Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otrzymalem juz wykresik na emila,takze wklejam,mysle ze jest dobrze :>

a4awx164.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

troszkę wam zazdroszczę niby prawie te same silniki ale macie ponad 20kucyków więcej

powodzenia życzę :hi:

Opublikowano

Witam ponownie :hi: noi ja również otrzymałem wykresik i oczywiście podziele się nim:)

ecu_projectk.jpg

Opublikowano

panowie lista nadal otwrta czy juz za pozno ??

Opublikowano

Po kontakcie z EcuProject lista jest jeszcze otwarta i można się dopisywać. A więc Panowie proszę mnie dopisać. Proszę o termin na PW :). Pozdrawiam!

1.9 TDi ASV 110KM

Opublikowano
  • Autor

maruuu i CaMeL0010 dzwoncie do Daniela z EcuProject i umawiajcie terminy,lista otwarta,pzdr :)

Opublikowano

Witam ponownie :hi: noi ja również otrzymałem wykresik i oczywiście podziele się nim:)

ecu_projectk.jpg

Zmieniałeś coś w gratach ??? Już gdzieś identyczny wykresik widziałem :mysli:

Opublikowano

witam Panowie ... znajdzie sie jeszcze miejsce na b8 2.0 tdi ( 143 KM ) ? pozdrawiam serdecznie

Opublikowano
  • Autor

ssline miejsce sie znajdzie oczywiscie :),dzwon szybko i umawiaj termin u chlopakow z Ecu,pzdr :)

Opublikowano

To i ja chyba bym się skusił, ale najpierw się z nimi skontaktuję.

Opublikowano
  • Autor

Rudi dzwon dzwon :decayed: bo ile mozna jezdzic na seryjnej mocy :tongue4:

Opublikowano

Rudi dzwon dzwon :decayed: bo ile mozna jezdzic na seryjnej mocy :tongue4:

Można mnie dopisać, ale pojadę dopiero w październiku. Dokładna data jeszcze do dogadania :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale juz dzwoniles i umowiles termin?

Opublikowano

Ale juz dzwoniles i umowiles termin?

Mail-owałem i zgodzili się na październik. Ostateczny termin uzgodnię później, bo nie wiem kiedy zjadę do PL :wink4:

Opublikowano

a dlaczego mieliby się nie zgodzić przecież grubą kasę biorą za 1,5 godz roboty :good:

Opublikowano
  • Autor

Rudi na liscie,kogos jeszcze dopisac :naughty:?

Opublikowano

Witam,

Można się jeszcze dopisać? Kiedy jest to chipowanie mniej więcej? Musi być auto z grupy VAG ? Bo już niestety VAGA nie mam, a zawirusował bym chętnie e39 530d

Opublikowano

Witam, chetnie dopiszę się do listy ;D

moje auto to Audi A4 B5 1.8T (AJL) 180KM Quattro,

zaraz piszę maila do ecu o termin ;)

pozdro

Opublikowano
  • Autor
Witam, chetnie dopiszę się do listy ;D

moje auto to Audi A4 B5 1.8T (AJL) 180KM quattro,

zaraz piszę maila do ecu o termin wink

pozdro

Kolego ladujesz na liscie,po ezgodnieniu terminu napisz na kiedy i czy zostales zakwalifikowany :tongue4:

Witam,

Można się jeszcze dopisać? Kiedy jest to chipowanie mniej więcej? Musi być auto z grupy VAG ? Bo już niestety VAGA nie mam, a zawirusował bym chętnie e39 530d

Grze$iuuu mysle, ze na 99% nie da sie cie wciagnac na liste, mialem taki przypadek wczesniej i nie przeszlo,grupowe audi to grupowe audi jak uslyszalem od chlopakow z Ecu,ewentualnie jakis inne auto z grupy vag a z twoje bmka pozostaje ci jedynie sie indywidualnie umowic,pzdr.

Opublikowano

yhy, szkoda bo właśnie dzwoniłeś jakiś czas temu do Gula to mówił, że jeśli grupowe to 1200zł ale jak mówisz że audi to audi to lipa, myślałem że ogólnie to traktują jakoś.Z drugiej strony to jak widziałem grupowe chipowanie np. na octaviaklub to pisały się różne auta z różnych for.

Opublikowano
  • Autor
yhy, szkoda bo właśnie dzwoniłeś jakiś czas temu do Gula to mówił, że jeśli grupowe to 1200zł ale jak mówisz że audi to audi to lipa, myślałem że ogólnie to traktują jakoś.Z drugiej strony to jak widziałem grupowe chipowanie np. na octaviaklub to pisały się różne auta z różnych for.

Tez myslalem, ze nie bedzie problemu z wciagnieciem na liste innych osob, ktore posiadaja auta innej marki niz audi(im wiecej osob tym lepiej tak?) m.in zglosiala sie do mnie osoba z mercedesem clk i po telefonie do Ecu musialem gosciowi odmowic bo info bylo jednoznaczne,chyba ze masz wplyw na ich decyzje :gwizdanie: ,pzdr.

Poza tym dopisuje kolejnego fana chiptuningu na liste shibby3 on board :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.