Skocz do zawartości
IGNOROWANY

myslałem ze nigdy nie napisze takiego tematu... Cieply to kawał chó..a


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Widzę, że kolega Ciepły dalej robi forumowiczów w "bambuko".

Rok temu kupiłem u niego przedmiot oczywiście przez forum. Przelałem pieniądze na konto i umówiliśmy się, że tego samego dnia przedmiot zostanie nadany. Zależało mi na czasie bo miałem pilny wyjazd więc kontaktowałem się z forumowiczem żeby przesłał mi numer listu przewozowego (myślałem, że DHL nie wyrabia i mnie olewa) ale tak wysyłał ten numer listu, że jakoś wysłać nie mógł, później pisał, że ma jakieś problemy bo coś mu się spaliło i okazało się w końcu, że przedmiot wogóle nie został nadany do mnie a wielokrotnie zapewniał, że został wysłany. Przesyłkę otrzymałem bodajże po 3tygodniach.

Nie chcę robić temu użytkownikowi jakieś złej renomy lecz swoim postem chcę ostrzeć innych przed robieniem jakich kolwiek interesów z tym człowiekiem bo jest bardzo niesłowny i "olewa" innych strasznie.

nie spodziewałem sie ataku z tej strony :kwasny:

Dostałem PW , podobno paczka wróciła :gwizdanie: :rolleyes: dzisiaj ma byc nadane DHL-em :decayed:

Przykład jego krętactwa, gdybyś poprosił o skan zwrotu paczki i nadania tej kolejnej to zapewne nie przesłałby bo niczego w tym kierunku nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapewne nie przesłałby bo niczego w tym kierunku nie zrobił.

zdaje sobie sprawe z tego , dlatego umieściłem takie a nie inne emotki :

Dostałem PW , podobno paczka wróciła :gwizdanie: :rolleyes:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoja droga, mnie tez ostatnio 2x poczta polska zaladowala w ch*ja... na 3 paczki pod ten sam adres 2 wrocily do nadawcow, bo adresat nieznany (!) - co za bullshit.

Witam w klubie.

Moskal... siadaj w to niebieskie padło, weź sobie partnera do towarzystwa i w drogę.... w drodze (powrotnej) jakieś bongo bongo i sprawa załatwiona.

Z takimi się nie negocjuje. Nie ma tłumaczenia że 5 czy 7 wysyła.

P.S

Osobiście z Tobą nie zrobiłbym interesu :polew: :polew: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powaliło hahaha :D Tip wysłany kurierem, wysłałem pocztą ale wrócił do mnie no cóż poradzę :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:01_________________________________________________Pojechaliście mi równo :gwizdanie: ;( Sorki że tyle to trwało ale spawacz nie ogarniał tematu, później o nim zapomniałem, poźniej czekałem na adres do Kolkova bo on znowu myślał że Moskalito mi wysłał no i tak to poszło ;([br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________

Witam :hi:

Widzę, że kolega Ciepły dalej robi forumowiczów w "bambuko".

Rok temu kupiłem u niego przedmiot oczywiście przez forum. Przelałem pieniądze na konto i umówiliśmy się, że tego samego dnia przedmiot zostanie nadany. Zależało mi na czasie bo miałem pilny wyjazd więc kontaktowałem się z forumowiczem żeby przesłał mi numer listu przewozowego (myślałem, że DHL nie wyrabia i mnie olewa) ale tak wysyłał ten numer listu, że jakoś wysłać nie mógł, później pisał, że ma jakieś problemy bo coś mu się spaliło i okazało się w końcu, że przedmiot wogóle nie został nadany do mnie a wielokrotnie zapewniał, że został wysłany. Przesyłkę otrzymałem bodajże po 3tygodniach.

