Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Już kilka razy załatwiłęm na amen akumaulator nie wyłączonymi światłami. U mnie nie ma sygnału u rodziców w A4 2001 też nie ma ale podobno był tylko został odłącżony. U kumpla w audi 80 jest wiec sam już nie wiem czym mam szukać i robić czy montować z innego auta. Napiszcie czy macie w tym roczniku ten sygnał a jak tak to gdzie go szukać i gdzi może być usterka że nie słychać sygnału,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sygnał niewylączonych swiateł i sądze że w twoim roczniku tym bardziej powinien być. Może jest coś z instalacją nie tak i nie działa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B3 miałem , w B4 miałem , w B5 miałem i teraz w B6 też mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki dzięki zdeniu za poradę z filtrem przeciwpyłkowym miałem taki syf ze az sie wysypało. Teraz to chodzi jak marzenie. dzieki. Wracając do tematu to mozę wie ktoś gdzie szukać tego w A4 i jak to zrobić??? oczywiście sygnał przypominający o niezgaszonych światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to mozę wie ktoś gdzie szukać tego w A4 i jak to zrobić???

Mam takie pytanie a jak otwierasz drzwi to zapala sie ci lampka w potsufitce oczywiście wtedy gdy jest przelącznikw odpowiednim polozeniu bo jesli nie to może jest to coś z tym włącznikiem masowym w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestempewien ale wydaje misie ze ten brzeczek powinien znajdować się gdzieś w okolicyskrzynkibezpieczników może tam troche głębiejjak śą przekaźniki ale to są tylko moje domysły :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, brak sygnalu, buzer znajduje sie w zegarach, kiedys zaczelem tam grzebac ale zrezygnowalem, w sumie to jest ten sam buzer co piszczy przy rezerwie paliwa i innych ostrzezeniach, nie wiem o co tam dokladnie chodzi ale jak czasami wyciagalem deske i potem ja wkladalem to nawet dzialalo, ale tylko przez chwile, moze kiedys sie za to wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie też niema brzęczyka ale przyczyna jest w zamku lewych drzwi

jest tam włącznik światła wewnętrznego i on mi szwankuje. Jak zaskoczy to brzęczyk jest. Z zamka wychodzi 5 kabli na schemacie są jakieś mostki ale nie rozgryzłem który kabel od czego. Ale jeżeli się światełko zapala to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie raz działa raz nie... nie wiem od czego to zależy.

On działa dopiero gdy kluczyk jest wyciagniety ze stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...