Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ilu to obdarowało swój ukochany klubik w głosowaniu ? :polew:

Nie robiliśmy tak nachalnego namawiania do głosowania jak to robili inni. Niektóre kluby wysyłały po kilkanaście maili z prośba o głosy. A zresztą ten konkurs to był jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem kto jest w pierwszej dziesiątce to odpuściłem i tak też zrobiło kilka dużych klubów. Tak więc olać Ałto Śfiat. Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie :>

ceny Audi idą w dół, ofert przybywa, liczniki TeDeIków stoją w miejscu, to niebawem dobijemy do 100k...

a naiwnych nie brakuje :doh1:

Opublikowano

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

Opublikowano

a ilu to obdarowało swój ukochany klubik w głosowaniu ? :polew:

Nie robiliśmy tak nachalnego namawiania do głosowania jak to robili inni. Niektóre kluby wysyłały po kilkanaście maili z prośba o głosy. A zresztą ten konkurs to był jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem kto jest w pierwszej dziesiątce to odpuściłem i tak też zrobiło kilka dużych klubów. Tak więc olać Ałto Śfiat. Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie :>

ceny Audi idą w dół, ofert przybywa, liczniki TeDeIków stoją w miejscu, to niebawem dobijemy do 100k...

a naiwnych nie brakuje :doh1:

:polew: :polew: :polew::good: :good:
Opublikowano

200 góra 300 osób stale sie udziela

reszta czyta albo spi.....

Opublikowano

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

Opublikowano

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

:embarrassed:, sorki :gwizdanie:

Opublikowano

To teraz ten szczęśliwiec każdemu stawia :kox:

:rolleyes::good:

nawet jakby miał tylko przybić piątkę każdemu aktywnemu urzytkownikowi to musiał by mieć trochę wolnego :wink4::naughty:

:bicz3:

:embarrassed:, sorki :gwizdanie:

spox

to jest dobre... jak i cała seria :polew:

Opublikowano

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Opublikowano

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Ponieważ 2466 kont nie zostało aktywowanych po rejestracji :wink4: A tak w ogóle wszystkich kont od początku istnienia klubu zostało założonych 71521 :)

Opublikowano
:good: no ładna liczba
Opublikowano

to dlaczego jak się wejdzie na użytkowników jest podana liczba 67498 w sumie

Ponieważ 2466 kont nie zostało aktywowanych po rejestracji :wink4: A tak w ogóle wszystkich kont od początku istnienia klubu zostało założonych 71521 :)

i wszystko jasne :hi:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
:good:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila

:polew: :polew: :polew:

:facepalm:
Opublikowano

Haha jaka klasa taka wartość gazjetki ;) już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem gazetę motoryzacyjną bo było coś ciekawego :mysli:

Ładny wynik nie ma co :evil: na moim ex forum skodovki wprowadzili dodatkowo, dobrą według mnie rzecz tj. user który przez 3miechy jest nieaktywny robi OUT !! :good:

Opublikowano

Nieaktywny, czyli nie piszący postów? Ja mało piszę, ale dużo czytam, wyleciałbym? ;>

Opublikowano

Nieaktywny - tak mi się zdaje jeśli nie wchodzi na forum :hi:

Opublikowano

Myślę ,że marec-ki'iemu bardziej chodziło o usera ,który założy konto i tyle go widzieli :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.