Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Grzes słyszałeś juz o jakims kablu co ogarnał by moje wozidło w sensie podpowiedzi - żeby cos sie dało zrobić ?

Niestety nie :kwasny: trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS

Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzes słyszałeś juz o jakims kablu co ogarnał by moje wozidło w sensie podpowiedzi - żeby cos sie dało zrobić ?

Niestety nie :kwasny: trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS

Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki :thumbdown:

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes słyszałeś juz o jakims kablu co ogarnał by moje wozidło w sensie podpowiedzi - żeby cos sie dało zrobić ?

Niestety nie :kwasny: trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS

Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki :thumbdown:

czekam na pirata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z elektrycznym spojlerem z RS5 ? :eusathink: masz link jak to gosciu zakładał i kodował ?

Aha............ pierwsza rzecz która nam zadziałała to elektryczna roleta :naughty: po wrzycenie wstecznego ładnie sie otwierała .

Tutaj piszą o spoilerze, wychodzi na to, że to kwestia modułu komfortu. :naughty:

PS.

Telefon Ci nie działa? Dzwonię to niedostępny... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatno mlyn (kociół) z autami :wink:

Najładniejsza A5 Sportback z Pakietem S5 :naughty: Naprawde sliczne autko oraz wypas :kox:

Pakiet SIDE ASSIST z lusterkami S5 w fuull opcji (składane , pelna elektryka, fotochrom )

A5_S5_001.jpg

A5_S5_002.jpg

A5_S5_003.jpg

A5_S5_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie! To w B8 było już składanie po zamknięciu z kluczyka, czy to Twój autorski projekt ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie! To w B8 było już składanie po zamknięciu z kluczyka, czy to Twój autorski projekt ? :naughty:

Tak oczywiście że jest to ORI :wink:

Spotkałem sie juz ze składanymi lusterkami w aucie ale nie było to odblokowane . Odpowiednio kodując mozna to miec w opcji CAR na MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a gdzie można sprawdzić czy lusterka są składane ? tylko po pinach ? czy da się jakoś na MMI VCDS ? może mam to zablokowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a gdzie można sprawdzić czy lusterka są składane ? tylko po pinach ? czy da się jakoś na MMI VCDS ? może mam to zablokowane :D

Np. po przełaczniku w tapicerce kierowcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz o tym pomyślałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

dla potomnych

mr-fix.pl - Audi A4 B8: Automatycznie składane lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatno mlyn (kociół) z autami :wink:

Najładniejsza A5 Sportback z Pakietem S5 :naughty: Naprawde sliczne autko oraz wypas :kox:

Pakiet SIDE ASSIST z lusterkami S5 w fuull opcji (składane , pelna elektryka, fotochrom )

http://s19.postimg.org/6xdoekq77/A5_S5_001.jpg

http://s19.postimg.org/kfkkqv2cj/A5_S5_002.jpg

http://s19.postimg.org/x88oqsdyb/A5_S5_003.jpg

http://s19.postimg.org/4jvqnkbs3/A5_S5_004.jpg

Niezły bajzel ...:wink:

...U mnie jak "fachowcy " w aso sciagali boczek na drzwiach zeby wymienic "trójkącik" z glosniczkiem to tak to zdejmowali ze po zalozeniu boczek odstawal na 0,5 cm od drzwi i musieli go calego nowego zamówić i wymienic to samo po obu stronch :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jeden trzymał drzwi a drugi rwał łomem:facepalm:

Grzesiek czym malowałeś wylewkę? Ja mam u siebie świeżo maszynową wylewkę i przydało by się farbą do betonu pociągnąć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek czym malowałeś wylewkę? Ja mam u siebie świeżo maszynową wylewkę i przydało by się farbą do betonu pociągnąć. :wink:

Farba do betonu firmy Dekoral na podłogi przemysłowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróby czy nie to i tak chętnie bym przymierzył jak na moim parchu by się prezentowały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam Polskie litery w MMI 3G :wink:

Nawet nie wiedziałem ,ze im starsza 3G tym mniejsze kłopoty są ze wgraniem tego :eusathink: U mnie był soft P0029 i sie udało :hi:

IMG_8410.jpg

IMG_8411.jpg

IMG_8412.jpg

IMG_8413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...