Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 lift


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się całkiem podoba :good: Ale fakt faktem szkoda że wszystkie modele są zbliżone do siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jakby większość z nas dostała nową A5 to była by zachwycona, ale to nie znaczy że tamten poprzedni przód był taki jakiś bardziej zadziorny, z charakterem. Być może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia do nowego "stylu" lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus FL A5 to, że dzięki temu ceny A5 przed FL spadną.

Im nowsze Audi tym brzydsze... Niestety... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsze Audi tym brzydsze... Niestety... :hi:

Kwestia przyzwyczajenia :wink4: Tak samo jest z nową Betą 5, dużo osób twierdzi że poprzednia E60 była bardziej zadziorna niż obecna która miała nie dawno premierę..

Auta się zmieniają tak samo jak projektanci którzy chcą wnieść nowy design, część klientów się odsunie a cześć klientów zostanie i po jakimś czasie zaakceptuje nowy design audi który później będą chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gwarantuje Wam ze jeśli byście byli posiadaczmi w/w modelu to zaden z Was nie napisał by żadnej opini negującej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Dla mnie osobiście to rewelacja! Nowa A5 ! :good:

Polak lubi krytykowac to ,czego nie posiada :cool1:

Czyli nie można krytykować Audi? To wspaniałe wozy? Może i jeździ się nim dobrze, Audi robi najładniejsze wnętrza, ale zewnętrznie A5 po FL mi się nie podoba. Samochód stracił swój charakter...

Tak samo jest z kilkoma innymi modelami Audi. A7 bije A5 po FL, A6 C7, A8 D4 na głowe :hi:

Audi A5 przed FL:

Audi-A5_2008_photo_4f.jpg

Audi A5 po FL:

Audi-A5_Coupe_2012_photo_0c.jpg

No i jako posiadacz powiem...ze mi sie nowa bardziej podoba... :gwizdanie:

Co nie znaczy ze swojej nie lubie juz :polew: :polew:

Dla mnie wlasnie ta nowa jest bardziej zadziorna.

A tak naprawde to wyraze swoje zdanie jak zobacze na zywo.[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 14:01_________________________________________________

Im nowsze Audi tym brzydsze... Niestety... :hi:

Kwestia przyzwyczajenia :wink4: Tak samo jest z nową Betą 5, dużo osób twierdzi że poprzednia E60 była bardziej zadziorna niż obecna która miała nie dawno premierę..

Dla mnie obie szalu nie robią..podobała mi sie tylko E39.Ta była za***ista jak na swoj okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" A5... bardzo dobrze- stara, o niebo ladniejsza buda, szybciej potanieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa buda, skoro FL różni się z zewnątrz praktycznie tylko światłami... :gwizdanie: Nie rozumiem jak FL może się komuś nie podobać, podczas gdy podobała mu się przed liftem. To ten sam samochód ze zmianami kosmetycznymi podążającymi za nową tendencją stylistyczną audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsze Audi tym brzydsze... Niestety... :hi:

Kwestia przyzwyczajenia :wink4: Tak samo jest z nową Betą 5, dużo osób twierdzi że poprzednia E60 była bardziej zadziorna niż obecna która miała nie dawno premierę..

Auta się zmieniają tak samo jak projektanci którzy chcą wnieść nowy design, część klientów się odsunie a cześć klientów zostanie i po jakimś czasie zaakceptuje nowy design audi który później będą chwalić.

Jak mi się coś nie podoba, to z czasem mi się nie spodoba :hi:.

BMW 5 F10 jest zdecydowanie ładniejsza od Audi A6 C7, co nie można powiedzieć o obecnej serii 7 i A8 D4.

Seria 7 -> E38

A8 -> D3

BMW 5 F10 już kilka razy, a A6 C7 jeszcze nie...

Czas pokaże jak A5 po FL będzie się sprzedawała.

Po moim mieście jeżdżą dwie A5 Coupe, jedna S5 Coupe i jedna A5 Sportback.

Za to w Krakowie widziałem tylko raz najnowszą Audi A8 D4. Nie robi wrażenia, a A7 już za to trzy razy i to w różnym kolorze :slina::blink:.[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 15:55_________________________________________________

Jaka nowa buda, skoro FL różni się z zewnątrz praktycznie tylko światłami... :gwizdanie: Nie rozumiem jak FL może się komuś nie podobać, podczas gdy podobała mu się przed liftem. To ten sam samochód ze zmianami kosmetycznymi podążającymi za nową tendencją stylistyczną audi.

