Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo tego środka SMARTWAX do kokpitu co pisałem wcześniej, myłem auto dokładnie tydzień temu, nałożyłem ten środek i jak narazie nawet śladu kurzu na desce :) A auto używane codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Jak dla mnie jest też bardzo wydajny.

Nakładałem aplikatorem megsa i jestem bardzo zadowolony z efektu. Mat + delikatna satyna. :good:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:17_________________________________________________PS: po nałożeniu jak "wniknie" w tworzywo trzeba przetrzeć mikrofibrą żeby zebrać to co zostało :)

Oczywiście nie mówię żeby nakładać dużo. Lepiej mniej, powoli a dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz? W Twoją strone są takie wertepy że na -40mm są problemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieluń - radomsko to rzeźnia :naughty:

dalej na pw gadamy :tongue4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:20_________________________________________________nie wytrzymałem do soboty i dziś pobawiłem się ostatnio nabytymi zabawkami :naughty: zrywa papę z dachu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymałem do soboty i dziś pobawiłem się ostatnio nabytymi zabawkami :naughty: zrywa papę z dachu :kox:

Może myjkę w złą stronę kierujesz :mysli:

A tak na serio to pochwal się co działałeś i jak efekty ;) Najlepiej pisz po kolei czego używałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechałem pod remize i już całe zakurzone :wallbash: jutro myje i zrobię może jakieś zdjęcia :naughty:

dorwałem jakąś polerkę za 2 stówy czyli amatorka, ale lepsze to niż dymać ręcznie przy UC

wosk dodo na ciemnym lakierze robi mega robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechałem pod remize i już całe zakurzone :wallbash: jutro myje i zrobię może jakieś zdjęcia :naughty:

dorwałem jakąś polerkę za 2 stówy czyli amatorka, ale lepsze to niż dymać ręcznie przy UC

wosk dodo na ciemnym lakierze robi mega robotę :kox:

a no :naughty:

Ja dzisiaj dopadłem maszynkę FERMa, tylko nie mam konkretnego pada i robiłem na gąbce Bolla 180mm, przejebana robota, tym bardziej że maszynka nie ma stabilizacji obrotów, i przy mocniejszy docisku hamowała :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz? W Twoją strone są takie wertepy że na -40mm są problemy kox

ja juz do Nosba jechalem to dopeiro tragedia :kox:

Ja dzisiaj dopadłem maszynkę FERMa

widze kolego ze z górnej póleczki maszyna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechałem pod remize i już całe zakurzone :wallbash: jutro myje i zrobię może jakieś zdjęcia :naughty:

dorwałem jakąś polerkę za 2 stówy czyli amatorka, ale lepsze to niż dymać ręcznie przy UC

wosk dodo na ciemnym lakierze robi mega robotę :kox:

Kurde, właśnie myślę czy nie kupić jakiejś polerki właśnie do 200 zł... Pełna amatorka i mycie od święta to chyba wystarczy? :mysli: Bo z tego co czytałem to ręczna robota odpada zwłaszcza na VAGowskim lakierze. A polerką chyba i tak nie tak łatwo zniszczyć lakier :decayed: Chociaż i tak się boję :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z polerka na aucie ale przy polerowaniu frontow meblowych na wysoki połysk te dziadostwa za 200 zl sie nie spisuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz? W Twoją strone są takie wertepy że na -40mm są problemy kox

ja juz do Nosba jechalem to dopeiro tragedia :kox:

Ja dzisiaj dopadłem maszynkę FERMa

widze kolego ze z górnej póleczki maszyna :naughty:

daj spokój miałem ją kupować, ale na szczęście sie wstrzymałem :decayed:, kminie teraz czy nie wziąść Silverstorma z Amazon.com :mysli:

Nie wiem jak z polerka na aucie ale przy polerowaniu frontow meblowych na wysoki połysk te dziadostwa za 200 zl sie nie spisuja...

no nie gadaj, u mnie na warsztacie tym pracują na frontach i daje radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakimś gównem robiłem z regulacją obrotów, ten niby pad też gófno wart ale wolałem to niż dymać ręcznie i wiadomo efekt nieco lepszy :)

Magic gdzie? u nas to piękne asfalty są :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piertoli musial jechac jakimis kanalami :) Jedyny kiepski odcinek to od suchedniwoa do mnie ale tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...