Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

mnie wczoraj kontrole zrobili jak z hatfield wracalem :decayed: oponki, ubezpieczenie itp, bo polskie auto ehh

a ubezpieczenie masz polskie,czy angielskie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko polskie ale tlumaczone jest wiec nic sie nie przyczepili zobaczyly ze prawko angielskie to nawet nie gadali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam,bo chciałbym wiedzieć,jak to jest na prawdę,kiedy zatrzymaja auto na polskich blachach i polskim ubezpieczeniu,po ponad pół roku w UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymali mnie pierwszy raz, mysle ze jak nic nie przepierdzielisz sobie to nie powinni sie czepiac bo tak jak angliki jezdza po europie tak i my tutaj, poza tym jak pracowalem w ogrodnictwie to pelno klientow z niemiec czy innego kraju mialo na niemieckich blachach itp i jakos jezdza dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tylko chodzi mi o to,że prawnie-po pół roku auto powinno mieć angielski MOT,TAX i Ubezpieczenie i jeśli udowodnią,że poruszasz się tym autem cały czas po UK a dalej masz polskie dokumenty-może byc problem,ale to teoria,a jak jest wpraktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był nalot w Bradford na auta z zagranicznymi numerami.Sam widziałem jak zabrali na lawete nowa Octawie Słowakom. Znałem go więc wiem jak to się skończyło.Musiał kupić road tax i ang. ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był nalot w Bradford na auta z zagranicznymi numerami.Sam widziałem jak zabrali na lawete nowa Octawie Słowakom. Znałem go więc wiem jak to się skończyło.Musiał kupić road tax i ang. ubezpieczenie.

...i właśnie o taką odpowiedz mi chodziło :wink4: a jakaś kara oprócz tego była?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, płacił na pewno za lawete i parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś błysnął mi fotoradar na ograniczeniu do 70 jechałem około 90 w Belgii mam polskie blachy co mi grozi ???

Mi błysnął już parę razy w ciągu kilku lat, na terenie Belgii raz, i na terenie Niemiec parę razy na autostradach. Nigdy żaden mandat nie przyszedł, do kontroli też nikt mnie nie zatrzymywał ;D

podniesie mi wysokość ubezpieczenia :thumbdown:.Chyba tego nie zrobi

Z tym bym uważał. Ubezpieczalnie mają dostęp do bazy danych z punktami, i jak przyjdzie co do czego, odszkodowanie będzie musiało zostać pokryte z Twojej prywatnej kieszeni, ponieważ w tym momencie Twoja polisa jest nieważna. Zwłaszcza jak odszkodowanie będzie wysokie - ubezpieczalnie robią wszystko by znaleźć punkt zaczepienia do wymigania się od wypłaty odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenie Niemiec parę razy na autostradach. Nigdy żaden mandat nie przyszedł, do kontroli też nikt mnie nie zatrzymywał ;D

no zebyś się nie zdziwił któregoś dnia :gwizdanie:

http://forumprawne.org/niemcy/76502-fotoradar-z-niemiec-przyszedl-poleconym-odbierac.html

http://forum.pclab.pl/topic/387441-Niemieckie-fotoradary/

:gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co od pierwszej fotki minęły już ponad 2 lata. Wielu moich znajomych z UK też zostało zfoconych na terenie Niemiec... no i nic. Póki co cisza :) Aczkolwiek, ani ja ani żaden z tych znajomych nie przekroczyliśmy dopuszczalnej o więcej niż 30 KM/h ... mnie trzasnęło na ograniczeniu 120 miałem coś koło 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech to i mnie zfocili ;D minelo tez ze 2 lata i nic :rolleyes: poki co jestem otymista i licze ze belgii tez oleja sprawe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas odswiezyc temat

9 luty kolejna sprawa o prawko zobaczymy co z tego bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym

Za to minimum 12 miesiecy ban

A punkty (3) kasuja sie 9 marca niewiele zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą dać bana :( . Wymyśl dobrą historyjkę dlaczego się tak spieszyłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli na motorach schowani w krzakach

jedyny plus tego to ze tylko ja bylem na drodze i bylo juz dosc pozno wiec ryzyko dla innych male, zobaczymy co sedzia powie

ciegnie sie to juz 18 miesiecy prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...