Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałem ale chyba nieogarniam tego za bardzo bo nie rozumiem z tymi kablami tak to wszystko ogarnę ale chodzi mi tylko o te kable mógł być jakoś tak bardzo prosto to wyjasnic

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

czyli nic nie czytałes  :ph34r:

zadnego okablowania sie nie robi

zmieniasz manetki programujesz i tyle

Opublikowano

Teraz już wszystko wiem taśmę mam z końcówką F i teraz moje pytanie czy te manetki podejda i czy przekładać swoją taśmę czy zostawić tą http://allegro.pl/manetki-audi-a4-b8-sedan-tempomat-a5-s4-tasma-air-i6715821221.html#thumb/1

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przeczytałem wszystko od a do z

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dudek6 napisał:

Teraz już wszystko wiem taśmę mam z końcówką F i teraz moje pytanie czy te manetki podejda i czy przekładać swoją taśmę czy zostawić tą http://allegro.pl/manetki-audi-a4-b8-sedan-tempomat-a5-s4-tasma-air-i6715821221.html#thumb/1

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 


Tak manetki podejdą

 

Jesli twój moduł nie obsluguje MF  tempomat to jest do wymiany

 

Opublikowano

Obsługuje bo mam Multifunkcje chodzi tylko o tempomat a manetki kupić lepiej z taśmą czy bez co byś doradzil bo wiem że na taśmę trzeba strasznie uwazac

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dudek6 napisał:

Obsługuje bo mam Multifunkcje chodzi tylko o tempomat a manetki kupić lepiej z taśmą czy bez co byś doradzil bo wiem że na taśmę trzeba strasznie uwazac

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

a jaki masz numer  u siebie ???

Opublikowano
a jaki masz numer  u siebie ???

Kostal z końcówką F

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

6758102848a7a1cfdb4dc002c244dc25.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No przeczytałem mój obsługuje coś fis Multifunkcje i tempomat bez acc

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dudek6 napisał:

No przeczytałem mój obsługuje coś fis Multifunkcje i tempomat bez acc

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 



:banan:

Opublikowano


:banan:

Hehe

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wrclaguna moje ostatnie pytanie znalazłem manetki z taśmą o takim samym numerze jak moja czy te manetki będą pasowały http://m.ebay.de/itm/Original-Audi-A4-8K-GRA-MFA-8K0953568F-8K0953502BD-LimousineTempomat-Lenkstock-/262860300703?nav=SEARCH i czy jak zostawię tą taśmę o tym samym numerze czy będę musiał robić adaptację kąta skrętu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ostatni juz raz napisze  :)

Zmieniasz same manetki pod tempomat  kodujesz w module kierowniczym 16 oraz silnik 01  tempomat

Opublikowano

Tak to jest jak zoltodziob bierze się za mody [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, wrclaguna napisał:

Ostatni juz raz napisze  :)

Zmieniasz same manetki pod tempomat  kodujesz w module kierowniczym 16 oraz silnik 01  tempomat

Grzegorz ty to masz cierpliwość :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli ktoś zmieniał manetki z polifta do przedlifta i miał problem z manetką od świateł długich to wystarczy zmienić plastik który odpowiada za blokadę manetki (nie wiem czy we wszystkich poliftach tak jest ale manetka odbija po włączeniu długich natomist w przedlifcie manetka zostaje w pozycji włączonej) . Nie wiem czy jest możliwość przekodowania, zakodowania tego vcdsem. Przynajmniej ja tego nie znalazłem jak i nikt nie umiał opowiedzieć na to pytanie. Z racji tego, że miałem manetki z polifta i chciałem je założyć to je rozłożyłem i okazało się, że wystarczy przełożyć ten czarny plastik (czarny) z przedlifta do polifta.  Cała reszta jest taka sama.

IMG_20170322_173713.jpg

IMG_20170322_173707.jpg

IMG_20170322_173555.jpg

IMG_20170322_173609.jpg

IMG_20170322_173630.jpg

IMG_20170322_173634.jpg

Opublikowano

Na pewno nie we wszystkich przedliftach manetka tak się zachowuje.

Opublikowano
Dnia 23.03.2017 o 07:21, komoornik napisał:

Na pewno nie we wszystkich przedliftach manetka tak się zachowuje.

hmmm...

Jeżeli w przedlifcie i polifcie mamy 2 rodzaje zachowania manetki długich to teraz pytanie:

1. jak zachowuje się manetka (przelift polift) z fabrycznie zamontowanym BHA

2. to samo ale bez BHA

Jak w 1 manetka odbija a w 2 zostaje w położeniu włączonym to mamy odp dlaczego są takie różnice. Tylko musi ktoś to potwierdzić. (i pewnie gateway będzie odpowiedzialny za światełka tak sobie teoretyzuje ;p)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.