Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????


johnnythebest

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Wczoraj montowałem zawieche do swojej Audi'cy, wszystko przebiegło zgodnie z planem...bynajmniej do czasu jak znalazłem tulejkę które zdjecie widac ponizej, okazało sie ze zapomniałem jej wsadzic do tylnego amora :wallbash: I teraz pytanie czy bez niej bedzie wszystko OK czy musze na nowo demontowac tylnego amora i wsadzić ją do gumy w której powinna być.

Z drugiej strony, na dole jest odbój, w nim mała podkladka, na nim duza podkladka i ta guma w której ma być ta tulejka, na niej metalowa nakładka i koncówka amora, więc w sumie ta tulejka jest po to zeby chyba tylko usztywnić tą gume żeby ewentualnie minimalnie na boki nie chodziła ale w sumie wszystko jak jest scisniete i zamocowane to raczej nie wyrobi sie nie wiadomo jak :mysli:

Jak myślicie lepiej rozebrać amora i na nowo poskladac go z ta tulejka czy zostawić tak jak jest??

tulejkar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ją wsadził z powrotem, wg mnie bez niej poduszki amora szybko się wyklepią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ją wsadził z powrotem, wg mnie bez niej poduszki amora szybko się wyklepią

dokladnie

tulejka ta uniemozliwia za mocne scisniecie gum wiec lepiej rozebrac z powrotem amor i zlozyc tak jak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za podpowiedz, skoro tak prawicie to jutro znów zawitam z narzedziami w rekach :confused4:

Dobrze ze boczków jeszcze nie poskrecałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kolego tą tulejke włożyć tam gdzie powinna byś bo ja też o jednej takiej tulejce zapomniałem i jeżdziłem i auto z jednej strony było niższe o 1-1,5cm i nie ładnie to wyglądało :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowią "skleroza nie boli ale trzeba się nachodzić" :cool1:

W tym przypadku "skleroza nie boli ale trzeba się narobić" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nabierzesz wprawy w rozkładaniu i składaniu zawiechy hehe....coś o tym wiem. A tuleja być musi bo ustala docisk poduszek amora. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

spytam przy okazji bo będę wymieniać na dniach amortyzatory, czy śrubę amortyzatora dociąga się tak mocno aż wszystko zablokuje się na tej tulejce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...