Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tel. z navi jaki wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam aż mi go dostarczą z T-mobile. na chwilę obecną mam nokię n97 mini i nie polecam :thumbdown:

Opublikowano

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam ...

twoja odpowiedz przeczy sama sobie.

nie wiem czy polecasz czy odradzasz...

żeby polecić to chyba trzeba mieć jakieś doświadczenie z tym modelem, a tutaj nie widzę czy warto....

Opublikowano

Chlop chce wydac 300zł a tu wyjezdzaja z telefonami za kilka tysi :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

5800 :) [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 17:53_________________________________________________5800 w sumie jest nawet na sell ma znajomy jak nowa z uchwytem do auta a to jest wydatek ok 100zl tez jak niema ;) karta 2gb tam jest komplet bez simlocka na gwarancji stan igiełka ;) jak cos to prv

Opublikowano

Ja mam nokie n8, nawet daje rade, sygnał GPS łapie szybko, samo użytkowanie od pół roku dopiero raz mi sie zawiesiła że trzeba było kombinacja klawiszy resetować :gwizdanie:

mapy co pewien czas dogrywam nowe, do normalnego uztku sie nadaje :good:

Opublikowano

Ja mam Xperię x10i i program CoPilot Live, sprawuje się świetnie o ile wiesz gdzie szukać odpowiedniej wersji:)

Opublikowano

a wiecie panowie czy mozna wgrac tom toma do noki n97 ?

Opublikowano

Chlop chce wydac 300zł a tu wyjezdzaja z telefonami za kilka tysi :facepalm: :facepalm: :facepalm:

byś popatrzył na to, co pisał Tas2die4, a potem pisał... bo mój post był odpowiedzią do jego posta! :wallbash:

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam ...

twoja odpowiedz przeczy sama sobie.

nie wiem czy polecasz czy odradzasz...

żeby polecić to chyba trzeba mieć jakieś doświadczenie z tym modelem, a tutaj nie widzę czy warto....

doświadczenie mam bo mój tata ma iPhone'a 4 od roku i tylko dzięki temu się na niego zdecydowałem. jakbym nie miał z tym telefonem doświadczenia to bym nie pisał.. to chyba logiczne?

Opublikowano

ale z twojego postu to mnie wynika prawda?

gdybyś od razu napisał użytkuję od roku i dlatego zamówiłem dla siebie to odpowiedź miała by inny wydźwięk.

wtedy ja sam z chęcią zapytałbym jakiej mapy używasz....

Opublikowano

fakt, nie dopisałem. mea culpa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.