Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Przerywa jak deszcz pada, lub jest wilgotno problem


JACA4441

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

Mam taki problem ze swoją furka audi a4 95 ben+gaz 1.6 mianowicie gdy pada to musze ja krecic dlugo zeby zapalila a jak juz zapali to nie chce sie wkręccac na obroty i strzela juz 2ie obudowy filtra wymienialem.to samo jest na gazie {kable ,swiece nowe] prośba o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz na chwilę aku niech komputer wróci do początkowych ustawień,u mnie tak było że gaz fałszowal wskazania sondy lambda i waliło w filtr powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to ewidentny problem z kablami do świec,ale może ktoś miał podobny problem i ci pomoże a nie każe ci wertować miliony postów które zawierają jakieś sporadyczne informacje i najczęściej nie dotyczące twojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B5 właśnie ADP też miałem ten sam problem jak postała parę godzin na deszczu to silnik trzeba było długo kręcić i jak odpalił to szarpał strasznie ,problemu nie rozwiązałem do końca bo auto poszło w inne ręce ,ale co najważniejsze jak auto wstawiłem do garażu to po jakimś czasie przechodziło wszystko czyli coś musi naciągać wilgoci i robić takie objawy , co do strzelania na gazie to kolego załóż sobie przed filtrem taki pierścień zabezpieczający który nie pości ciśnienia do filtra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na początek wymień kopułkę i palec rozdzielacza zapłonu i sprawdź czy niemasz przebicia na przewodach wysokiego napięcia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo dostosuje sie do wszkazowek i dam znac czy pomogo [a kable i swiece są nowe

] pozdro i dzieki

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 18:08_________________________________________________no i kicha nic nie pomoglo kużwa!!!!!!!!!!odpalilem wieczorem pochodzila troche ,rano chce odpalic i lipa teraz wogole nie odpala kopulka kable swiece nowe !!! co jest!!!!!!!!!!!!!

boje sie dac do warsztatu bo zaraz nawymyslają a moze to byc jakas blahostka juz mnie tak zrobili kiedys w warsztacie pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w mojej ADP miałem tak samo, wymieniałem kable świece kopułkę palec i nic, jak była wilgoć albo deszcz to silnik nie palił, aby tylko wyschło - wszystko grało. Oddałem do majstra który znał się na rzeczy, posprawdzał wszystko i wyszło że mam zasyfione wtryskiwacze, puścił je na czyszczenie ultradźwiękami i problem minął. Pada deszcz czy leży śnieg - audiczka pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...