Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 lift


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, ze jestem rozczarowany... bo wyszlo z tego A6 Coupe :kwasny:

Przedlift podoba mi sie o wiele bardziej, fakap :thumbdown:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9940317,Audi_A5_po_liftingu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przód niestety nie za bardzo mi podchodzi do reszty. Poprzedni był ładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi robi przody na jedno kopyto... wyjątek to A7 (kilka razy widziałem na żywo w Krakowie. Samochód robi ogromne wrażenie). Przód A5 po faceliftingu wygląda tragicznie, podobny do A6 C7. Powinni jak najszybciej zmienić projektantów, bo jest coraz gorzej... Im nowszy tym brzydszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to audi dokonało niemożliwego czyli zjebalo tak ładny i proporcjonalny samochód do tego po chamsku przyoszczędzili i zamiast zaadaptować kształt lampy z A6 C7 i zmienic tez blotnik to zostawili błotnik i dopasowali do nigo resztę lampy. Jako Sline troszkę lepiej ale ogolnie słabo to wyszło i widac ze na sile.

Za to srodek kozak , zwlaszcza kirownica , mailem nic nie modzic u siebie ale juz wiem jaki bedzie nastepny mod :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to srodek kozak , zwlaszcza kirownica , mailem nic nie modzic u siebie ale juz wiem jaki bedzie nastepny mod :naughty:

taka kiera i drazek sa tez w Q7 MY 2012, ale wg mnie troche slabo to wyglada :-/

W Q7 i A5 jest tez nowy MMI zapewne juz z GoogleMaps i to jest duzo wieksza zmiana. Poza tym widać też biale podswietlenie klimy...

Tu jest wiecej fotek: http://www.samar.pl/__/3/3.a/63830/Nowe-Audi-A5.html?locale=pl_PL

A tu moj slon w MY2011 - kiera 4ramiena to mega kupa

76f2c5fed34a5fc4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowością w ofercie Audi A5 jest 3.0 TFSI – silnik V6 z doładowywany kompresorem i rozwijający moc 200 kW (272 KM)

fajny silniczek wskoczyl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze go zdlawili do 272 a nie zostawili np rownych 300 jak w A6 :-/ Ale i tak bedzie wreszcie jakas fajna alternatywa dla 3.0TDI bo cenowo bedzie pewnie bardzo podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze go zdlawili do 272 a nie zostawili np rownych 300 jak w A6 :-/ Ale i tak bedzie wreszcie jakas fajna alternatywa dla 3.0TDI bo cenowo bedzie pewnie bardzo podobnie

bylo by za blisko S5 , mysle ze to bedzie silnik do kupna w tym aucie :cool1: czary mary i pewnie 330 za 100 k mniej :wink4: niz S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie stylistycznie tyl nadwozia nie pasuje do odmienionego przodu,mogli chociaz jakies inne lampy na tyl dodac zeby troche to mialo ,,rece i nogi'' za to podoba mi sie wnetrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z zew. mi sie nie widzi w srodku fajnie :good: :good:

Dokładnie mam takie same zdanie, przód średnio wygląda ale to już taka polityka :audi: będzie się trzeba przyzwyczaić do tych nowych świateł itd.

Środek natomiast bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek pierwsza klasa. Przód niestety na nie :thumbdown: W ogóle ostatnio coś nowe modele Audi do mnie nie przemawiają tak jak te starsze tak samo jak BMW. Im nowsze auta tym dla mnie gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gwarantuje Wam ze jeśli byście byli posiadaczmi w/w modelu to zaden z Was nie napisał by żadnej opini negującej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Dla mnie osobiście to rewelacja! Nowa A5 ! :good:

Polak lubi krytykowac to ,czego nie posiada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gwarantuje Wam ze jeśli byście byli posiadaczmi w/w modelu to zaden z Was nie napisał by żadnej opini negującej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Dla mnie osobiście to rewelacja! Nowa A5 ! :good:

Polak lubi krytykowac to ,czego nie posiada :cool1:

Czyli nie można krytykować Audi? To wspaniałe wozy? Może i jeździ się nim dobrze, Audi robi najładniejsze wnętrza, ale zewnętrznie A5 po FL mi się nie podoba. Samochód stracił swój charakter...

Tak samo jest z kilkoma innymi modelami Audi. A7 bije A5 po FL, A6 C7, A8 D4 na głowe :hi:

Audi A5 przed FL:

Audi-A5_2008_photo_4f.jpg

Audi A5 po FL:

Audi-A5_Coupe_2012_photo_0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gwarantuje Wam ze jeśli byście byli posiadaczmi w/w modelu to zaden z Was nie napisał by żadnej opini negującej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Dla mnie osobiście to rewelacja! Nowa A5 ! :good:

Polak lubi krytykowac to ,czego nie posiada :cool1:

nie swiruj Cuber :wink4: ladna to moze i jest ale troche ja skopali ... Tylek fajny wnetrze ok ale ten przodzik taki kiczowaty troszke... Posiadanie a nie posiadanie nie ma tu nic do tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylek fajny wnetrze ok ale ten przodzik taki kiczowaty troszke...

nie wiem czy Pamietasz jak wyszło B7 :cool1: wiele osób krytykowało , narzekało na ten przód do momentu aż nie stało się ich posiadaczem :wink4:

Osobiscie mi sie naprawde podoba nowa A5 :wink4:

ps. fakt jest jeden ze Audi zaczyna robic przody modeli bardzo zblizone do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda świetnie i te nowe ledy są dużo ładniejsze niż poprzedni pas kropek. No i wreszcie do S5 coupe trafił silnik 3.0TFSI. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak lubi krytykowac to ,czego nie posiada cool1

Tu cie troche ponioslo :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________Ja to tak wlasnie zrozumialem z tym Polakiem,raza mnie takie i temu podobne stwierdzenia,no to sobie podyskutowalismy a teraz trzeba pospac po pracy,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...