Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Ty.. ale nie żaden Jendrzej tylko Jędrzej jak już :wallbash: damy radę, to auto jeszcze ponad 2 lata będzie ze mną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna do A5 naprawde w dobrej cenie wyrwac foteliki :wink: elektryka pelna , B&O

AUDI A5 SIEDZENIA SKÓRZANE KOMPLET BOCZKI (2893319209) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich nie chcę, bo już takowe mam z materiałem Speed :wink: jeśli już bym zmieniał to na te od S5/RS5.. (koniecznie czarna alkantara) na kubły z RS5 mnie nie stać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla mnie gdyby były w alcantarze :naughty: póki co najpierw musze zainstalować te cholerne lampy tylne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update:

w poniedziałek dotarły do mnie 2 nowe opony, gdyż jesienią w Dunlopach złapałem gwóźdź.. w takim miejscu, że opony nie da się naprawić :thumbdown: na miejsce dwóch Dunlopów wpadły Michelin Pilot Sport 2 255/35/19, produkcja 2 tydzień 2013 :naughty:

img3037nt.jpg

img3038f.jpg

ponadto w piątek odebrałem ORI nakładki na pedały oraz podstopnicę :kox::kox::kox:

przed:

img3031u.jpg

po:

zdjcienakadek.jpg

niestety przy montażu wyszedł mały problem.. w pedale hamulca jest dziurka w którą ma wchodzić guma (zaznaczone na czerwono w poniższym zdjęciu):

gwnos.jpg

jak się okazało w nowej nakładce ta guma była 0,5 cm dłuższa niż oryginalnej gumie więc nie mogłem tego założyć :facepalm: po małej modyfikacji wszystko założyłem bez problemu.

tak, wiem... w aucie jest mega syf, niestety obecna pogoda nie pozwala na umycie auta z zewnątrz i wyczyszczenia w środku... a autem prawie codziennie robię trasę Bydgoszcz - Toruń, Toruń - Bydgoszcz :wink:

podziękowania dla chłopaków TrOOOOp B8 za radę dotyczącą założenia pedałów hamulca i gazu :hi:

polecam mod, ale tylko cierpliwym ludziom... nigdy życiu w ciągu dwóch godzin nie użyłem takiej liczby przekleństw :decayed:

odnośnie lamp: są.. w garażu nadal nie założone :facepalm::facepalm::facepalm: ale mam nadzieję, że w końcu uda się je ogarnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku pewnie wpadną kolejne dwie bo teraz tylne Dunlopy wrzucę na przód :wink: za te dwie opony zapłaciłem prawie tyle, co 3 lata temu za 18tki do A3... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie życie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja szukałem do siebie fajnych opon i skończyłem z chinolami :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Nakładki 1 klasa :yeah::yeah::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś spłonąć w piekle za to co zrobiłeś dywanikowi na stronie kierowcy :shock3:

Ale pedały fajnie teraz wyglądają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...