Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Tu zawsze jest co oglądać! :kox: Grzegorz szkoda słów...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grześ, gratulacje :good:szczerze....ja też drugi raz bym tego nie robił:decayed: powiedz jak śmiga Ci panel klimy poliftowy i z jaką literką jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zawsze jest co oglądać! :kox: Grzegorz szkoda słów...:decayed:

W B8 to inna bajka niz B6/B7 :naughty:

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Grześ, gratulacje :good:szczerze....ja też drugi raz bym tego nie robił:decayed: powiedz jak śmiga Ci panel klimy poliftowy i z jaką literką jest:wink:

Wszedzie jest OCHRONA a Panel chodził tylko chwilę , muzę wziąsc sie za kodowanie jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie ja patrze na rozbebeszone wnętrze to już mnie trzęsie ile pracy z tym jest, a co dopiero w realu masakra:facepalm: Grzesiu pięknie że aż pała mięknie:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ potem trzeba zrobić jeszcze przód poliftowy i wyrezamy potem w dowodzie jeszcze rocznik 2012 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymęczyłeś się chłopie :decayed:

ale teraz przy każdym przekręceniu klimy czy MMI będzie banan na twarzy.

jak robiłeś testy w VCDS to wszystkie silniczki, i cięgna chodzą? daj znać jak zrzucisz CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

Fotki mogłeś lepsze zrobić:wink:

Wytrzeszczam moje piękne oczy, i ni chu chu nie widzę jak do tego parownika się dostać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach walki MODY zrobione :zdjecie:

- Klima 3 strefowa (panel klimy z białym wyswietlaczem z 2013 )

- MMI 3G

- Nagłosnienie BANG&OLUFSEN

- zmieniarka 6CD pod światłowód

- AMI w schowku (AUDI MUSIC INTERFEJS)

Oczywiście pozostanie kosmetyka typu zakładanie tapicerek , kodowania itd. :kox:

W przyszłym tygodniu odwiedze ASO celem sciągniecia OCHRONY . Mam nadzieje ,ze wszystko pójdzie bez niespodzianek :wink:

Jarek wiem co przeszliście z Bogdanem przy przekładce KLIMY :facepalm:

Drugi raz tego nie zrobiłbym :doh:

Tutaj DUŻE podziekowania dla szoguna :notworthy::notworthy::notworthy: za wielka pomoc w rezaniu :banan:

Do takiego typu modyfikacji trzeba dwóch osób .

Dzis skończylismy koło 1.30 :decayed:

http://s19.postimg.org/9rwcro3ab/KLIMA_3_ZONE_003.jpg

Sławek przy dłubaniu z cięgnami i silniaczki od klimy :naughty:

http://s19.postimg.org/5sz58uen7/KLIMA_3_ZONE_001.jpg

http://s19.postimg.org/b87v9t677/KLIMA_3_ZONE_004.jpg

http://s19.postimg.org/xmpjq18yr/KLIMA_3_ZONE_006.jpg

Grzechu ty to pozytywny wariat jesteś :decayed: żeby tak ukochaną rozbebeszyć :naughty: podziwiam takich ludzi za samą odwagę rozebrania i poskładania tego do kupy :shock3: czapki z głów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklasky:za klimę, znam ten ból ja niestety męczyłem się sam:facepalm: ale efekt jest.

Teraz zbieram graty do wspomagania elektrycznego - mam już przekładnie ale niestety trzeba jeszcze zmienić sanki:facepalm: w sumie nie jest to skomplikowane, a w połączeniu z ACC i LANE ASSIST auto jedzie samo na autobanie:naughty:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

I też mam już 3G:banan: tylko jeszcze muszę wymienić radio bo na starym brak dziwięku:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz zdjęty Airbag. Do mniemam ze przerabiales orginalna wiązkę B8 zeby podpiac klakson i masy.

Nie chcialo by ci sie zerknac czy masy posciles osobno po dwóch istniejacych kablach w B8 czy spiales wszystkie razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi jutro śmignę ci foty :wink: .........wiazki też .

Wczoraj wieczorem jeszcze pobawiłem się 3G :decayed: odblokowane i wszystko ustawione pod moje wyposażenie .

OCHRONA trzyma klimatronik (nic nie dzała :kwasny: ) tak samo jest z BANGIEM ..........ale przy teście głosników wszystkie dają znaki życia .

Moje MMI 2G HIGH na sprzedaż :hi:

===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/mmi-2g-high-ami-bluetooth-wzmacniacz-audi-sound-system-281034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki juz czaje mniej więcej o co tam biega ale tych mas jeszcze nie rozgryzlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...