Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

To nie będzie krzyk tylko dziecięcy śpiew liturgiczny :buahaha:

a jak brzmi poprawna nazwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

u nas tak samo ,a przed i po chrzcie spała :polew: :polew:
Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

u nas tak samo ,a przed i po chrzcie spała :polew: :polew:

no i po, u nas podobnie, jedynie przy chrzcielnicy wydała jeden ryk i puściła bąka.

Swoją drogą, nie wiedziałem, że ten szatan wychodzi przez tyłek :polew:

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

u nas tak samo ,a przed i po chrzcie spała :polew: :polew:

no i po, u nas podobnie, jedynie przy chrzcielnicy wydała jeden ryk i puściła bąka.

Swoją drogą, nie wiedziałem, że ten szatan wychodzi przez tyłek :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

u nas tak samo ,a przed i po chrzcie spała :polew: :polew:

no i po, u nas podobnie, jedynie przy chrzcielnicy wydała jeden ryk i puściła bąka.

Swoją drogą, nie wiedziałem, że ten szatan wychodzi przez tyłek :polew:

:polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

dzisiaj wypędzamy z małej szatana :decayed: ciekawe jak głośno będzie krzyczeć w kościele :gwizdanie:

he jak u Wiktora wypędzaliśmy diabła to nieźle się dar i to jakby wyczuł sytuacje bo przy samej chrzcielnicy :gwizdanie:

u nas tak samo ,a przed i po chrzcie spała :polew: :polew:

no i po, u nas podobnie, jedynie przy chrzcielnicy wydała jeden ryk i puściła bąka.

Swoją drogą, nie wiedziałem, że ten szatan wychodzi przez tyłek :polew:

zycie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Lepiej uważać na nasze pociechy

1:03 :blink::wallbash:

Opublikowano

No miejscami ostro :blink:

Opublikowano

Lepiej uważać na nasze pociechy

niektóre sytuacje zabawne ale niektóre to :shocked:

swoją drogą nie jeden "stary" jak by zaliczył takie stłuczki to by się połamał :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

:good:

Dobry wp***dol i też po problemie :naughty:

Opublikowano

ale mały dał koncert i popis :gwizdanie:

Opublikowano

To się nazywa ADHD lub bezstresowe wychowywanie :polew: :polew: :polew:

Jak ja byłem smarkacz to takich rzeczy nie było.Co powiedzieli rodzice to się robiło.

Opublikowano

To się nazywa ADHD lub bezstresowe wychowywanie :polew: :polew: :polew:

Jak ja byłem smarkacz to takich rzeczy nie było.Co powiedzieli rodzice to się robiło.

jasne :polew: ,zaraz uwierzymy wszyscy :decayed::kox: ,każdy z nas broił ,może nie tak ekstrawagancko jak ten bajtel z filmiku ale broił :wink4:

Opublikowano

A czy ja napisałem że nie broiłem :gwizdanie:

Ustosunkowałem się do filmiku.

Każdy broił,tylko że jak się przesadziło to potem był wpierdziel i było po sprawie.

Opublikowano

no tak ojciec potrafił zapanować nad sytuacją :wink4:,nie tak jak ten z filmu

Opublikowano

U mnie to była mama :tongue4: Od ojca tylko raz dostałem ale trzy dni do tyłu chodziłem :gwizdanie:

Opublikowano

no tak ojciec potrafił zapanować nad sytuacją :wink4:,nie tak jak ten z filmu

dobry wpierdul nie jest zly :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.