Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Biała A4-ka w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozpocznę kilkoma słowami wstępu na początek. Audica zakupiona w lipcu przed rokiem (2010), mój pierwszy dumny samochodzik :) Niestety przekładka z anglika, od 2008 roku w kraju :wink4:

Rocznik 1996, na liczniku przejechane 332 tys. (sporo, ale na tyle auto wygląda), silnik 1,8T AEB (150PS), założyłem sekwencję STAG przed 3 miesiącami (tak pewnie mi się za to oberwie :gwizdanie:). Auto stoi na alu 16" oryginalnych Audi, na zimowych oponach renomowanych Pirelli i Continental (trzeba w końcu dokupić letnie).

Jeżeli chodzi o wyposażenie:

-el. szyberdach

-el. lusterka

-el. szyby przód

-ABS

-alarm

-radio Sony

-wspomaganie kierownicy

-podłokietnik

-2x poduszki powietrzne

-centralny zamek

yyy jak sobie przypomnę to jeszcze dopiszę :)

Zdjęcia mam na razie aby z wakacji przed rokiem, ale wizualnie praktycznie nic się nie zmieniło.

zdjcie0972.jpgzdjcie0971.jpg

zdjcie0973.jpgzdjcie0974.jpg

zdjcie0975.jpgzdjcie0979.jpg

zdjcie0976.jpgzdjcie0977.jpg

Od kupna wymieniane/naprawiane/zmieniane:

-olej i filtr oleju

-pompa od wspomagania

-radio

-przednia szyba 2 razy (sic!) :tongue4:

-naprawa tłumika

-naprawy zawieszenia wahaczy, przegubów

-założony gaz sekwencja STAG

-naprawa chłodzenia

- hmmm coś jeszcze? :)

Auto miało drobny wypadek (stąd kolejna po kupnie wymiana przedniej szyby rozbitej przez nieostrożnego motocyklistę), wymiana kierunkowskazu prawego i wyklepanie prawego błotnika (jest trochę pogięty - stan ze zdjęć przed wypadkiem).

W planach mam na razie drobne zmiany kosmetyczne i praktyczne:

-wymiana akumulatora - kompletny trup

-wymiana prawego lusterka (przybliża) :no:

-naprawa błędów napinacza pasów i poduszki

-przełożenie przewodów el. szyb (od kierowcy nie da się otworzyć pasażera)

-uporanie się z problemem skonfigurowania zakupionego pilota z alarmem

-zakupienie opon letnich

-może nakładki chromowane na pedały

-obwódki felg/ może w przyszłości nowe felgi białe

-lampy tylne LED

-lampy przednie zespolone LED

-nowy zderzak przedni, bądź co najmniej dokładka do obecnego

-podświetlana gałka zmiany biegów

-może obwódki chrom szyb/zegarów

-naprawa sekwencji (błąd sterownika przez kombinacje z bezpiecznikami)

Więcej pomysłów chyba nie mam, ale z chęcią wysłucham Waszych porad :)

Opublikowano

bardzo mi się podobają białe i czarne auta ja mam czarne Ty masz białe bardzo ładnie się prezentuje, kiera :good:

jeśli wymieniłbyślampy przód i tył na poliftowe auto odmłodniałoby z ledami nie szalałbym za bardzo ewentualnie na tył i to ciekawy model...

powodzenia w modach

Opublikowano

Dobrze będzie :good:

wywal pokrowce, reszty dowiesz się na spocie :good:

Tak jak pisałem na PW, zapraszamy w niedzielę.