Nie chcę robić temu użytkownikowi jakieś złej renomy lecz swoim postem chcę ostrzeć innych przed robieniem jakich kolwiek interesów z tym człowiekiem bo jest bardzo niesłowny i "olewa" innych strasznie.

nie spodziewałem sie ataku z tej strony :kwasny:

Dostałem PW , podobno paczka wróciła :gwizdanie: :rolleyes: dzisiaj ma byc nadane DHL-em :decayed:

Przykład jego krętactwa, gdybyś poprosił o skan zwrotu paczki i nadania tej kolejnej to zapewne nie przesłałby bo niczego w tym kierunku nie zrobił.

A tobie człowieku nigdy nie sprzedawałem heheh :polew: Teraz to mnie rozje***[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:04_________________________________________________Ogólnie śmieszna sytuacja ale po 4 latach na forum nie spodziewałem się że ktoś o mnie tak pomyśli moskal ;( ;( ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie to piz*u bo co ludzie o mnie pomyślą :naughty:

pomysla, ze jestes na maksa nieogarnietym gosciem.

zamiast przyznac otwarcie, ze dales d*py to piszesz jakies pierdoly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie przepraszam!!

To moje zaniedbanie i nie dopilnowanie terminu :( Mam nadzieje że się będę mógł zrewanżować :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powaliło hahaha :D Tip wysłany kurierem' date=' wysłałem pocztą ale wrócił do mnie no cóż poradzę :polew: :polew: :polew:

[/quote']

Wysyłasz go od kwietnia/maja ..mamy zadupie lipca :wink4:

Pojechaliście mi równo :gwizdanie: ;( Sorki że tyle to trwało ale spawacz nie ogarniał tematu' date=' później o nim zapomniałem, poźniej czekałem na adres do Kolkova bo on znowu myślał że Moskalito mi wysłał no i tak to poszło

[/quote']

Ogólnie z tego co relacjonowano to na PW z adresem nie mogłeś narzekać. O ile się nie mylę to sam Moskal dzwonił ( osobiście ! :D ) i upominał się o zwrot.

Ogólnie śmieszna sytuacja ale po 4 latach na forum nie spodziewałem się że ktoś o mnie tak pomyśli moskal ;( ;( ;(

Ogólnie to Ci powiem, że sam troszkę nasrałeś sobie w gniazdo bo jak ktoś prosi o zwrot to się zwraca.. można się spóźnić tydzień, dwa ...ale nie 3 miesiące :wink4:

Mi to by było po prostu wstyd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do mnie moskalito nie dzwonił dostałem adres na PW a druga sprawa to nie 3 miesiące bo adres dostałem od kolkova 27.06, wysłałem paczkę pocztą polską dn. 30.06 paczka wróciła do mnie 15.07. Narobiło się problemu nie wiem o co! Nikogo nie chce oszukać, nikogo nie chce naciągnąć jestem tu za długo żeby robić takie numery i osobiście uważam że taki wątek i najeżdżanie na mnie w taki sposób jest bez sensu. Wołał bym dostać wiadomość typu "Kurw... wysyłaj paczkę .uju itd. Przyznaje że mogłem wysłać wcześniej ale poszło jak poszło i niestety nie mam wpływu na to że paczka nie dotarła pocztą w związku z czym wysłałem kurierem.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 09:33_________________________________________________Dodam jeszcze że nie masz dobrych informacji bo tip'a odebrałem 02.04 pierwszą wiadomość PW od moskala dostałem 27.06 z pytaniem "Kiedy mi przyślesz tipa??" odpisałem o adresie bo wiedziałem że ma iść do kolkova nie dostałem odpowiedzi ale między czasie napisał kolkov z pytaniem więc poprosiłem o adres który jak napisałem wcześniej dostałem 28.06 od dostania do wysłania (pocztą) minęły dwa miesiące i wysłałem go zaraz po otrzymaniu danych adresowych. [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 09:39_________________________________________________Dlatego właśnie się dziwie o co chodzi bo ja tu nie widzę jakiegoś mega opóźnienia wasze wypowiedzi wskazują na to że paczka wysyłam od grudnia a na dobrą sprawę nikt nie pisał wcześniej że mam go wysyłać już szybko.

