Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotoradar, zdjęcie itd..


Wujek141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o pomoc ;)

Będąc nad morzem na wakacjach, ustrzelił mnie fotoradar. Dostałem zdjęcie, ale nie można powiedzieć, kto prowadził samochód.

Co w tym wypadku zrobić ? Czy jest jakaś możliwość odstąpienia od płacenia mandatu ?

P7010221.jpg

Tak to wygląda :(

Co z tym zrobić ?

Liczę na pomoc z waszej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie prowadził mój daleki kuzyn z somali Abdullach Kongo

czwarty szałas od prawej strony pola wodza :tongue4:

odbij piłeczkę na kogoś kogo nie znajdą. oczywiście ta osoba musiała prowadzić :wink4: bo chyba nie chcesz świadczyć nieprawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze powiedzieć, że ktoś Ci dźwignął bryczkę na parę godzin, a potem oddał i wykroczenie miało miejsce właśnie wtedy. No ale oczywiście będzie to świadczenie nieprawdy, chyba, że właśnie tak było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz się migał to i tak jako właściciel pojazdu dostaniesz grzywnę za niewskazanie sprawcy na podstawie art. 96 par. 3 Kodeksu wykroczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już takie tematy.

Jakby to było ze SM to można się wymigać, tutaj będzie ciężko. Twarzy nie widać, więc jest szansa na mandat bez punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że nie pamiętasz kto wtedy prowadził. Wtedy dostaniesz mandat jako właściciel pojazdu ale bez punktów bo nie ustalono kierowcy.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o pomoc ;)

Będąc nad morzem na wakacjach, ustrzelił mnie fotoradar. Dostałem zdjęcie, ale nie można powiedzieć, kto prowadził samochód.

Co w tym wypadku zrobić ? Czy jest jakaś możliwość odstąpienia od płacenia mandatu ?

P7010221.jpg

Tak to wygląda :(

Co z tym zrobić ?

Liczę na pomoc z waszej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Opcje są takie:

1)przyjmujesz mandat i punkty bo się przyznajesz ,że to Ty prowadziłeś i po sprawie

2)przyjmujesz mandat bez punktów bo nie wiesz kto prowadził i po sprawie

3)idziesz z kumplem i mówisz ,że to Ty prowadziłeś ,kumpel mówi nie stary to ja prowadziłem,Ty się upierasz ,że Ty ,kumpel ,że on ,mandat i punkty nie mogą być przyznane nawet sądownie (bo w takim przypadku sprawa oprze się o wokandę) bo sąd nie może ukarać 2 osób jednocześnie za jedno wykroczenie-trzeba mieć "jaja" by twardo trzymać się wersji :!:(Ty jak i kumpel :!:)

Oczywiście oboje w tym czasie nie możecie być w pracy(mogą zweryfikować grafik w zakładzie pracy).

Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta fotka, bez wklejki na szybie przedniej :mysli: jak ja dostałem to miałem zbliżenie na tablicę rej. i wklejkę, ja bym tam kombinował, powiedz, że w PS zrobili tą fotkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są takie:

1)przyjmujesz mandat i punkty bo się przyznajesz ,że to Ty prowadziłeś i po sprawie

2)przyjmujesz mandat bez punktów bo nie wiesz kto prowadził i po sprawie

3)idziesz z kumplem i mówisz ,że to Ty prowadziłeś ,kumpel mówi nie stary to ja prowadziłem,Ty się upierasz ,że Ty ,kumpel ,że on ,mandat i punkty nie mogą być przyznane nawet sądownie (bo w takim przypadku sprawa oprze się o wokandę) bo sąd nie może ukarać 2 osób jednocześnie za jedno wykroczenie-trzeba mieć "jaja" by twardo trzymać się wersji :!:(Ty jak i kumpel :!:)

Oczywiście oboje w tym czasie nie możecie być w pracy(mogą zweryfikować grafik w zakładzie pracy).

Powodzenia :good:

Nie wiem skąd ten pomysł na wersję numer 3, jeżeli nie dojdziecie do porozumienia to sąd nie będzie się specjalnie zastanawiał który z was ściemnia tylko przyłoży grzywnę właścicielowi pojazdu z art. 96 par. 3 kw. Chcesz Kolegę na minę wsadzić takimi radami czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...