Opublikowano

Jesteś już znany na tym forum :decayed: z powodu pewnego wątku :tongue4:

Autko fajne to co nie pasuje do białego koloru moim zdaniem to lampy z tyłu a w środku radio i pokrowce :good:

Chrom do białego chyba też nie będzie pasował, ringi na zegary jak najbardziej :good:

Usuwaj usterki i szerokości :good:

Ps. Dobrze, że w planach nie masz już tego czegoś z allegro :wink4::decayed:

Opublikowano

Jeżeli lampki tylne to albo polift albo LED na wzór polifta (na allegro nie widziałem ostatnio, ale w jakimś innym internetowym shopie było. Chyba u mapeta. Poszukaj) :good:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:46_________________________________________________Maźnij jeszcze klamki i lusterka w kolor nadwozia :)

Opublikowano
  • Autor

HaVoK - jeżeli lampy tylnie LED na wzór poliftowych chodzi o te?

LDAU47.jpg&w=170&h=127

Aha i pytanie mam o przednie lampy:

Znalazłem takie o to:

A4B5LXC.jpg

Soczewkowe polifty pasują do modelu przed liftingiem? No i jakoś to chyba wygląda co nie :)?

Opublikowano

HaVoK - jeżeli lampy tylnie LED na wzór poliftowych chodzi o te?

LDAU47.jpg&w=170&h=127

Aha i pytanie mam o przednie lampy:

Znalazłem takie o to:

A4B5LXC.jpg

Soczewkowe polifty pasują do modelu przed liftingiem? No i jakoś to chyba wygląda co nie :)?

:good:
Opublikowano

Tylne dokładnie chodziło mi o te :)

Przednie też świetny wybór! Wymaga trochę pracy ale warto! U siebie zmodziłem właśnie na takie i cieszę się że to zrobiłem :D Zresztą jedziesz na spota czy nie? Bym Ci wszystko wyjaśnił i pokazał na przykładzie swojego auta jak wygląda cała operacja :cool1:

Opublikowano

Przedlifty z S4 wygladaja identyko z tym ze sa dzielone i nie trzeba nic wycinac, plug & play.

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście nie mam do końca innego gustu :cool1::tongue4:

W tą niedzielę raczej nie będę mógł się zjawić, pomijając to, że pewnie nie będzie mnie w Lublinie, to padł mi sterownik od sekwencji i jakoś tak się zbieram na wycieczkę do gazownika i nie mogę dotrzeć :tongue4:

Aha troszkę bardziej skłaniam się ku takim lampom na tył:

1676919463

A4B6LRsw.jpg

Myślę, że wybór także dobry, co by nie patrzeć - jest spore podobieństwo :)

Opublikowano

O nie :thumbdown:

Opublikowano

Na szczęście nie mam do końca innego gustu :cool1::tongue4:

W tą niedzielę raczej nie będę mógł się zjawić, pomijając to, że pewnie nie będzie mnie w Lublinie, to padł mi sterownik od sekwencji i jakoś tak się zbieram na wycieczkę do gazownika i nie mogę dotrzeć :tongue4:

Aha troszkę bardziej skłaniam się ku takim lampom na tył:

1676919463

A4B6LRsw.jpg

Myślę, że wybór także dobry, co by nie patrzeć - jest spore podobieństwo :)

Ten drugi model jest od B6 chyba :P Słuchaj zresztą robisz auto dla siebie :P Jak Ci się te bardziej podobają to Twój wybór :) Ja bym wolał np te LEDy a'la polift.

Widziałem ostatnio ten model w nocy na jakiejś Audi i z daleka prezentował się nie zle. z bliska już gorzej :gwizdanie: A w dzien jak na moj gust odpustowo.

Opublikowano

Widzę, że temat założyłeś :naughty::good:

Opublikowano

Ile Cię kosztowało takie B5 jeśli to nie jest tajemnica :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest to tajemnicą - zapłaciłem całościowo 6300zł przez komis :)

Opublikowano

Ale to cena po przekładce?

Opublikowano
  • Autor

Tak już po przekładce

Opublikowano

Biała fura ma moc :naughty: zobacz sobie moja poliftową będziesz wiedzial w jakim kierunku iść :good::decayed:

Opublikowano

Tak już po przekładce

:good::kox:

Opublikowano

Pierwsze co to bym wymienił tylne lampy strasznie mi się nie podobają te przedliftowe :( parę drobnych zmian i będzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.