Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

chodzilo mi ze odzyskasz tzn nie wydasz z kieszenie a nie zarobis zjeszcze na tym:zyzol:

no jeszcze troche i sie zjawie na spocie to na zywo ocenie ta bestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aha ta "życzliwość", mi niedawno pod akademikiem przebili opone i nawtykali spinaczy do papieru do zamków:facepalm: ale to pierdoły w porównaniu do zniszczonego lakieru, ludziom którzy takie rzeczy robią powinno sie ręce łamać:facepalm:

P.S i jak "buciki" już zmienione? ciekaw jestem jak będzie na tych felgach auto wyglądać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek nie przypuszczasz kto mógłby tak zdobić?

mam pewne przypuszczenia, ale nie jestem pewien

jak masz AC to chociaz kasy troche odzyskasz.

mam AC, bo leasing to ubezpiecza :wink: i kasy nic nie odzyskam bo zrobię bezgotówkowo.. nie chce mi się pieprzyć później z odszkodowaniem i odwołaniami (które zapewne by były)

To podejdź go jakoś delikatnie to wyśpiewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S i jak "buciki" już zmienione? ciekaw jestem jak będzie na tych felgach auto wyglądać.

buciki jeszcze niezmienione.. miałem jechać w piątek, ale nie pojadę :facepalm: auto już odstawione do lakiernika, jutro będą oględziny.. mam nadzieję, że max w przyszłym tygodniu A5 będzie już z powrotem..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dobry lakiernik i autko bedzie jak nowe:) do tego jakas polerke zrobisz i bedzie super. A o osobie ktora to zrobila nawet nie warto sie wypowiadac bo jest tylko jedno okreslenie.. powodzenia w dalszych modach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzka zazdrość i tyle. Człowiek stara się aby auto jakoś wyglądało a podejdzie taki idiota i w sekundę zniszczy.Ale taka Polska mentalność -jeśli masz coś lepszego to trzeba opluć,zniszczyć itp. Nie martw się myślę,że tą rysę na drzwiach spokojnie da się spolerować. Przy okazji walnij polerkę całego auta,zabezpiecz dobrym woskiem i będzie super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną wygląda tak:

zdjcietc.jpg

popołudniu albo jutro zrobię fotki całości dookoła.. teraz tylko pozostaje myśl czy robić coś z zawiasem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pytasz :naughty: dawaj eibachy, są świetne nie za twarde, nie za miękkie, szkoda zawieszenia na twardsze springi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną wygląda tak:

http://img838.imageshack.us/img838/8209/zdjcietc.jpg

popołudniu albo jutro zrobię fotki całości dookoła.. teraz tylko pozostaje myśl czy robić coś z zawiasem :eusathink:

A5 to jest jednak fura felunek git Jędrek Nic nie widać po draśnięciu zdobili dobra robotę jak nie jeździsz po dziurach to rób zawias

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

Zrób kilka zdjęć z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 to jest jednak fura felunek git Jędrek Nic nie widać po draśnięciu zdobili dobra robotę jak nie jeździsz po dziurach to rób zawias

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

u mnie laseczka A5 jeżdzi- za każdym razem jestem w szoku jakie to ładne auto :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną wygląda tak:

http://img838.imageshack.us/img838/8209/zdjcietc.jpg

popołudniu albo jutro zrobię fotki całości dookoła.. teraz tylko pozostaje myśl czy robić coś z zawiasem :eusathink:

Dawaj fotki przód i tył :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pozytywne opinie :hi: jestem mega zadowolony z efektu, od wczoraj zrobiłem 100km i zdążył jeszcze trochę usiąść w porównaniu do tego co jest na foto (fakt, niedużo ale zawsze coś :decayed: ), ponownie się zakochałem w tym aucie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pozytywne opinie :hi: jestem mega zadowolony z efektu, od wczoraj zrobiłem 100km i zdążył jeszcze trochę usiąść w porównaniu do tego co jest na foto (fakt, niedużo ale zawsze coś :decayed: ), ponownie się zakochałem w tym aucie :jerk:

Cieszymy się razem z Tobą :good:

Foty obowiązkowe jak założył nowe buty w większym rozmiarze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech masz już przerobiony ?

tak, od wtorku mam już S-line Exterieur i wydech od 3.0 TDI, a od czwartku 19tki na aucie :banan:

pieknie jest, ja tu widze jeszcze wszystkie ciemne szybki :decayed:

tutaj szyb nie będę przyciemniał :tongue4:

Takie A5 na glebie by zaje*** wyglądało

jedyną glebą, którą bym akceptował to obniżenie -15 -25 tak, jak jest to w Eibachu Pro Kit (zestaw nad którym się zastanawiam), ewentualnie Air Ride (choć to zajmuje za dużo miejsca). gwint i większe obniżenie nie wchodzi w grę.. to auto służy do jazdy na co dzień, a że dojazd w niektóre miejsca nie jest za bardzo fajny i zjazd do garażu stromy to nie ma opcji :decayed:

dzięki za opinie :good: miała być dzisiaj sesja, ale napierdziela co chwilę deszcz albo grad/śnieg i auto się trochę upierniczyło :wallbash: więc czekam na lepszą pogodę i będzie sesja całości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...