Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sygnał powinien byc w kazdym, u mie jest, moze bezpiecznik poszedł

Opublikowano
u mnie to samo, brak sygnalu, buzer znajduje sie w zegarach, kiedys zaczelem tam grzebac ale zrezygnowalem, w sumie to jest ten sam buzer co piszczy przy rezerwie paliwa i innych ostrzezeniach, nie wiem o co tam dokladnie chodzi ale jak czasami wyciagalem deske i potem ja wkladalem to nawet dzialalo, ale tylko przez chwile, moze kiedys sie za to wezme.

ten cały brzęczyk rozumiem że znajduje się wewnątrz zegarów, czyli trzeba je rozbierać :?:

czy może z tyłu na obudowie z tyłu :?: :?:

[ Dodano: 2006-09-28, 14:24 ]

czy to jest ten brzęczyk :?:

licznik.jpg

Opublikowano

dokaldnie

Opublikowano

no to teraz tylko co moze byc przyczyną ze nie brzeczy :mrgreen: :?:

Opublikowano
  • Autor

właśnie czekam z niecierpliwością na odp ponieważ jutro to rozbiram

Opublikowano
właśnie czekam z niecierpliwością na odp ponieważ jutro to rozbiram

wymontowanie licznika to czas nie dłuższy jak 2 min. więc mozesz robic kiedy chcesz

aby tylko ktos poradził co jest powodem ze nie dziala

Opublikowano
  • Autor

Najpierw podłaćzyłem do kompa i zrobiłem test zegarów kontolek itd i miedzy innymi "buczka" niestety cisza , rozebrałem licznik buczek jest ale nie działa kurcze musż ę się udać do kogoś kto już dojdzie dlaczego to nie działa.

Opublikowano

hehe... widzę, że te brzeczyki to kolejna bolączka naszych niuń... mam tak samo. Nie działą gdy zostawie włączone światłą i wyciągnę kluczyk, a sqbany kiedyś działał.. No ale brzęczyk od rezerwy i innych komunikatów/alertów działa. Co jest grane??

Opublikowano
  • Autor

OO u mnie nic ani od rezerwy ani na pozostalych komunikatach a juz nie mówiąc o światłach . Mam podobny z licznika z golfa ciekawe czy będzie pasował

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Też miałem problem z tym brzęczykiem , raz działał a innym razem nie.

Sprawa jest bardzo prosta, to wina głośniczka - tak jak pokazano to na zdjęciu wyżej.(odkleja się cewka z nawiniętego drutu).

Po wymianie głośniczka- problem został zażegnany :lol: ( ja dałem głośnik -0,4W/8ohm mocując go do zewnętrznej części obudowy licznika -ze względu na jego rozmiar, ale proponuję dać głośnik /4ohmy,to będzie głośniej buczeć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.