Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

pany dziś ustrzelił mnie w niemcowni fotoradar, przysyłają czy olać? bo nie zdążyłem sie uśmiechnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nastepnym razem bedziesz jechał do DE to wcześniej zmien tablice na aucie

bo jak Cie tam capną na starych to Ci słono policzą

ogólnie to olej temat, nie ma sie czym przejmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany dziś ustrzelił mnie w niemcowni fotoradar, przysyłają czy olać? bo nie zdążyłem sie uśmiechnąć.

mogą przysłać, zależy od wysokości mandatu, ale nawet jak przyślą, to olej to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie złapali 2 razy w niemcowni i raz w polsce i prawie 2 lata już nic nie ma ale auto poszło do żyda więc już na pewno nic nie dojdzie

A z drugiej strony to jak mogą Ci udowodnić, że to ty jechałeś np rok temu tą drogą? Chyba, że mają super fotę twarzy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pj jedno z UK drugie z PL :wink: niestety zdawałem tu i tam jeszcze przed 1998r. :grin:

w polsce pokazuje te z UK a w Anglii te z PL wtedy kary obniżają się na maxa bo nie chcę im się pisać papirów nie mówiąc o pkt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, w norłeju jeszcze gorzej.

Ustrzelili mnie jak sie jeszcze woziłem kupetą jakiś czas temu...

Trzy pomiary po równo 129.8/100 - 6500kr mandatu (ulgowo) czyli 3250zeta.:ranting:

A to wszystko dlatego że mi siedzieli na ogonie burakowozem na halo i ringach, więc chciałem sobie wyrobić troche odstępu.:grin:

Przynajmniej walneli mi komplement że mam stabilną noge.

Z drugiej strony dowiedziałem się że jeszcze 0.2km/h i zbierałbym śmieci przy autostradzie... :facepalm: pewnie dlatego te 3 pomiary w nadzieii :whistling:

A tak dorzuce jeszcze że w Szwecji, przelotowo miałem 127/120, zczapili mnie radarem z mostu i wysłali aż 2 radiowozy do spekakularnego poscigu :grin:

mandacior 2000kr :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś wyjechałem motorem za zakrętu, na którym suszyli. Zatrzymali mnie i pokazali 20km/h wiecej. Mandat, jakieś punkty...

Po miesiącu przyszedł list zwielkimi przeprosinami i czek na opłaconą sumę za mój mandat.

"Policja Jej Królewskiej Mości przeprasza za błędnie wypisany mandat, spowodowany nieskalibrowanym urządzeniem pomiarowym...

Za wszelkie problemy z tym związane serdecznie przepraszamy. London Metropolitan Police."

Pomyślałem, nauczony polską mentalnością - głupki!?

Opowiadając historyjkę Angolowi, nie byli tym zdziwieni, a natomiast wszyscy Polacy byli w szoku - jak to?!

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizej niz dalej:naughty:

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 01:55 ----------

118 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie opierdzielilem swoja 125cc teraz zapisuje sie na das :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 days left...

blizej niz dalej :decayed:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:42 ----------

35:kox:

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 02:42 ----------

26:decayed:

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 10:00 ----------

3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 days left...

blizej niz dalej :decayed:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:42 ----------

35:kox:

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 02:42 ----------

26:decayed:

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 10:00 ----------

3 :decayed:

grzej już fure powoli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 13-11-2013 at 04:29 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 21:26 ----------

Konieccccccccccccccccccccccccc bana :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szerokości :P:decayed: :decayed: :decayed:

Wiem jak sie czujesz, też czekałem na zniesienie bana jak dziecko na prezenty pod choinke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był nalot w Bradford na auta z zagranicznymi numerami.Sam widziałem jak zabrali na lawete nowa Octawie Słowakom. Znałem go więc wiem jak to się skończyło.Musiał kupić road tax i ang. ubezpieczenie.

to miał fart,że wogóle mu oddali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...