Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jak wyczyścić relingi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie czyszczenia relingów.

Mam na jednym takie plamy:

reling.jpg

i próbowałem już chyba wszystkiego, żeby to usunąć, a to cholerstwo zawsze wraca. Czy macie może jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu??

Opublikowano

próbowałeś jakąś pastą polerską???

ostatanio w tesco kupiłe sobie lekko ścierną pastę do czyszczenia chromu made by sonax... miałem podobne "zabrudzenia" i trochę pomogło.... coprawda nie zrobiłem całego auta bo padało ale znaczki i listwy boczne szyb ładnie podczyściło....

chemia typu rozpuszczalniki to jedynie może zniszczyć chrom.... kup sobie tego sonaxa albo zagadaj z oscarem czy nie ma coś w swojej ofercie z maquiarsa(czy jak to się tam pisze)

Opublikowano

Mam podobne relingi u siebie i czyściłem tą pastą sonaxa do chromu nie pomaga wcale.

Opublikowano

kolego mam dla Ciebie idealny środek :wink4: Kupisz go w ....... dklepie muzycznym :decayed::kox:

Jest to srodek do czyszczenia starych instrumentów muzycznych jak: trąbki, saksofony...

taki plamy zejdą ciękim sikiem bez dużego nakładu pracy...

Nazwy tego środka zapomniałem :cool1:

Opublikowano

Ja to samo mam z relingami. Kupiłem paste Autolanda tez chyba lekkościerna i nie pomogło niestety.

Moze warto sprobowac wlasnie z tym środkiem do starych instrumentów.

Opublikowano

może glinką spróbować ? :mysli:

Opublikowano

jak komuś się uda wyczyścić to napiszcie czym bo też mam ten problem nie z relingami tylko z listwami wokół szyb :hi:

Opublikowano

Mam taki problem w pasku B5 FL, nawet gorzej to wygląda, na dwóch listwach wokół szyb, ciekawe że tylko na dwóch :confused4: sonax im nie pomógł niestety

Opublikowano

podobnie też mam tylko na dwóch nawet nie z jednej strony tylko po przekątej :mysli:

Opublikowano

Dokładnie u mnie to samo z dwóch stron, tylko że u mnie wygląda tak jak na zdjęciu ale te plamy tworzą jakby takie "zacieki" :(

Opublikowano

jest takie tempo do chromu i aluminium spróbujcie tym u mnie ładnie wyszło

Opublikowano

Spróbuj cifem ale zobacz w jakimś kącie co się będzie dziać bo nie daje ręki uciąć.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj doszedł do mnie taki środek:

http://www.hil.pl/-p-55.html

Dzisiaj będzie próba i dam znać czy pomogło.

CIF jest za cienki, u mnie nie dał żadnego efektu. Dokładniej mówiąc, jak zrobiłem próbę w garażu to mały efekt był, ale jak wyjechałem na słońce i zacząłem resztę czyścić to porażka.

Opublikowano

Wczoraj doszedł do mnie taki środek:

http://www.hil.pl/-p-55.html

Dzisiaj będzie próba i dam znać czy pomogło.

CIF jest za cienki, u mnie nie dał żadnego efektu. Dokładniej mówiąc, jak zrobiłem próbę w garażu to mały efekt był, ale jak wyjechałem na słońce i zacząłem resztę czyścić to porażka.

koniecznie napisz u mnie tempo cif i różne inne środki nie pomogły :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No i jestem lekko zawiedziony.

Ponad cztery dychy za środek i tak wszędzie chwalony okazał się nie do końca dobry.

Już sam nie wiem od czego mogą być te zacieki bo są tylko na prawym relingu. gdyby prawa strona była narażona na jakieś działania to i listwy i lusterko też by tak wyglądały, a tu nie, tylko reling.

Wygląda to teraz tak:

re_lewy.jpg versus rel_prawy.jpg

Sorki za jakość zdjęć, ale padły mi baterie w aparacie i musiałem zrobić telefonem (brak makra). Na dodatek jak się za to zabrałem to zaczął padać deszcz i dokończyłem w garażu. Zresztą na tej kiepskiej jakości widać że lewy jest ładny gładki, a prawy ma "zacieki".

Jak będzie ładna pogoda to spróbuję powtórzyć jeszcze kilka razy te operację i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zrobie jeszcze próbę colą może to pomoże.

Opublikowano

szkoda też mam to samo miałem nadzieję że ci się uda ale jak to mówią nadzieja matką gł....ich :thumbdown:

Opublikowano

szkoda też mam to samo miałem nadzieję że ci się uda ale jak to mówią nadzieja matką gł....ich :thumbdown:

Ale przecież każda matka kocha swoje dzieci :>

Spytajcie Oskaro, można u niego kupić kosmetyki Meguiarsa,

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135185.0;highlight=meguiars

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

No i jak Panowie z tym środkiem do czyszczenia chromu wokół szyb i relingi? Znalazł ktoś na to sposób?

Opublikowano

ja tam tempo czyscze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.