Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 lift


Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej kupić 2.0tfsi 40tys taniej niż 3.0tfsi, dołożyć dobre turbo i pozamiatane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupić 2.0tfsi 40tys taniej niż 3.0tfsi, dołożyć dobre turbo i pozamiatane...

Jak kogoś stać na nowe 3.0 TFSI to też może dołożyć wydajniejsze turbo :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać na nowe 3.0 TFSI to też może dołożyć wydajniejsze turbo :evil::kox:

Tyle, że w tym silniku nie ma turbo. Aftermarketowych kompresorów raczej jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem w salonie Audi poliftowego Sportbacka... stały obok siebie polift i przedlift. moim zdaniem przedlift ładniejszy z zewnątrz, a polift w środku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem w salonie Audi poliftowego Sportbacka... stały obok siebie polift i przedlift. moim zdaniem przedlift ładniejszy z zewnątrz, a polift w środku :kox:

tez byme wczoraj w ASO i tez tak mysle.Za to jezdzilem demowka C7 i ta jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to jezdzilem demowka C7 i ta jest :kox:

zazdroszczę, ja bym chciał C7 3.0 TDI się przejechać, ale niestety (albo stety) w Bydgoszczy jest tylko 3.0TFSI na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jeszcze lepiej albo w sumie gorzej bo z tego auta nie che sie wysiadac :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:06_________________________________________________dzis widzialem na zywca poliftowa A5.Ta po prostu na ulicy czarna w S-linie.Przyznam ze wyglada super , i chyba jednak lepiej niz poprzednik.Nowe lampy swieca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechała za mną w Amsterdamie i również podobały mi się te nowe lampy, bardziej niż na zdjęciach. Widziałem też niedawno McLaren'a SLR na jakiś arabskich tablicach. Dźwięk powala. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak pracowalem w starej firmie doslownie za rogiem byl salon norweskigo dealera samochodow egzotycznych.

Trafilem raz na rozladunek lawety na jakis pokaz. Pagani Zobnda , SLR , Ford GT40 , Murciellago i dwa jakies sprzety mi nie znane.A wszystko to w murach starej fabryki.Dzwiek i wodok miliona euro na jednej ciezarowce byl powalajacy.Mam gdzies zdejcia , jak znajde to wkleje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak pracowalem w starej firmie doslownie za rogiem byl salon norweskigo dealera samochodow egzotycznych.

Trafilem raz na rozladunek lawety na jakis pokaz. Pagani Zobnda , SLR , Ford GT40 , Murciellago i dwa jakies sprzety mi nie znane.A wszystko to w murach starej fabryki.Dzwiek i wodok miliona euro na jednej ciezarowce byl powalajacy.Mam gdzies zdejcia , jak znajde to wkleje :kox:

miliona? a nie kilku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i kilku , na wet nie wiem bo mnie z racji na cene takie samochody malo interesuja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...