Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Pincet i biora :naughty:

zdejmij te wycieraczki od poloneza najpierw :facepalm::grin: pincet za jedno :wink:

Ha, Junior a zrobiłeś zdjęcia i je wystawiłeś w odpowiednim dziale?

no będą foty w tygodniu. w tym wrzuciłem zimną stal i poszło auto w górę. jeszcze zderzak muszę esowy ściągnąć :wink:

Opublikowano

Żeby za plug nie robić :naughty:

Opublikowano

Jakie wycieraczki od poloneza? :decayed: To płaskie valeo :jerk:

Opublikowano

myślałem że plstDipa zdrapałeś, ale mi trochę szerokości opon nie pasowała :decayed:

Opublikowano

faja ta twoja ostania sesja ;P avancik 1 klasa i fota w podpisie tez wzbudziła zainteresowanie przynajmniej moje ;P

Opublikowano
  • Autor
faja ta twoja ostania sesja ;P avancik 1 klasa i fota w podpisie tez wzbudziła zainteresowanie przynajmniej moje ;P

dziękufka :hi:

Opublikowano

furmana git :good: (za takie recaro-sy dałbym się pokroić :kox:)

Opublikowano

Siema Junior ty sciagales relingi z dachu czy juz taka kupiles??

Opublikowano
  • Autor
Siema Junior ty sciagales relingi z dachu czy juz taka kupiles??

udało się już taką kupić i ani mi się śni zakładać relingi :wink: na przyszły sezon pewnie jeszcze nie będzie lotki z tyłu, bo ląduje druga klapa pod blachę w USA rozmiarach :wink:

Opublikowano
Siema Junior ty sciagales relingi z dachu czy juz taka kupiles??

udało się już taką kupić i ani mi się śni zakładać relingi :wink: na przyszły sezon pewnie jeszcze nie będzie lotki z tyłu, bo ląduje druga klapa pod blachę w USA rozmiarach :wink:

A ja wlasnie chce sie pozbyc relingow i zalozyc lotke na tyl :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1500 i biorę :grin:

Opublikowano
1500 i biorę :grin:

przecież już kupiłeś fele :decayed:

Bym zapomniał :facepalm::decayed: Fajne masz te felgi i chętnie bym je kupił :kox:

Opublikowano

Wziąłbym te kółka, ale niestety ostatnio miałem za dużo wydatków i nie wyrobię z kasą żeby na wiosnę fajne kółko założyć w 18"

Będę musiał jakieś szitne 17" kombinować...kurde ;)

Nowe koło już zakupione?

Opublikowano
  • Autor

Wziąłbym te kółka, ale niestety ostatnio miałem za dużo wydatków i nie wyrobię z kasą żeby na wiosnę fajne kółko założyć w 18"

Będę musiał jakieś szitne 17" kombinować...kurde ;)

Nowe koło już zakupione?

nowe koło czeka u kumpla w domu. Muszę te merce sprzedać żeby mu wybecelować za tamte :decayed:

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 07:30 ----------

takie tam garażowe przymiarki :decayed:

20121103.jpg

Opublikowano

piękna stal:slina:

a tak serio to ciekawe jak to będzie w realu wyglądać, to 19"? może byc ciekawie, jaki rozstaw?

Opublikowano
piękna stal:slina:

a tak serio to ciekawe jak to będzie w realu wyglądać, to 19"? może byc ciekawie, jaki rozstaw?

ujowy rozstaw
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.