Data otrzymania: 31.03

Data wiadomości od moskala: 27.06

Data otrzymania adresu (PW) od kolkova: 27.06

Data wysłania (pocztą): 30.06

Data zwrotu (poczta): 15.07

Data wysłania (kurier) 21.07

Z drugiej strony zaczynam się zastanawiać czy faktycznie powinienem mieć wyrzuty sumienia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile płacicie za wysłanie paczki pocztą 12zł 20zł , i paczki dochodzą jak chcą, nie lepiej wysyłać kurierem tam nie ma wymówek ze adres nieznany, a paczka do 20 kg to koszt 20zl max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pocztą więc wysłałem pocztą i to mój błąd bo mogłem od razu nadać kurierem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile płacicie za wysłanie paczki pocztą 12zł 20zł , i paczki dochodzą jak chcą, nie lepiej wysyłać kurierem tam nie ma wymówek ze adres nieznany, a paczka do 20 kg to koszt 20zl max

bredzicie głupoty odnośnie paczek na poczcie, na dzień dzisiejszy możesz sobie sprawdzić gdzie jest przesyłka, tak samo można potwierdzić czy paczka była awizowana, jaki rodzaj paczki itd

jakby Ciepły podał numer przesyłki paczki pocztowej to by widział gdzie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adres na PW a druga sprawa to nie 3 miesiące bo adres dostałem od kolkova 27.06

dziwne. Tip ma iść do auta Kolkova , a jego Tip do mojej furki.. po zakupie mojego auta w kwietniu Kolkov powiedział, że odbierze go od Ciebie jakoś niedługo..i tak przez cały maj i czerwiec kontaktowałem się z chłopakami przynajmniej raz w tygodniu ( z Kolkovem bo do prezes to na jakimś zadupiu gdzie za zasięg się płaci :P ) i były teksty typu.. " no wysłałem mu PW z adres, no napisałem co jest grane .. No Moskal dzwonił.. JOO dzwoniłem i mówił, że wysłał ".. i tak w koło :kwasny:

No chyba..że Kolkov i Moskal Cieli w c**ja :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły - był zwrot z poczty? umieść skan dokumentu i będziesz kryty a nie pier..isz od rzeczy co było lub nie...napisać na forum można wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły - był zwrot z poczty? umieść skan dokumentu i będziesz kryty a nie pier..isz od rzeczy co było lub nie...napisać na forum można wszystko

wystarczy numer potwierdzenia nadania i wszystko jest czarne na białym na stronie poczty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... nie mam tego gdybym wiedział że taki mexyk z tego będzie to bym zatrzymał :wallbash: Tak, tak wiem co teraz napiszecie ... Dla mnie maskal przyciął w uja bo takiej renomy to ja nie potrzebuje :polew: Temat uważam za zamknięty a Wy róbcie co chcecie tip wysłany UPS'em ja terminowo to rozpisałem podałem daty wiadomości i wysyłek tyle na ten temat ! [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 10:13_________________________________________________raggaman

Ps. Moskal do mnie nie dzwonił a to że ty pisałeś do nich nie zmienia faktu że zemną nikt się nie kontaktował do 27 czerwca ![br][br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 10:18_________________________________________________Paczka nie była avizowana tylko źle zaadresowana (według poczty) według danych wszystko się zgadzało no ale cóż ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]

Ps. Moskal do mnie nie dzwonił a to że ty pisałeś do nich nie zmienia faktu że zemną nikt się nie kontaktował do 27 czerwca !

To już w tej kwestii powinni Moskal z Kolkovem się wypowiedzieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie dzwoniłem , mówiłem ze dryndne ale sie okazało ze nie mam numeru , myslałem ze mam :decayed:

Temat został założony po to to aby przyspieszyć wysyłke :wink4:

siema.

kiedy mi oddasz Tipa ???? :baseball:

Wyslij go od razu do Kolkova

Adres :

Grzegorz Kołczyk

ul.Gen K. Pułaskiego 17

07-200 Wyszków

siema.

ojciec kiedy mi przyslesz Tipa ???

co z moim tipem ????

mozna zamknąć , wystarczy mu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...