Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. czy manetki od.a4 i a6 są takie same? Bo większość ma ten sam numer a raz pisalo że do a4 raz ze do a6.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 4.01.2018 o 01:41, adrian2901 napisał:

Witam. czy manetki od.a4 i a6 są takie same? Bo większość ma ten sam numer a raz pisalo że do a4 raz ze do a6.

Manetki od A4 i A6 różnią się.
Te od A6 nie posiadają w prawej manetce wycieraczek przycisku RESET oraz bocznych przełączników góra/dół.

Edytowane przez Telefonicz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, czy ktoś ma może wiedzę na temat taśmy w aucie które ma ASR + ESP i BIXENON skrętny ? Miałem taśmę 8K0 953 568 N i wymieniłem na 8K0 953 568 F i  nie mogę skalibrować czujnika kąta skrętu. Świeci się kontrolka od ESP i w kolumnie kierownicy wywala czujnik G85 z kodem 014 jako "wadliwy". Działa tempomat, działa MF. Czy ESP z ASR jakoś specjalnie trzeba zakodować? Po wymianie na starą taśmę wszystko wraca do normy nawet nie trzeba nic kalibrować.

Opublikowano

Cześć chłopaki ? mam pytanie czy jeśli zostawiam swoją taśmę to muszę kodować czujnik kąta skrętu kierownicy G85 ? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, House napisał:

Hej, czy ktoś ma może wiedzę na temat taśmy w aucie które ma ASR + ESP i BIXENON skrętny ? Miałem taśmę 8K0 953 568 N i wymieniłem na 8K0 953 568 F i  nie mogę skalibrować czujnika kąta skrętu. Świeci się kontrolka od ESP i w kolumnie kierownicy wywala czujnik G85 z kodem 014 jako "wadliwy". Działa tempomat, działa MF. Czy ESP z ASR jakoś specjalnie trzeba zakodować? Po wymianie na starą taśmę wszystko wraca do normy nawet nie trzeba nic kalibrować.

 

tasma jest uszkodzona

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adriancabb napisał:

Cześć chłopaki ? mam pytanie czy jeśli zostawiam swoją taśmę to muszę kodować czujnik kąta skrętu kierownicy G85 ? 

Nie trzeba

Opublikowano

Okej, czyli kolejna taśma ..... ech. Dzięki za odp.

Opublikowano
21 godzin temu, wrclaguna napisał:

Nie trzeba

Dzięki ?

Opublikowano

Hello, I am from Czech, I have audi a4 b8.

I am the new owner of audi. I'm looking for a cruise control in my car. I have a unit 8k0953568 D, can I add the cruise control to the unit or do I have to replace the whole unit plus the controls?

 

Thank you for help 

 

Opublikowano

Mam problem. Zainstalowałem tempomat A4 allroad 12r po lifcie. Nie mogę zakodowac silnika. Wyskakuje mi błąd. Może ktoś pomóc?ac5e2cc033a81335db9ed734a46b3b0f.jpgd26ec004cd3c86ba1bbafb8a1a9e169f.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
To moze innym kablem

Albo w binary z 0 na 1
Jak zmienię w binary z 0 na 1 i zaakceptuje zmiany to wyskakuje mi coding accepted. Ale tempomat nie działa. po sprawdzeniu kodowania nadal jest tempomat nie zakodowany.

Jeśli chodzi o kabel to do tej pory nie miałem problemu. Wszystkie inne kodowania i adaptacje wykonane.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nie wiem :hi:

a moze jest jakis program zrobiony w silniku ?
Nic mi o programie nie wiadomo. Samochód mam dopiero miesiąc i przede wszystkim brakowało mi tempomatu :(

Można to jakoś zweryfikować?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Udało się. Nie wiem dlaczego, ale nie był zakodowany typ pojazdu avant, sedan... itd . Po wybraniu avanta i tempomatu kodowanie przeszło bez problemu. Dziękuję za pomoc ;)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, przeczytałem cały wątek ale chciałbym się upewnić że dobrze rozumiem. Jeśli wymieniam same manetki bez "taśmy" (z rozpiski wynika że moja taśma obsługuje tempomat) nie muszę jechać do audi zdejmować ochrony komponentu?

Opublikowano
Panowie, przeczytałem cały wątek ale chciałbym się upewnić że dobrze rozumiem. Jeśli wymieniam same manetki bez "taśmy" (z rozpiski wynika że moja taśma obsługuje tempomat) nie muszę jechać do audi zdejmować ochrony komponentu?
Nie musisz.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tempomat założony, manetki od polifta z taśmą. Wszystko działa. Miałem problem z kodowaniem na engine bo nie chciało przyjac kodowania I usunąć błędu ale w koncu poszło. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 1.03.2018 o 15:59, _Czarny_ napisał:

Udało się. Nie wiem dlaczego, ale nie był zakodowany typ pojazdu avant, sedan... itd . Po wybraniu avanta i tempomatu kodowanie przeszło bez problemu. Dziękuję za pomoc ;)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Witam. Dzisiaj tez zakładałem tempomat w audi rs5 z 2013 4.2 tfsi i lipa. Mam ten sam problem co pisałeś wyzej i teraz jak czytałem twoją odpowiedź to zdałem sobie sprawę że w tym audi też nie jest zakodowany typ pojazdu. Jutro spróbuje zaznaczyć typ pojazdu i zobaczę czy pójdzie. Dodam że używam vcds-a 15.7.1 I do tej pory jeszcze z żadnym kodowaniu w różnych audi nie miałem takich problemów.  Jak sprawę to napisze czy się udało. Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.