnie sie pytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie masz na papierze. Muszęsiędowiedzieć jak to z EVO jest bo z tego co mi sięgdzieś obiło o uszy - wymiana wydechu = utrata gwarancji na auto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna dupcia teraz jest :)

patrzac na Twoja B8 i Makkiego to coraz bardziej B8ki zaczynaja mi sie podobac, choc wcale sie na to nie zanosilo :)

podobnie mialem przy okazji wprowadzenia B7 - jak zobaczylem lampy z tylu to sie zalamalem i nie moglem zrozumiec jak mozna bylo zepsuc tak ladne auto jak B6

z czasem nie dosc ze zaczela mi sie B7 podobac to nawet stalem sie jej posiadaczem :)

Dotychczas B8 podobala mi sie wylacznie jako Allroad, ale jako Ska w sumie tez jest całkiem fajna :gwizdanie:

W Świeta ogladalem swoja byla - lezka sie w oku krecila.... ;( o poprzednich samochodach dawno zapomnialem, a za B7 czasem nawet tesknie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pakuje manaty i wracam , ale zlecialo...............

Szerokosci tam! I nie daj sie zlapac! :)

BTW, super ze sie udalo z wydechem. Mam nadzieje ze Ci sie nie znudzi po drodze do domu. Ale pewnie teraz jeszcze nie bedzie budzal za bardzo..[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 18:06_________________________________________________Rosemeyer: Ja moglbym sie chetnie z Toba za mienic na Q7 4.2TDI :)

Pomalu zaczynam dorastac do wiekszego samochodu. W B8 troche mi juz ciasno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalu zaczynam dorastac do wiekszego samochodu. W B8 troche mi juz ciasno..

Makki jeśli nie masz 2ki dzieci i 90% Twojej jazdy to samotna jazda po miescie to kupowanie Q7 nie mam sensu - proponowałbym Ci bardziej A6 niż Q7.

Z drugiej strony przez to ze jest duze, to jest mega wygodne - o ile w miescie tego tak nie czuc, to trasa w tym aucie to poezja...

Ja chcialem zmienic B7 na coś wiekszego, bo była nam ciasno (2+1+nieduzy pies) - we wnetrzu bylo w miare ok, ale bagaznik byl maly.

Teraz, przez 1,5roku ani razu nie wykorzystalem 100% bagaznika pakujac sie tak samo jak 2 czy 3 lata temu gdy brakowalo mi miejsca w B7.

Nawet jadac na narty nie bralem boxa :polew:

PS

a najwazniejszy minus Q7 dla Ciebie to.... uciazliwa pielegnacja auta z racji gabarytow :polew:

nawet glupiej szyby z przodu nie da sie bez stolka/drabinki porzadnie wyczyscic :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najwazniejszy minus Q7 dla Ciebie to.... uciazliwa pielegnacja auta z racji gabarytow :polew:

nawet glupiej szyby z przodu nie da sie bez stolka/drabinki porzadnie wyczyscic

no to makki musial by jeszcze drabinki dokupic do kolekcji kosmetykow :wink4:

Q7 jako rodzinne auto jest mega , zdecydowanie najwelsze i najwygodniejsze w klasie , mi na razie jes dobrze tak jak jest imam nadzieje ze tak posotanie a jak juz mnie zmusi zycie na takie auto , to mimo wszystko bym wybral nowe Cayenne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko bym wybral nowe Cayenne :cool1:

ja też, gdyby nie te ceny :disgust:

jak kupowalem swoje to cayenne byla na tyle swieza, ze nawet u helmutow byl problem z dostepnoscia.

no ale jako next car... kto wie :gwizdanie:

chociaz chyba jako next to kupie cos z klimatem - mam od jakiegos czasu z tylu glowy G-klase :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mam od jakiegos czasu z tylu glowy G-klase :cool1:

55 AMG :wink4:

Mercedes-G55-AMG-Edition79-45.jpg

poezja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam od jakiegos czasu z tylu glowy G-klase :cool1:

Mamy podobne gusta widzę, strasznie mi się widzi klimat tego auta, ale koszta utrzymania zabijają niestety :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzić prawdziwą terenówką szybką osobówkę bezcenne :evil: Glander ma swój urok ale ceny używek już zabijają, klasa sama w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koszta utrzymania zabijają niestety :disgust:

porownanie z poziomu Q7 nie jest takie straszne ;-)

zwykly serwis ponad 2k, tarcze+klocki (p+t)=prawie 6k, wymiana czujnika spalin przy DPFie kosztujacego niecale 200pln=1,2k, bak paliwa prawie 600 na 700km po miescie :)

wracajac do G, to niestety najwieksza wada jest jego prowadzenie - skrecasz a on nic, skrecasz dalej, zacznie sie bujac i nadal jedzie prosto :)

ale ma swoj mega urok i calkiem niezle wyglada jak na 30latka :)

a te boczne wydechy to już w ogole mistrzostwo - to chyba jedyna seryjna fura z bocznymi wydechami dopuszczona do ruchu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA Fordy (rezane przez SVT) mają boczne wydechy i śmigają, (mój też miał boczny na stronę pieszych i jakoś przegląd przechodził) nie wiadomo jak AMG przewaliło TUeV na to, ale jak widać dało radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koszta utrzymania zabijają niestety :disgust:

porownanie z poziomu Q7 nie jest takie straszne ;-)

zwykly serwis ponad 2k, tarcze+klocki (p+t)=prawie 6k, wymiana czujnika spalin przy DPFie kosztujacego niecale 200pln=1,2k, bak paliwa prawie 600 na 700km po miescie :)

wracajac do G, to niestety najwieksza wada jest jego prowadzenie - skrecasz a on nic, skrecasz dalej, zacznie sie bujac i nadal jedzie prosto :)

ale ma swoj mega urok i calkiem niezle wyglada jak na 30latka :)

a te boczne wydechy to już w ogole mistrzostwo - to chyba jedyna seryjna fura z bocznymi wydechami dopuszczona do ruchu :kox:

Miałem na myśli PB :gwizdanie: jakoś nie widzę dyszla w takim wozie :wink4: to chyba jedyny merc jakiego mógłbym mieć gdyby mnie było stać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam znalazo b sie jeszcze pare fajnych mercedesow......

autowp.ru_mercedes-benz_190e_2.5-16_evolution_ii_2-616x462.jpg

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest Świetny :>

BRABUS 800 WIDESTAR

Basis MERCEDES-BENZ G-Modell

Hubraum 6.233 ccm

Leistung* 588 kW (800 PS)

Drehmoment 1.420 Nm ab 2.100 U/min. (elektronisch abgeregelt auf 1.100 Nm)

Beschleunigung*

0 - 100 km/h 4,0 s

fotka z essen motor show 20011

gbrabus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest Świetny :>

BRABUS 800 WIDESTAR

Basis MERCEDES-BENZ G-Modell

Hubraum 6.233 ccm

Leistung* 588 kW (800 PS)

Drehmoment 1.420 Nm ab 2.100 U/min. (elektronisch abgeregelt auf 1.100 Nm)

Beschleunigung*

0 - 100 km/h 4,0 s

fotka z essen motor show 20011

gbrabus.jpg

Kosztuje jedyne 580.000 €

http://www.youtube.com/watch?v=1GPL6T0rx1s&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...