Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Przerezacz z Ciebie Grzesiu :kox:

Jak tam DUB IT :naughty:

Wypasiona impreza, dopieszczone fury, mega pozytywni ludzie. Warto było jechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

turdzi na fotkach jest zaznaczone wtyki co przerabiałem .

W elektrycznym to groszowe sprawy (0.30 gr)

TTRS_001.jpg

TTRS_002.jpg

TTRS_003.jpg

TTRS_004.jpg

OCHRONA dzis odblokowana tylko jedno małe ale.........................:wallbash:

................. qutva :facepalm: jeden sterownik był z kradzionego auta .

Co z tego ,ze mam rachunki itd. tylko tłumaczenia będzie co nie miara na POLICJI :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups :kwasny: Powodzenia grześ ...ale przy tej ilosci co ty kupujesz prędzej czy później musialo sie trafić - taki kraj niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stresa mam jak cholera :kwasny:

Co z tego ,ze mam wszystkie kwity i od pewnych firm a tu taki news :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie mam info ,ze firma od której kupiłem będzie się tez gęsto tłumaczyć .

Ja tylko mam dać xero papierów (dowód zakupu ) a oni bedą działac dalej .

Sterownik bede musiał oczywiście oddać Policji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Grzesiu lipa jak uj ale jak mówisz że masz kwity to raczej nie powinno być problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki. Wygląda na to ze masz inny typ poduszki bo ja mam dwie masy i klakson czyli w sumie trzy kable podczas gdy oryginalnie B8 ma tylko dwa ale wiem juz o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach mam jeszcze webasto wraz z wentylacją ale ............cos mnie zastopowało po dzisiejszej wizycie w ASO :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa troche ale z drugiej strony patrząc dobrze ze ta ochrona komponentu to nie jest pic na wode tylko rzeczywiscie system działa ..

Miałem kiedys podobną sytuacje, i miałem fv, musiałem oczywiscie zeznac itp. ale byłem tylko stroną poboczną w sprawie, gorzej właśnie ma firma z której to wyszło, bo trzepanko będzie miała niezłe....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nitce dojdą do złodzieja...

Sorry Grześ, newsy do d*py!

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz rachunki wiec nie widze problemu

Ciebei sie nie beda czepiac kupiles legalnie wiec niech martwi sie sprzedawca a on zalatwi papier ze auto bylo do zlomu i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak wyglądała akcja po tym, że zobaczyli, że kradziony sterownik? Zadzwonili na policje od razu?? Czy każdy sterownik ma nie powtarzający się numer seryjny? Bo chyba tylko jeśli numer seryjny na sterowniku będzie się pokrywał z tym na paragonie można coś zdziałać no bo inaczej to raczej ciężko?? Ale chu**wizna:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawie, ale bądź dobrej myśli :wink:

Kasę chociaż zwrócą za ten sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... To, że jest paragon o niczym nie świadczy, bo mogą oskarżyć o paserstwo... taki kraj... :facepalm:

Ale trzeba liczyć, że będzie dobrze :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, brzydka sprawa, niewiele brakowało a miałbym to samo, kupiłem kiedyś zegary od S4 poliftowe i dobrze, że zostałem w porę ostrzeżony, co gorsze nie miałem faktury, tylko aukcja na allegro:kwasny: sprzedawca bez problemu oddał kasę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym kraju nie jest tak różowo jak by się wydawało. Jeżeli teraz sprzedawca będzie twierdził że nie wie czy to jest ten sam sterownik który Ci sprzedał i nie udowodni się mu że to na pewno jest ta część to nic mu nie zrobią, no chyba że trafią u niego jeszcze na jakieś inne trafne graty to będzie miał ciepło.

A tak wogóle to nie ma jeszcze u was w okolicy nikogo poza ASO kto ściąga CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...