Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Na jakiej wysokości powinny świecić światła mijania ?


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

witam , kupiłem lampy FK , ale cos z nimi jest nie tak i nie moge regulowac wysokosci swiecenia. Jade na przglad i nie chcial bym sobie siary zrobic gdy podejdzie mechanik , stwierdzi z elampy swieca za nisko lub za wysoko, bedzie chciał wyregulowac a tu lipa. Gdybym wiedział jak wysoko maja swiecic to sam bym siobie wyregulował tak zeby on nie musiał nic grzebac. jest jeszcze drugie wyjscie : wyśle moja dziewczyne na przeglad i niech sie ona martwi :polew:

nie, na powaznie, wiecie jak wysoko maja swiecic to prosze o info. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega problem?

Nie ma regulacji świateł na górze lampy takie 2 śrubki na imbusa 6mm; czy nie działa regulacja elektryczna.

Dwie osobne sprawy i do dwóch osobnych działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srubki u góry sątylkio nimi krece i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa lewa, imbus regulacji swiateł długich

dscn2457aj8.jpg

lampa lewa , soczewka

dscn2458pz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy powinny świecić delikatnie w dół. Im mniej tym lepiej, ale strumień musi opadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie bawil tylko pojechal na przeglad i tam ustawia za 12 zl i problem z glowy

a jak poprosisz pana na diagnostyce to ustawi CI za free lub za jak to się mówi "piwko" bo samemu to można sobie tylko namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srubki u góry sątylkio nimi krece i nic sie nie dzieje

Rozwiązałeś problem?

Miałem podobny, brak regulacji świateł, powód- źle zamontowany regulator po prostu musiałem go wcisnąć w mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srubki u góry sątylkio nimi krece i nic sie nie dzieje

Rozwiązałeś problem?

Miałem podobny, brak regulacji świateł, powód- źle zamontowany regulator po prostu musiałem go wcisnąć w mocowanie.

[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 06:45 _________________________________________________rozwiązałem , mam reczne ustawianie , i przy pomocy kolegi DUDI75 , w innym poscie doszłem w końcu która sruba w lampie do tego słuzy , jest to bardzo utrudnione z wlaszcza w lampie po stronie kierowcy bo instalacja LPG przeszkadza, ale myśle ze sobie poradze i wcisne tam śrubokret w razie jakby swieciły na przegladzie za wysoko. i nie bede musiał wykrecac lampy przy mechaniku :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , oczywiscie jesli masz dostep do srub regulacji, a u mnie nie dosc ze ta sruba jest bardzo głęboko za reflektorem i jeszcze na dodatek jest przeszkoda w postaci elementu instalacji LPG. jest bardzo trudno dostac sie tam srubokretem , istnieje prawdopodobienstwo ze bede musiał wykrecic reflektor , podkrecic srube , zamontowac z powrotem i sprawdzic jak swieci, jesli zle to znowu ta sama procedura. gdybym wiedział jak wysoko na scianie ma swiecic lampa w okreslonej odległosci sciany od samochodu to mógłbym sam sobie ustawic w garazu tak zeby nie wykrecac lampy przy mechaniku , bo to kaszanka troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , nie pomoge ci stary bo u mnie długie świeciły od samego początku ok i nie miałem powodu zeby szukać tej śruby. jesli lampy masz jeszcze nie założone to podłącz je pod wtyczke i pokręć tymi srubami z tyłu , może znajdziesz ta która cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoge Ci stary, wrzuc może ten temat na ogólny albo działaj metodą prób i błędów , zacznij kręcić i obserwuj co się dzieje ze światłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...