Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)


antonio

Rekomendowane odpowiedzi

a ilu to obdarowało swój ukochany klubik w głosowaniu ? :polew:

Nie robiliśmy tak nachalnego namawiania do głosowania jak to robili inni. Niektóre kluby wysyłały po kilkanaście maili z prośba o głosy. A zresztą ten konkurs to był jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem kto jest w pierwszej dziesiątce to odpuściłem i tak też zrobiło kilka dużych klubów. Tak więc olać Ałto Śfiat. Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie :>

ceny Audi idą w dół, ofert przybywa, liczniki TeDeIków stoją w miejscu, to niebawem dobijemy do 100k...

a naiwnych nie brakuje :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ilu to obdarowało swój ukochany klubik w głosowaniu ? :polew:

Nie robiliśmy tak nachalnego namawiania do głosowania jak to robili inni. Niektóre kluby wysyłały po kilkanaście maili z prośba o głosy. A zresztą ten konkurs to był jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem kto jest w pierwszej dziesiątce to odpuściłem i tak też zrobiło kilka dużych klubów. Tak więc olać Ałto Śfiat. Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie :>

ceny Audi idą w dół, ofert przybywa, liczniki TeDeIków stoją w miejscu, to niebawem dobijemy do 100k...

a naiwnych nie brakuje :doh1:

:polew: :polew: :polew::good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 góra 300 osób stale sie udziela

reszta czyta albo spi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

:embarrassed:, sorki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

:embarrassed:, sorki :gwizdanie:

spox

to jest dobre... jak i cała seria :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Ponieważ 2466 kont nie zostało aktywowanych po rejestracji :wink4: A tak w ogóle wszystkich kont od początku istnienia klubu zostało założonych 71521 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Ponieważ 2466 kont nie zostało aktywowanych po rejestracji :wink4: A tak w ogóle wszystkich kont od początku istnienia klubu zostało założonych 71521 :)

i wszystko jasne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha jaka klasa taka wartość gazjetki ;) już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem gazetę motoryzacyjną bo było coś ciekawego :mysli:

Ładny wynik nie ma co :evil: na moim ex forum skodovki wprowadzili dodatkowo, dobrą według mnie rzecz tj. user który przez 3miechy jest nieaktywny robi OUT !! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że marec-ki'iemu bardziej chodziło o usera ,który założy konto i tyle go widzieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...