Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze meldujcie się kto kim jest na Endomondo ;)

Ja tutaj

Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports

Wysłałem Ci zaproszenie.

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 23:30 ----------

Jak biegać, zeby nie tracić za dużo mieśni tylko spalać tłuszcz. Kiedy i ile jeść przed i po bieganiu? Biegam 3x w tygodniu po 10 km. Schudłem parę kilo ostatnio, ale zeszło mi trzy cm z łapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz ten sam problem co ja. Mi w rok spadło 10-13 kg. Teraz zima, wracam na siłownie. 2-3 razy siłownia 2-3 razy bieganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 2 gramów białka, na każdy kg masy ciała i co najmniej ok 45 minut ruchu-po ok 30 minutach, organizm zaczyna pobierać energię z tłuszczów zgromadzonych pod skórą, białko po to,żeby nie wystąpił efekt katabolizmu

ok 30-15 minut przed biegiem, jakieś szybko przyswajalne węglowodany i lecisz, oczywiście to tak ogólnie, co można wyczytać wszędzie:wink: bo specyficzne zestawienie białek i węglowodanów-jest uzależnione od wielu czynników organizmu i Tylko ty będziesz wiedzieć, czego on potrzebuje-wsłuc**j się i kieruj się doświadczeniem-jeśli całe życie prowadzisz zdrowy tryb życia-będziesz instynktownie wiedział, czego ci potrzeba...:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE gada polac mu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

No i po dobrym treningu 20min drzemki dobrze robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry trening, to pojecie względne, każdy ma inaczej, kuzaj na 4x400 przez płotki uznawał dobry trening dopiero wtedy gdy puścił bełta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki najlepszy jest dystans dla poczatkujacych? pozdrawiam

jeśli długo nic nie robiłeś, to 2 km będzie ciężko przebiec, ale zakładam, że nie leżałeś cały czas, więc spróbuj najpierw 2km, a potem zobaczysz, czy możesz więcej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zaczynałem biegać, to dystans dwóch okrążeń na stadionie był dla mnie zabujczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki najlepszy jest dystans dla poczatkujacych? pozdrawiam

jeśli długo nic nie robiłeś, to 2 km będzie ciężko przebiec, ale zakładam, że nie leżałeś cały czas, więc spróbuj najpierw 2km, a potem zobaczysz, czy możesz więcej:wink:

dokładnie tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie blisko, ale mam parę kilo do zrzucenia wiec czas się wziąć za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a mi wystarczy 3x1h w tygodniu, żeby zacząć chudnąć, bo lato już się zbliża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...