Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Foty nieco ogarnięte :decayed:

Dobre alu, pewnie trza na ranty uważać.

dzięki :) fakt, trzeba się trochę pilnować. Można zapomnieć o "wjeżdżaniu" na krawężniki :)

Felga elegancka :good:

ale polerka na lustro byłaby zaje*** :kox:

dziękufka, no polerka na tym kole wygląda zdrowo, ale ja u siebie będę polerował tylko rant, a środek koła pójdzie w kolor fury lub w czerń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się no

miszcz cietej nie spi :decayed:

to koło wyglada ale na glebie

Auto znajomego

8ea5b19e9b208a25m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada parówa bez relingów :kox:

junior.jpg[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:30_________________________________________________jeszcze tylko jakaś aksamitna końcóweczka na wydech :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się no

miszcz cietej nie spi :decayed:

ale ze kto? ze ja ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada parówa bez relingów :kox:

junior.jpg[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:30_________________________________________________jeszcze tylko jakaś akasmitna końcóweczka na wydech :wink4:

O żesz MADAFAKER :kox:

dzięki za VT, właśnie takie coś mi siedzi w głowie ;] :good:

a końcówka albo jakaś chrom dwururka ładna albo ta pójdzie w czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka z tyłu bardzo ładna :good: ale przedni zderzak z caracter mi sie nie podoba , same jakieś obłości , do forda pumy by pasował :rolleyes:

załóż z RS , jest podobny do tego , ale bardziej pasuje do B5.

co do battalionów to ja sam mam naklejke na aucie :decayed:

a, no i powodzenia w robieniu 2xx :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie poeksperymentować z kolorem felgi :wink4:

jakiś szalony kolor wybrać? pomarańcz, czerwień ? myślałem też nad kością słoniową...

dokładka z tyłu bardzo ładna :good: ale przedni zderzak z caracter mi sie nie podoba , same jakieś obłości , do forda pumy by pasował :rolleyes:

załóż z RS , jest podobny do tego , ale bardziej pasuje do B5.

co do battalionów to ja sam mam naklejke na aucie :decayed:

a, no i powodzenia w robieniu 2xx :rolleyes:

dzięki! Co do zderzaka to też mam bardzo mieszane uczucia :/ chcę zrobić auto w stylu german/US a ten zderzak bardziej pasuje do auta typu DTM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad koscia słoniową z tym ze wtedy musi być jakieś odniesienie do tego koloru, jak byś miał kremowa tapicerke to by sie ładnie zgrało :wink4: znaczek OOOO w ten sam kolor co felga, plastiki pod macha komlpetujesz malujesz w taki kolor i bedzie już robić robote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi na lustra bez cudowania z kolorem pożniej gleba i będzie kozak, mój kumpel ma podobna felgę w czarnym avancie od w12 i zrobił sobie lustra efekt klasa! Polceam! :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi na lustra bez cudowania z kolorem pożniej gleba i będzie kozak, mój kumpel ma podobna felgę w czarnym avancie od w12 i zrobił sobie lustra efekt klasa! Polceam! :good::hi:

no właśnie troche u nas oklepane te wielkie LUSTRA. No i osobiście wolałbym jakiś kolor :)

Pomyśl nad koscia słoniową z tym ze wtedy musi być jakieś odniesienie do tego koloru, jak byś miał kremowa tapicerke to by sie ładnie zgrało :wink4: znaczek OOOO w ten sam kolor co felga, plastiki pod macha komlpetujesz malujesz w taki kolor i bedzie już robić robote :wink4:

łooo Panie, ile to $ trzeba żeby tapicerkę na jasno obić :P narazie staram się modzić pod bazę, którą już mam :P ale ta kość słoniowa może być ciekawa... [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 14:11_________________________________________________

a to dobre :)

http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/193c7cb78b12.JPG

http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/6cbcfaf18ff5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się no

miszcz cietej nie spi :decayed:

to koło wyglada ale na glebie

Auto znajomego

8ea5b19e9b208a25m.jpg

I dobrze bo b5 battalion to nie każda b5 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż relingi bo jest kupa :thumbdown:

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się :no:

Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak :wallbash: Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.

Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...