Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] ESP i domykanie/otwieranie szyb z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem już bez radny ....

Jaką wartość masz zapisaną w:

46-Central Conv. -> Adaptation-10 -> Channel 62 ?

W tym właśnie miejscu aktywuje się otwieranie/zamykanie okien pilotem. Może moduł "zgubił" te ustawienia?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Jeśli nie zmieniałeś kodowania modułu to chyba problem może tkwić tylko w samym module.... Bo nic już nie przychodzi mi do głowy. Może jest tak jak u kolegi Bromchit.... Najlepiej zrobic podmianke

Trochę niezbyt jasno napisałem, u mnie problem był z modułem podnoszenia szyby, wywalał błąd i dlatego szyby nie chciały ruszać z pilota ani z kluczyka.

Ale skoro nie ma żadnych błędów :mysli: może spróbować co proponuje OOOO_A4 i podmienić moduł komfortu.

U siebie zauważyłem też jedną rzecz, że z dalszej odległości samochód mogę normalnie zamykać i otwierać, ale przytrzymując przycisk na pilocie szyby nie reagują, dopiero jak podejdę bliżej. Może mieć na to wpływ stan baterii w pilocie??? :mysli:

Mi to w sumie nie przeszkadza.

Może kolega rmak niech sprawdzi co się dzieje na drugim pilocie, jeśli posiada (albo baterie zmienić :mysli:) .

Może się mylę, ale warto sprawdzić.

Opublikowano

Już sobie poradziłem koledzy. Z nas wszystkich to takie fachamny, że szok.

Wystarczyło tylko poczytać forum trochę bardziej, a nie się mądrzyć :P

Otóż sprawa polega na tym:

- wchodzimy w moduł komfortu 46

- wchodzimy w recode 07

- a tam dodajemy wartość +64 która oznacza : aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu, możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota.

Jakby ktoś miał z tym problem w Mazowieckim to zapraszam, w 5 minutek zakoduje jak trzeba a przy okazji zrobimy diagnostykę komputerową pojazdu :)

Opublikowano

Jeśli nie zmieniałeś kodowania modułu to chyba problem może tkwić tylko w samym module.... Bo nic już nie przychodzi mi do głowy. Może jest tak jak u kolegi Bromchit.... Najlepiej zrobic podmianke

No a o czym pisałem w tym poście??? Ale nic nie pisałeś czy wcześniej działało . Napisałeś tylko, że po odłączeniu aku PRZESTAŁO działać czyli założyliśmy, że wczesniej chodziło. A na cytowanego wyżej posta nie napisałeś że zmieniałeś coś w module komfortu....

Opublikowano

Jeśli nie zmieniałeś kodowania modułu to chyba problem może tkwić tylko w samym module.... Bo nic już nie przychodzi mi do głowy. Może jest tak jak u kolegi Bromchit.... Najlepiej zrobic podmianke

No a o czym pisałem w tym poście??? Ale nic nie pisałeś czy wcześniej działało . Napisałeś tylko, że po odłączeniu aku PRZESTAŁO działać czyli założyliśmy, że wczesniej chodziło. A na cytowanego wyżej posta nie napisałeś że zmieniałeś coś w module komfortu....

skoro napisałem, że przestało działać to logiczne, że musiało wcześniej to działać :P

Mniejsza z tym już wszystko pięknie ładnie gra i przywróciłem sobie mruganie kierunkami jak zamykam autko :D

Opublikowano

U mnie sprawa wygląda trochę inaczej.

Miałem jeden kluczyk (nie tzw. scyzoryk) z pilotem od alarmu który doczepił poprzedni właściciel. Pilot zamykał, otwierał zamki wraz z uzbrajaniem i uzbrajaniem alarmu. Gdy szyby były otwarte to przy zamknięciu auta tym pilotem mogłem spokojnie odejść a szyby zamykały się po jakimś czasie same. Dorobiłem sobie teraz kluczyk oryginalny (scyzoryk) i szyby domykają mi się jedynie gdy trzymam przycisk. Słyszałem że można to zaprogramować i ten dorobiony też będzie zamykał szyby po jakimś czasie beż konieczności trzymania. Czy wie ktoś może jak to należy zrobić???

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.