Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ASO KIELCE AUTOCENTRUM


12RAEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jeśli macie jakiś problem z autem nie bójcie się zajechać do ASO kieleckiego (mieści się naprzeciw hali targów kieleckich)

jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na nich narzekał..

łącznie z tatą serwisujemy tam kilka samochodów i wszystko OK

POLECAM :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko fajnie tylko po Waszych postach, na zwykła diagnozę (podpięcie pod komputer), kazali mi czekać dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman13 musiałeś czekać dwa tygodnie bo mechanicy mieli dużo roboty,teraz trzeba czekać okolo 1 tydzień,ale warto.Mam tam praktyki i mówie wam że lepiej jechać tam zaplacić troche wiecej ale macie zrobione profesionalnie.Mechanicy są wporządku i zawsze można się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom kolego nie wiem czy tak jest super, ceny mają kosmos straszny( nap listwa drewniana drzwi przód 570 pln). Dział sprzedaży części tuman straszny :thumbdown: już kilka razy musiał tłumaczyć mu łopatologiczne co to jest zaworek N75 itd. Co do mechaników nie mam zarzutów pracują nieźle ale powolnoooo. barantk zapraszam na spociki

ps. mój bracholek tez miał tam praktyki pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpięcie komputera w ASO to koszt 120 zł (myślę że w tej cenie zrobią pełna diagnozę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana rozrządu nie jest akurat filozofią, która wymaga odwiedzin w ASO i powinien spokojnie sobie z nią poradzić każdy ogarnięty mechanik. Najlepiej szukać takiego w swojej najbliższej okolicy, bo jeżdżenie za "specem od wymiany rozrządu" po Polsce to trochę sztuka dla sztuki.

A za 120zł to VAGiem można sprawdzić wszystko 2 do 3 razy u jakiegoś normalnie ceniącego się mechanika.

Masz tu na forum polecanego speca o nicku "grzanek85", to uderz np. do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe muszą ale mogą CI wymienić całą instalacje podciśnienień wraz z zaworami koszt ok 2200 pln czas pracy 8 h :polew:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Koledzy,

tez z czystym sumieniem moge polecic ASO w Kielcach. Po zakupie swojej A4 B6 AJM mialem akurat termin wymiany rozrzadu. Generalnie za taka usluge (wymiana rozrzadu, pompy wody, plynu chlodniczego, paska klinowego, rolek itp) policzyli sobie 1700 zl. Wydaje sie duzo... ale pytalem wczesniej w W-wie (Auto-VIVA i Wajdemajer) - ceny o wiele, wiele wyzsze.

Co do jakosci to nie mam zastrzezen.

pozdrawiam i polecam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w zasadzie całkiem dobrze mi sie z kieleckim aso współpracuje, chce wźąść w obrone kolegów z części , mnie 7 na 10 razy pomogli, raz zaskoczyli mnie terminem oczekiwania na część ( coś ok 3 tygodnie - chyba z marsa ściągali ), raz kompletny brak chęci do pracy - część kupiłem poza aso, raz inne zamówienie a inna część dotarła. Mechanicy..... no cóż to tylko ludzie też, tacy sami fachowcy jak w każdym innym warsztacie, tylko o wiele lepsze zaplecze informatyczne, narzędzi oraz części mają, lecz w sumie spox chłopoki. Ceny.... no ceny to jak w aso mają - wyyyyyyysokie.

Z innej beczki: pytanie do ogółu - jak należy postąpić gdy podczas wymiany czegoś zostaje coś inne popsute? Dla przykładu: jeśli podczas wymiany płynu hamulcowego pęknie przewód lub zbiorniczek, to kto ponosi za to odpowiedzialność finansową? klient czy aso? lub np podczas wymiany świec zapłonowych mechanik przeciągnie gwint, lub podczas demontażu zderzaka urwie jakis kabelek...... itp. To kto ponosi koszty dodatkowej naprawy? aso czy klient?? Proszę o podpowiedź z argumentacją.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponosi usługodawca jeśli nie ma możliwości lub widocznej usterki powstałej wcześniej która uszkodziła element. Dlatego każdy szanujący się duży serwis jest ubezpieczony od takich ewentualności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...