Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z strata mocy


Leszczorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam taki problem podczas jazdy nagle poczułem brak mocy,tak jakby wogole nie było Turbiny...Gdy krece go od 2-4tyś to ledwo że wskazówka na obrotomierzu się podnosi...Turbine słychać jak świszczy.Może to być problem z jakimś podciśnieniem lub zawieszeniem Turbiny(wystarczy skasować błąd)??Dzięki za pomoc z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V.A.G - wrzuć logi lub błędy i możemy coś doradzać bo tu szklanej kuli nikt nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowaniem błędu nie usuniesz przyczyny a resztę już koledzy napisali. Zawieszenie turbo - a gdzie takie info przeczytałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia wszystkich przewodów dolotowych do turbiny, u mnie ostatnio po zmianie filtra powietrza po jakimś czasie spadł przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Mam taki problem podczas jazdy nagle poczułem brak mocy,tak jakby wogole nie było Turbiny...Gdy krece go od 2-4tyś to ledwo że wskazówka na obrotomierzu się podnosi...Turbine słychać jak świszczy.Może to być problem z jakimś podciśnieniem lub zawieszeniem Turbiny(wystarczy skasować błąd)??Dzięki za pomoc z góry

Podłączyłem ale nawet ani jeden błąd nie wyskoczył.a zauważyłem coś dziwnego bo gdy go przegazowalem pare razy to raz poleciał ciemny dym a raz biały co to może oznaczać?

oddaj auto do mechanika który ma pojęcie o TDI ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki sam problem , przyczyna dość banalna. dostaje za mało powietrza dlatego nie czujesz przyspieszenia. U mnie po wymianie 4 cm gumowego wężyka , który był troszeczkę pęknięty i który u mnie znajduję się patrząc na przód samchodu po prawej stronie na górze w czarnej skrzyneczce z całą elektroniką, śmiga jak ta lala .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się zbyt wcześnie bo turbo znowu zacznie Ci przeładowywać a wtedy to tylko jego czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...