Przód jest tragiczny... ja bym już to lepiej zaprojektował... Jak patrze na A5 po FL to tak jak bym patrzył na A6 C7. Jak by przód A5 był na wzór A7 to byłby to "wspaniały wóz":

Audi-A7_Sportback_2011_photo_52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa buda, skoro FL różni się z zewnątrz praktycznie tylko światłami... :gwizdanie: Nie rozumiem jak FL może się komuś nie podobać, podczas gdy podobała mu się przed liftem. To ten sam samochód ze zmianami kosmetycznymi podążającymi za nową tendencją stylistyczną audi.

jak to sie mówi to właśnie detale robią architekturę.......A6 C7 mi sie podoba i ma fajne lampy a tu wzięli ta lampę i dopalowali ja do grilla nie zmieniając błotnika.I to mi sie nie podoba tak jak obłości we wlotach które ni jak nie pasują do prostej wręcz kanciastej ale muskularnej budy.

Tak jak pisze Skyliner89 zrobili by przód a'la A7 i byl by mistrz.Wszystko by pasowało do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bardziej niż poprzednik ale wiadomo, ze to kwestia gustu. ja bym nie pogardził taką sztuką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda świetnie i te nowe ledy są dużo ładniejsze niż poprzedni pas kropek. No i wreszcie do S5 coupe trafił silnik 3.0TFSI. :wink4:

zgadzam się :good:

pasek kropek led wygląda kiepsko a nawet gorzej niż kiepsko :thumbdown:

co nie oznacza, że nie chciałbym takiego auta...z odpowiednim silnikiem i napędem :wink4:

baj dy lej, narzekacie na lift A5 a nie wdzieliście chyba liftu BMW serii 1 :decayed:

wtedy dopiero możemy pogadać co jest ładne a co brzydkie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baj dy lej, narzekacie na lift A5 a nie wdzieliście chyba liftu BMW serii 1 :decayed:

wtedy dopiero możemy pogadać co jest ładne a co brzydkie :tongue4

daj spokoj tak spier... tak za***isty samochod ... :thumbdown: , jest brzydka zarowno z przodu jak i z tylu... Ta obecna jest super szczegolnie w mpakiecie. Jedyny plus nowej 1er to linia , jak stoi z boku wyglada kozacko , z tylu badziewnie z przodu wmiare .

Z nowych aut najwieksze wrazenie robi na mnie 5er Touring w Mpakiecie , mysle ze A6 dostanie w wynikach sprzedazy niezle baty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych aut najwieksze wrazenie robi na mnie 5er Touring w Mpakiecie , mysle ze A6 dostanie w wynikach sprzedazy niezle baty ....

Spokojnie, to tylko kwestia czasu. Gdzie Ci projektanci :audi: mają oczy... Brak słów :disgust:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych aut najwieksze wrazenie robi na mnie 5er Touring w Mpakiecie , mysle ze A6 dostanie w wynikach sprzedazy niezle baty ....

nie byl bym taki pewien.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle, że audi już dostaje baty w tym segmencie, chociażby patrząc ile nowych piątek jeździ po Amsterdamie i w Niemczech. A6 jest znacznie mniej widać na ulicach i autostradach. Co prawda 5-series jest już około roku na rynku i pewnie następne parę miesięcy pokaże jaki będzie bilans sprzedaży. Mimo wszystko bimmer cały czas jest nr 1 w klasie premium. Audi nr 3. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to po Wawie jeździ chyba więcej 5 touring niż 5 sedanów, więc zanim A6 wypuści na ulice Wawy avanty to C7 będzie ciężko to przeskoczyć :wink4:

ale czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle, że audi już dostaje baty w tym segmencie, chociażby patrząc ile nowych piątek jeździ po Amsterdamie i w Niemczech. A6 jest znacznie mniej widać na ulicach i autostradach. Co prawda 5-series jest już około roku na rynku i pewnie następne parę miesięcy pokaże jaki będzie bilans sprzedaży. Mimo wszystko bimmer cały czas jest nr 1 w klasie premium. Audi nr 3. :wink4:

kazdy rynek jest inny , w skandynawii A6 ( i to C6 ) leje 5tke na glowe , do tego jak na razie C7 wygrywa juz testy z nowa 5 , jest jeszcze przywiazanie do marki , sa ludzie tak jak ja ktorzy po prostu BMW nie lubia mimo ze bylo i jest pare modeli ktore mi sie bardzo podoba....itp itd , do tego C7 jest za krotka na rynku , nie ma jeszcze Avanta za dwa lata moze cos bedzie mozna powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie nie widziałem jeszcze A6 C7, ale za to Serie 5 F10 widziałem kilka razy w Krakowie i w Skawinie w wersji sedan i touring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...