Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mod ala' przydymione lampy


iconslave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dużo myślałem to przydymionych lampach tylnych tzw "smoke" będąc u kolegi który przyciemnia szybki wpadłem na pomysł aby owe lampy przyciemnić tez, nie cale tylko miejsce gdzie plastik jest "przezroczysty". Efekt jak dla mnie jest super, daruje sobie lampy typu Smoke. Zresztą oceńcie sami. Folia została docięta na lampię i jest to folia do przyciemniania szyb.

b0959b587faef5965580235f84421ffd873_min.jpg

a6c5849d7626947417c8a3d1aaeda4446931_min.jpg

782083b892a9b02be868876d1908da5e986_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale chyba na pierwszej wizycie na myjni z wysokim ciśnieniem i folia zrobi FRUUuuuuuuuuu :decayed: Tylko lakier :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super :naughty: trzeba zrobić u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko poczekam i zobacze jak wstawisz :> Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ładnie,troszke jednak zastanawia mnie fakt czy do takich przydymionych kierunków policja sie nie doj.....bie

2 tygodnie temu miałem przegląd zwany w Irlandii NCT, i na teście sprawdzali mi lampy i przeszło także wydaje mi się ze nie powinno być problemu. Zaznaczam że lampa wygląda normalnie tylko jest lekko przyciemniona a kierunki świeca normalnie. No ale to tutaj a w Polsce nawet czepiają się za HID-y racja?

Nowe foty i mod "Czarne Cockringi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia dobra rzecz odbija swiatło odblaku nie tak jak spray ja juz mam 2 lata cały tył zafoliowany , ostatnio typ mi w tyłek wjechał lampa pękła ale nie rozpadła się dzieki folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to przycinałeś na lampie?Chyba nie nożykiem do tapet? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz foli docinasz z zapasem dość sporym w stronę w którą będziesz folię profilował na lampie podgrzewasz zeby się ładnie rozkleiła no i oklejamy kawałek po kawałku :tongue4: i tak jak wspomnialeś na końcu docinasz nożykiem do tapet zakończenie wygrzewanie. Folia koszt 30zł dobra suszara troszkę cierpliwości i efekt jak za takie pieniądze satysfakcjonujący szczególnie w wersji przed liftem. Zero problemu przy kontroli ja jeżdze juz 2 rok i zaden sie nie doczepił .Jak sie ktoryś policeman uprze da sie zerwać na miejscu jak nalepe . Zerknij w Profilu u mnie jak to wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie też elegancko wszystko wyszło... Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - czy nie można jakoś tak rozpołowić lampy a potem skleić do kupy, żeby folię założyć wewnątrz a nie na zewnątrz? W sumie to by było chyba ciutkę trwalsze rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie też elegancko wszystko wyszło... Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - czy nie można jakoś tak rozpołowić lampy a potem skleić do kupy, żeby folię założyć wewnątrz a nie na zewnątrz? W sumie to by było chyba ciutkę trwalsze rozwiązanie...

Tylko już w razie kontroli nie odkleisz a jak będzie upierdliwy misiak to jedyne wyjście aby zachować dowód.

Miałem podobnie tylko przyciemnione folią witrażową :)

ok52.th.jpg

A co do trwałości trzymało się przez ponad pół roku, a auto myłem średnio Karcherem raz na 3 dni ;) (auto sprzedane więc nie wiem jak długo wytrzyma ale sądze że jest to bardzo trwałe rozwiązanie ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejając jakąkolwiek folie tracisz homologacje. Jak ktoś ci wjedzie w kufer a będzie cwany powie że nie widział świateł lub powie podobną ściemę i jak dobrze pokmini z prawnikiem mogą uznać twoją winę. Przypadek skrajny ale możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...