Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

na pierwszy rzut oka wygląda git :good:

Sonary też wyglądały dobrze a jak z nimi jest to wiadomo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak FK konkret firma wzorowe wykonanie produktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co sadzicie o tych światełkach i czy potrzebuje jakąś regulacje w aucie żeby nie waliły po oczach???

http://moto.allegro.pl/item654760871_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co sadzicie o tych światełkach i czy potrzebuje jakąś regulacje w aucie żeby nie waliły po oczach???

http://moto.allegro.pl/item654760871_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html

Sonary :thumbdown: Było o tym dużo na forum :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy o takich mowicie ?

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b5-94-98-chrome-ringi-fk-i1599312637.html

bo tez mam przedlifa i nie chce sie bawic w przerobki ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będa OK, ale z wymianą żarówek w nich to jest jazda, są wieksze gabrytowo od zespolonych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tez mam przedlifa i nie chce sie bawic w przerobki ......

wolisz pół dnia pogrzebać i mieć fajne poliftowe lampy na aucie czy wsadzić P&P i mieć auto z dópy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tez mam przedlifa i nie chce sie bawic w przerobki ......

wolisz pół dnia pogrzebać i mieć fajne poliftowe lampy na aucie czy wsadzić P&P i mieć auto z dópy ????

mieć auto z d*py proste :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie auto do d*py :) tylko nie jestem mechanikiem ani blacharzem a jak mam to zepsuc lub oddac do jakiego partacza :) to wole wsadzic inne lampy .... moze jest ktos chetny zeby sie doagdac z wroclawia lub okolic zeby mi przerobic ? ogolnie to nie jestem zwolennikiem wiejskiego tuningu :) wiec wolal bym ori :) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie auto do d*py :) tylko nie jestem mechanikiem ani blacharzem a jak mam to zepsuc lub oddac do jakiego partacza :) to wole wsadzic inne lampy .... moze jest ktos chetny zeby sie doagdac z wroclawia lub okolic zeby mi przerobic ? ogolnie to nie jestem zwolennikiem wiejskiego tuningu :) wiec wolal bym ori :) ......

to kup sobie ori dzielone. np.

http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-s4-95-99-xenon-d2s-chrom-depo-kierun-i1646563843.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super sa .... wolal bym niedzielone ale coz :) a te bez zadnych przerobek podjeda do przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super sa .... wolal bym niedzielone ale coz :) a te bez zadnych przerobek podjeda do przedlifta ?

te które ci wkleiłem maja taka sama konstrukcje jak te z twojegio linka tylko nie mają ringów i sa firmy DEPO (zamiennik) a nie Sonar (guwno) :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka to góra 10-20 minut. potem kabelki do wtyczki i w ciagu godziny mozna to ogarnac. to nie takie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kosztowo wyjdzie to samo .... a bez przebrobki to do sprzedania auta moge wyciagnac lapmy i sprzedac ze starymi .... a te wystawic na allegro czy forum ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawic na allegro czy forum ....

i myslisz ze ktoś kupi ten szjs ??? :doh1: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co mi proponujesz ze sa dobre a pozniej sie smiejesz kto to kupi ? myslisz ze wszyscy tutaj kupuja tylko ori rzeczy ? mysle ze by sie szybko sprzedaly bo nie wszyscy sie bawia w przerobki .... a wogole to nie cwaniakuj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co mi proponujesz ze sa dobre a pozniej sie smiejesz kto to kupi ? myslisz ze wszyscy tutaj kupuja tylko ori rzeczy ? mysle ze by sie szybko sprzedaly bo nie wszyscy sie bawia w przerobki .... a wogole to nie cwaniakuj !

pisałeś o endżelajsach i o nich myslałem pisząc ze nikt ich tu nie kupi.

A ja proponowałem zamienniki ori reflektorów.

nie zajmuj sie czyimś cwaniakowaniem tylko zacznij czytać ze zrozumieniem :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko sorry :) ale te glupie usmieszki mnie rozdraznily a wyglda na to ze sie nie zrozumielismy .... zaproponowales lampy DEPO zamienniki ori lamp ktore podeszly by bez przerobek i ja o tych myslalem zeby do siebie wsadzic tylko i tak przeplacilem za moja A4 wiec nie chce za bardzo dokladac bo pozniej i tak nie odzyskam przy sprzedazy :) dlatego mysle o ewentulnym wyciagnieciu ich przed sprzedaza . Wiec nie ma sie klucic i patrzac na twoja fure to nie dziwne jak sie irytujesz ze ktos chce chinszczyzne wsadzac do audi :) ja poporstu na poczatku podalem endzelsy bo myslem ze tylko to podejdzie bez przerobek , ale mnie uswiadomiles ze za podobna kase jest cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to yebnij browara na uspokojenie i zrozumienie :wink4:

Zapewniam cie ze jak kupisz dzielone podróbki S4 to opchniesz je w razie "W" później na forum :wink4:

z endzelejsami byś sie kulał do osranej ... wiesz czego :wink4:

A gdzie Ty widziałeś moją fure ?? :mysli:

Tak przeleciałem Twój profil na szybko : rok czasu na forum , 200 postów nabite i nie wiedziałeś ze Sonary są zjebane ?? :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...