Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

jakie problemy montaż pełnego fisa jest banalnie prosty. bez rezania czujniki tylko podając masę na pin 1 mase to jest góra 45 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest ;] Wczoraj zmasowałem pierwszy pin i pupa. Znaczy się. Niby pupa. Bo błędu odnośnie płynu już nie ma. Ale hidy zaczęły mrygać jak stroboskop. Pokazał się błąd acu, błąd ABS i coś jeszcze ;p Tak więc nie ryzykując przeciąłem kabel od 1 pinu i problem ustąpił. Jakieś pomysły? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cię dołować ale zastosowanie czujnika niewiele ci pomoże po prostu masz kiepskie hidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te

http://www.denken.com.pl/index.php?p412,zestaw-xenon-hid-h7-5000k-tc-philips-dexo-can-bus-12-24v-zestaw-swiatel-ksenonowych

No dobra, kiepskie nie kiepskie. To by mrugały nawet bez grzebania w kostce. A tu problem jest wszystkich kontrolek tylko przy zmasowanym 1 pinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym reklamowal u sprzedawcy :) w opisie jest z magistralą cyfrową Can bus , nie powoduje wyświetlania błędów w komputerze samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornica musi powodować zakłócenia. Czujnik płynu przy pełnym zbiorniczku też podaje masę na pin 1. Dopiero po opróżnieniu przerywa dopływ masy do pinu 1, więc na 99% też będzie błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co. Paragonik i do sklepu... Szkoda bo forumowicz (mój sąsiad) też ma ten sam model hidów i wszystko mu gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamienić u sprzedawcy na inny zestaw może to tylko twoje są trefne. A kolega ma B6 z pełnym fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem próbę numer dwa. Mówię, przetrzymam Was gady. Załączyłem kabel, oczywiście hid zwariował. Przejechałem z 500m i ustało wszystko. Zero błędów. Zero mrugania. Naprawiło się : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z podkarpacie lub świetokrzyskiego podją by się podpiąć VAGA i ustawić to wszystko, ponieważ jestem blady w tych sprawach nawet nie chcę sie podejmować tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z podkarpacie lub świetokrzyskiego podją by się podpiąć VAGA i ustawić to wszystko, ponieważ jestem blady w tych sprawach nawet nie chcę sie podejmować tego.

Jesli założysz sobie manetke to mozesz podjechac do mnie to ci zakoduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za pomoc, będe pamiętał jak tylko założe odezwę się.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u kolegi robiłem odblokowanie fis i wszystko działa oprócz spryskiwania reflektorów to jest sedan nie wiem o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...