Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tą kontrolkę jeszcze nie zrobiłem tylko mi chodzi o oto że nie chodzi spryskiwacz reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że przez to że komputer widzi brak płynu nie załącza sprysków reflektorów. Zmasuj pin 1 w kostce licznika i zobacz co będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tą kontrolkę jeszcze nie zrobiłem tylko mi chodzi o oto że nie chodzi spryskiwacz reflektorów

Spryski chodzą przy wlaczonych swiatlach xenon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh próbowałem ale to nic nie daje od kiedy wymieniłem manetke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po analizach stwierdziłem że jak komputer wyświetla kontrolkę że mało płynu to spryski reflektorów nie zadziałają.Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po analizach stwierdziłem że jak komputer wyświetla kontrolkę że mało płynu to spryski reflektorów nie zadziałają.Pozdrawiam wszystkich .

pisałem dokładnie to samo kilka posłów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto za odpłatą zamontuje oraz zakoduje mi pełnego fisa wraz z czujnikiem sprysków, niestety nie mam czasu ani zdolności majsterkowicza w tych sprawach wiec zależy mi na tym aby w jeden dzien z tym się uporać.Proszę o płatną pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys był ze śląska to nie byłoby problemu...

podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto za odpłatą zamontuje oraz zakoduje mi pełnego fisa wraz z czujnikiem sprysków, niestety nie mam czasu ani zdolności majsterkowicza w tych sprawach wiec zależy mi na tym aby w jeden dzien z tym się uporać.Proszę o płatną pomoc.pozdrawiam

Wpadaj w Bieszczady to wyrezamy :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto za odpłatą zamontuje oraz zakoduje mi pełnego fisa wraz z czujnikiem sprysków, niestety nie mam czasu ani zdolności majsterkowicza w tych sprawach wiec zależy mi na tym aby w jeden dzien z tym się uporać.Proszę o płatną pomoc.pozdrawiam

Podpinam się pod pytanko tylko, że szukam we Wrocławiu i okolicach.

Siostra mieszka w Łodygowicach także przy okazji ....

Jak będę miał problem to chyba pojadę do Bielska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wziąłem się za wymianę manetki by odblokować fis. W opisie po zdjęciu kierownicy jest napisane "Ważne żeby nie kręcić taśmą. Najlepiej jakby pozostała w takim położeniu jak jest." Może mi ktoś powiedzieć co się stanie jeśli przypadkiem ktoś mi pokręcił tą taśmą? jakie są tego skutki? I co zrobić by było ok ( tera teoretycznie jest na tym samym miejscu bo w kierownicy są te prowadnice by się kręciła razem z kierownicą) Jak to "naprawić"? Proszę o odpowiedź.

Skąd złapać masę by ostrzeżenie o brakującym płynie nie wyskakiwało i nie piszczało co odpalenie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masę złapiesz za licznikiem ze śruby dużej a co do taśmy to nawet jak u kolegi ostatnio wymianiałem to zaznaczyłem markerem ustawienie później poskładałem i żadnych problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie zaznaczyłem a znajomy co sie przygladał troche pokręcił, potem ustawałem taśmę względem znaczników zrobionych na kierownicy,by włożyć ją tak samo jak była, gdzie jeszcze jest masa w innym bardziej dostępnym punkcie, bo nie chcę znów wyciagać licznika, bo to bydle tak łatwo sie nie wysuwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...