Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pomożecie ? Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? I jeszcze jedno pytanie - czy wciśnięcie pedału sprzęgła jadąc na włączonym tempomacie powinno powodować jego wyłączenie ? Bo w obecnej sytuacji naciśnięcie pedału sprzęgła nie odłącza tempomatu. Jedynie naciśnięcie hamulca wyłącza tempomat.

Opublikowano

Wszystko pieknie smiga Grzesiu :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odczytaj VCDS w 16 jaki masz numer sterownika :wink:

Gdzie dokładnie mogę odczytać numer 8KO.......... taśmy kąta skrętu przez VCDS

Opublikowano

W pierwszym poscie masz opis :hi:

79945616.png

Wszystko jasne ! Dzięki

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

jest ktoś z Warszawy lub okolic, kto podjąłby się montażu tempomatu? Mam kierownice multifunkcyjną więc powinno pójść łatwiej.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Było już wcześniej pisane i to jest bardzo ważne moduł 01 Engine nie przyjmie kodowania jeżeli silnik jest uruchomiony, napewno dotyczy to modelu po liftingu. Trudno mi w tym momencie powiedzieć czy jest ważna kolejność (napierw silnik potem kierownica czy na odwrot).

Opublikowano

Kodowanie czegokolwiek z założenia wykonuje się na włączonym zapłonie, nie przy uruchomionym silniku.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy manetki 4G8 953 502 A założe do taśmy z przedlifta 8K0 953 568 F??

Opublikowano
  • Autor

Czy manetki 4G8 953 502 A założe do taśmy z przedlifta 8K0 953 568 F??

Nie pasują od A6 A7 :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może ktoś podpowie czy ta osłona pasuje pod tempomat 8K0953516B

http://allegro.pl/show_item.php?item=6127939663

Proszę o podpowiedź

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Proszę o poradę

Posiadam takie manetki w A4B8 avant : https://drive.google.com/file/d/0B4BSeuT6YqTGWDR3NGlvd2dnTXc/view?usp=sharing o numerze 8K0 953 502 BJ z taśmą 8K0 953 568 F

Chciałbym założyć takie z obsługą tempomatu: https://drive.google.com/file/d/0B4BSeuT6YqTGUjNrVUJ3ZzE4TVU/view?usp=sharing o numerze 8K0 953 502 BD z taśmą 8K0 953 568 G

ale jak widać prawy przełącznik nie obsługuje tylnej wycieraczki.

Czy jest możliwość przekładki tego przełącznika i będzie wszystko normalnie działało ?

Edytowane przez piotrpan

Opublikowano

W oryginalnych manetkach bez tempomatu miałem długie światła HIGHBEAM włączane manualnie (poprzez odepchnięcie manetki) aby wyłączyć musiałem z powrotem pociągnąć manetkę do siebie.

Zakupiłem zestaw taśmę + manetki 8K0953502BD gdzie, światła długie po odepchnięciu manetka automatycznie wraca z powrotem (tak samo jak mrugnięcie) poprostu manetka nie wskakuje na stałe żeby cały czas długie świeciły.

Podejrzewam że są to manetki do długich automatycznych ?

Idzie to jakoś zrobić aby działało np. kodowanie VCDS?

Czy muszę szukać innych manetek ? wszystkie manetki jakie szukałem z tempomatem mają właśnie długie automatyczne. Prosze o pomoc

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 20.12.2016 o 17:55, bienias00 napisał:

W oryginalnych manetkach bez tempomatu miałem długie światła HIGHBEAM włączane manualnie (poprzez odepchnięcie manetki) aby wyłączyć musiałem z powrotem pociągnąć manetkę do siebie.

Zakupiłem zestaw taśmę + manetki 8K0953502BD gdzie, światła długie po odepchnięciu manetka automatycznie wraca z powrotem (tak samo jak mrugnięcie) poprostu manetka nie wskakuje na stałe żeby cały czas długie świeciły.

Podejrzewam że są to manetki do długich automatycznych ?

Idzie to jakoś zrobić aby działało np. kodowanie VCDS?

Czy muszę szukać innych manetek ? wszystkie manetki jakie szukałem z tempomatem mają właśnie długie automatyczne. Prosze o pomoc

Ktoś coś wie na ten temat?? Jaki moduł za to odpowiada??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

.

Edytowane przez adam1307

Opublikowano

To normalne ja też tak mam.a zarazem mam pytanie zamierzam założyć tempomat mam Multifunkcje i takie moje pytanie czy nowa manetka z tempomatem pasuje plug and Play czy trzeba coś z kablami grzebać? Bo nie wiem czy sam podolam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.