Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mają pecha bo 1 uciekł do wawy hyhyhy

Opublikowano

Mają pecha bo 1 uciekł do wawy hyhyhy

Przyjechał byś na spocik, chętnie zobaczyłabym to cudo na żywo :)

Opublikowano

Można kupić w stanach wiele bryk o takiej mocy ale nie tylko o to chodziło warto mieć przy okazji coś niepowtarzalnego a na pewno Bullitt taki jest

napisales to tak, jakby mustang GT500 2008 byl zwyklym autem jakich u nas wiele :>

no ale rozumiem - chec bycia 1-wszym, uslyszanym, zapamietanym etc. :)

Strary, ale rwą Cię cycki :cool:

Wyluzuj

Opublikowano

Mają pecha bo 1 uciekł do wawy hyhyhy

i się zastanawiają gdzie to może być :decayed: nie ma takiego Państwa przeciez :polew:

eech to JU-E-SEJ :decayed:

Opublikowano

W1 SSIJ :decayed:

buhahahahaha

Ja proponuje W0 LNOSC (ść)

Gratki fury !!!

Opublikowano

a wlasnie Ono ... i co bedzie jakas imienna rejestracja ? czy normalna :) bo temat umilkl ... wiec odgrzeje kotleta :polew:

i co z lampami ? znalazles juz jakies ktore w miare wygladaja i moga jezdzic po UE ?

Opublikowano

Ono pozwól że opiszę ten wózek własnymi słowami :

:th:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jeszcze jaka tablica ,sie pomyśli , i nie piszcie już qwa jakie mogą być .

lampy przerobi mi koleś z wawy więc luz , a i tak przegląd mam już zrobiony :)

Opublikowano

Nie chce mieć problemów przez durne lampy.

Kurde skoro na tej focie koleś ma żółte migacze to ktoś to musi robić , jak dobrze pamiętam to ta bryka stoi w Rzeszowie w komisie , może kogoś poprosze żeby tam podjechał i sie dowiedział.

Znalazłem namiary na komis będe tam dzwonił :)

AUTO-CENTRUM Rzeszów

Telefon: (017) 852 42 74, (664) 748 106 (664) 748 110

Oferta z dnia: 2008-02-01

Nie wiem czy udało Ci się już załatwic temat lamp.

U mnie w chryslerze przerezanie kosztowało jakieś 350zł - kierunki tył i przód + mgła z tyłu (wszystko jak fabryka :wink4: w oryginalnych lampach z wersji usa)

----------------------------------------------

aaa.. sorki przeoczylem tego posta wyżej :kox:

Opublikowano

Hmm takie autko na naszym forum:)

Ktoś chyba chce żeby posiadaczą audi sczeka opadła:)

Opublikowano

Hmm takie autko na naszym forum:)

Ktoś chyba chce żeby posiadaczą audi sczeka opadła:)

nie szczeka tylko cycki .... :polew:

Opublikowano

Całkiem sympatyczne auto, nie ma co narzekać

Opublikowano

Patrzcie kogo reaktywowali... :kox::naughty:

Wczoraj ogladalem pilota :decayed:

Knightrider_0.jpg

Knightrider_11.jpg

Knightrider_12.jpg

Knightrider_8.jpg

Knightrider_9.jpg

Knightrider_2.jpg

Knightrider_4.jpg

Knightrider_5.jpg

http://shadowyflight.com/kr08/

Opublikowano

no to ten samochód pozostawie bez komentarza :slina:

Opublikowano

Oniak będzie grał główną rolę :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko sie udało , bryka po cle akcyzie itd ,zarejestrowana , czekam na gościa od ubezpieczeń i zaraz upalam :D :th:

Opublikowano

Załóż kask i nie zapomnij w porę odpalić katapulty :kox:

Opublikowano

No to we wtorek zawijasz na spota... mam nadzieje :kox:

Opublikowano

No to we wtorek zawijasz na spota... mam nadzieje :kox:

oby nie zawinal w inny sposob ... [naped na tyl] :naughty:

Opublikowano

No oniak, to teraz na forum forda bedziesz musiał zawinąć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.