Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie tylko zamontowane. Elektronika dopiero po Bukowinie:decayed:

podłączone i przekodowane :wink: jest jeszcze mała rzecz do poprawy, ale to po powrocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko zamontowane. Elektronika dopiero po Bukowinie:decayed:

podłączone i przekodowane :wink: jest jeszcze mała rzecz do poprawy, ale to po powrocie..

nie ma stopu? to ja za tobą nie jadę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stop jest, normalne światła są, kierunkowskazy są, wsteczne też, nawet przeciwmgielne...! :decayed: tą małą rzeczą jest to, że w obu lampach nie świecą mi po 4 ledy w błotniku (2 u góry i 2 na dole). nie wiadomo co jest nie tak, trzeba sprawdzić całość. ale to po powrocie. ważne, że reszta jest OK.. bałem się, że będę musiał dzisiaj wrzucać stare lampy, ale obyło się bez tego :banan: gdybym wiedział, że z tym jest aż tyle roboty to bym zapłacił komuś za montaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówice już mu tato albo ojcze :wink:

jeszcze nie, póki co jesteśmy po imieniu :decayed:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 21:07 ----------

wczoraj było tak:

http://imageshack.us/a/img13/4531/robotaf.jpg

a dzisiaj jest tak:

http://imageshack.us/a/img194/5048/zaoone1.jpg

:kox::kox::kox:

OGROMNE podziękowania dla wrclaguna, gdyby nie on to bym jeszcze jutro z tym gównem walczył.. parę rzeczy jest jeszcze przy nich do poprawy, ale to już po Bukowinie.

ale ze co? ze snieg napadal :co:

:kox::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stop jest, normalne światła są, kierunkowskazy są, wsteczne też, nawet przeciwmgielne...! :decayed: tą małą rzeczą jest to, że w obu lampach nie świecą mi po 4 ledy w błotniku (2 u góry i 2 na dole). nie wiadomo co jest nie tak, trzeba sprawdzić całość. ale to po powrocie. ważne, że reszta jest OK.. bałem się, że będę musiał dzisiaj wrzucać stare lampy, ale obyło się bez tego :banan: gdybym wiedział, że z tym jest aż tyle roboty to bym zapłacił komuś za montaż...

Mam nadzieje ze diody nie są przepalone :wink: bo w sedanach a4 B8 to juz kilka przypadków widziałem

Na VCDS brak błedow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odstawiam na olej, filtry i rozrząd i zawsze myją.. jak będzie źle to poprawię :wink: niemniej jednak lampy są świetne :banan:

wycierają brudnymi szmatami :whistling:

Zabiłbym..

I fajne lampiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć..

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu :decayed: wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć..

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu :decayed: wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą :grin:

Dobrze że jedziesz do BT bo by jeszcze z pół roku leżakowały:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiały być założone max do jutra, bo kolega z pracy odchodzi i w środę jest ostatni dzień :thumbdown: ale BT też jest dobrym powodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiały być założone max do jutra, bo kolega z pracy odchodzi i w środę jest ostatni dzień :thumbdown: ale BT też jest dobrym powodem :decayed:

No i super :good: Jeszcze raz gratki a na żywca oblookamy w BT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pyte furak!! Aż zachorowałem jak wsiadłem i mi troszkę poleciał na fotel ale nie mówcie jedrkowi! Graty

Sent from Rns-e 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty świniaku! jutro odstawię go na pranie bo ujebałeś go aż miło :facepalm::decayed: mówiłem Ci, kupuj A5tkę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...