Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja Pani i jej B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne auto :good:

B6 stoi poza kadrem po lewej :decayed: A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona :decayed:

IMG_6881.jpg

Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Superancko po całości :naughty: Ja bym przy takim jasnym kolorze ściemnił szybki :wink4:

Opublikowano

wyslij zdjecia do kalendarza mysle ,ze bedzie mnostwo glosow :good:

jaki rozmiar maja te felgi?

Opublikowano

auto fajne, sesja chyba pod nową przeprawą na Warcie jak się nie mylę

chamami i prostakami się nie przejmuj - widać jaki poziom reprezentują

nie przesadzaj i nie obrażaj innych forumowiczów.

Wrzucając zdjęcia z piękną kobietą (gdzie na forum 99% to faceci) S_Q_R_V_I dobrze wiedział, że będą różne reakcje ale nie zauważyłem aby ktoś był chamem i prostakiem. Nikt nikogo nie obraża.

Może trochę wyluzuj i nie bierz wszystkiego na serio.

Tak jakby w schronisku między psy wrzucić kawał mięcha i dziwić się, że szczekają i się ślinią :D

S_Q_R_V_I - mam nadzieje, że nie uraził Cię żaden z postów, bo nie miał w sumie czym :) masz piękną kobietę i bądź z niej dumny :) - powodzenia

Opublikowano
  • Autor

jaki rozmiar maja te felgi?

17` ET 40 7.5

S_Q_R_V_I - mam nadzieje, że nie uraził Cię żaden z postów, bo nie miał w sumie czym :) masz piękną kobietę i bądź z niej dumny :) - powodzenia

:) Nikt sie nie obraził , auta i piękne kobiety to jest to co my lubimy najbardziej right? :wink4:

Opublikowano

:oklaski:

Masz ochote sie pochwalic :wink4: - robisz to i bardzo dobrze wraz z zona swietnie sie przy tym bawiac ( zdjecia :> ) nie wstydzac sie bo i nie ma takiego powodu :cool1::kox: :kox: :kox:

ps. Gratulacje zakupu A4 :audi::a4fan::good:

Opublikowano

auto fajne, sesja chyba pod nową przeprawą na Warcie jak się nie mylę

chamami i prostakami się nie przejmuj - widać jaki poziom reprezentują

nie przesadzaj i nie obrażaj innych forumowiczów.

Wrzucając zdjęcia z piękną kobietą (gdzie na forum 99% to faceci) S_Q_R_V_I dobrze wiedział, że będą różne reakcje ale nie zauważyłem aby ktoś był chamem i prostakiem. Nikt nikogo nie obraża.

Może trochę wyluzuj i nie bierz wszystkiego na serio.

Tak jakby w schronisku między psy wrzucić kawał mięcha i dziwić się, że szczekają i się ślinią :D

S_Q_R_V_I - mam nadzieje, że nie uraził Cię żaden z postów, bo nie miał w sumie czym :) masz piękną kobietę i bądź z niej dumny :) - powodzenia

:good: Zabardzo się kolega napina pisząc prostakami i chamami się nie przejmuj

Opublikowano

auto fajne, sesja chyba pod nową przeprawą na Warcie jak się nie mylę

chamami i prostakami się nie przejmuj - widać jaki poziom reprezentują

nie przesadzaj i nie obrażaj innych forumowiczów.

Wrzucając zdjęcia z piękną kobietą (gdzie na forum 99% to faceci) S_Q_R_V_I dobrze wiedział, że będą różne reakcje ale nie zauważyłem aby ktoś był chamem i prostakiem. Nikt nikogo nie obraża.

Może trochę wyluzuj i nie bierz wszystkiego na serio.

Tak jakby w schronisku między psy wrzucić kawał mięcha i dziwić się, że szczekają i się ślinią :D

S_Q_R_V_I - mam nadzieje, że nie uraził Cię żaden z postów, bo nie miał w sumie czym :) masz piękną kobietę i bądź z niej dumny :) - powodzenia

:good: Zabardzo się kolega napina pisząc prostakami i chamami się nie przejmuj

a mi się wydaje, że to w żartach vario napisał :decayed:

EOT

Opublikowano

uderz w stół a nożyce się odezwą, bez komentarza i OT

Opublikowano

furka :good: wywal mebloscianke i daj cos innego felga super( zawsze mi sie podobala)

lodowa to nie standard a szkoda

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: za gaz

ale ta pani :gwizdanie: :heat:

Opublikowano

Pozytywnie żeś kolego ten temat założył :) Moja "jadźka" by się na taką akcje nie zgodziła :P .... widać nie szukałem tam gdzie Ty hehe

Auto spoko, kobiety oceniać nie będę ..... choć rzeczywiście nie wiem po co zakładacie te "bra" na zderzaki :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kurczę a z taką pompą to auto weszło na forum a tu cisza

WHY ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:> czekacie na ciąg dalszy wnętrza ? :decayed:

Opublikowano

:> czekacie na ciąg dalszy wnętrza ? :decayed:

No ja juz myślałem że tu nowe foto a ten się jeszcze pyta :facepalm:

Opublikowano

czyjego wnętrza? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

czyjego wnętrza? :kox: :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:45_________________________________________________sorry :)

Opublikowano

czyjego wnętrza? :kox: :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:45_________________________________________________sorry :)

:naughty:
Opublikowano

EE, to pewnie FAKE. Wziął pewnie kolega zdjęcia z neta z jakąś modelką :gwizdanie:

:bag:

Opublikowano

EE, to pewnie FAKE. Wziął pewnie kolega zdjęcia z neta z jakąś modelką :gwizdanie:

:bag:

Taaa a Świstak siedzi za sreberka :good:

Opublikowano

S_Q_R_V_I i do tego ten avatar :naughty:

szerokiej drogi i pieknych plenerow :> :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.