Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Własnie chodzi mi o to ze ja cisnąłem wózek :D Cały czas wyprzedzanie...:P No nie chce sie kłucic ale to moj wybór... Miałem smarta wczesniej który wiecej palił:P

Opublikowano

Własnie chodzi mi o to ze ja cisnąłem wózek :D Cały czas wyprzedzanie...:P No nie chce sie kłucic ale to moj wybór... Miałem smarta wczesniej który wiecej palił:P

masz racje ,tyle ze ja nie odnosilem sie do twojego auta tylko do pytania o ronice w cenie.W spalaniu z twoim FWD wazacym o dobre 150 kg mniej nie ma szans ale 2.0TDI z quattro juz niekoniecznie.

Opublikowano

fajny biały karawan :decayed: rozkminiałem silnik 120 i wg etki to on ma wszytko to samo co 143 a żeby było śmieszne to tłoki jak 170-tka

Opublikowano

fajny biały karawan :decayed: rozkminiałem silnik 120 i wg etki to on ma wszytko to samo co 143 a żeby było śmieszne to tłoki jak 170-tka

to po programie pewnie tym bardziej przyjemnie śmiga :naughty:

Opublikowano

dobra baza :naughty:

Opublikowano

To chyba ten sam silnik to 143... Męczy mnie te 120KM chip by rozwiązał sprawę ale nie chcę tracić gwarancji. W compsporcie powiedzieli mi ze sa w stanie zrobic 175 KM ale nie daja mi 100% pewnosci ze gwarancji nie strace...

stracisz na bank

możesz jeszcze porozmawiać z dealerem, ale ja po dyskusji odczekałem 2 lata i miesiąc i byłem u Rogala .....

na moje nie ma co ryzykować, ale może dojdziesz u siebie do porozumienia

nie każdemu to się udaje .... :gwizdanie:

Opublikowano

PLANY:

- zmiana felg na 19 cali

- obklejenie felg czarną folią :thumbdown: jak już to lakier

- wymiana foteli na s-line albo s4

- chip-tuning do 175KM (tutaj jest największy problem bo samochód jest na gwarancji;()

- obklejenie dachu i lusterek czarną matową folią :good: połysk będzie lepszy

- zmiana grilla na chromowy :thumbdown:

- zmiana gałki zmiany biegów na s4 lub s-line

GDYBY PIENIĘDZY BYŁO ZA DUŻO:P:

- zmiana wydechu :good:

- zmiana filtrów powietrza na sportowe :thumbdown: nic to nie da

- obklejenie świateł folią przyciemniającą :thumbdown:

- zmiana kierownicy na s-line :good:

- tempomat :good:

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 22:53_________________________________________________wszystko zależy od ASO ja miałem auto na gwarancji i wirusie od Rogala i nie robili problemów, większy problem miałem z gwintem i czujnikiem poziomowania Xenonu
Opublikowano

Graty zakupu :good: Kolejna biała na forum -trzeba tylko troche o nia dbac :>

fajne mody, tylko cos mi tu nie gra: chrom relingi, chrom dookoła szyb, chcesz pion chromy w grillu, czarny dach,lusterka i felgi - albo wszystko w czerni i wywal chromy przy szybach albo wrzuc planowany grill nie maluj felg i nie oklejaj dachu i lusterek :no:

Co do spalania to do FIS-a dolicz jeszcze 0,2l/100km, a jak zalożysz 19'' i opony 255 to jeszcze Ci wzrosnie. Tylko przy 120KM i takich gumach to już będziesz miał taczkę z auta i trzeba będzie zrobic program :naughty:

Jakie masz zawieszenie, bo troche wysoko stoi?

Zapodaj wyposażenie i foty wnętrza.

Bezwaryjności

Opublikowano
  • Autor

A jakiegos innego chiptunera mozecie polecic (tanio i solidnie)

Opublikowano

(tanio i solidnie)

coś takiego w przyrodzie nie występuje :cool1:

najpierw skonsultuj gwarancje z aso, bo może się za jakiś czas odbic to czkawką :gwizdanie:

gwarancja w przypadku tdi więcej warta niż dodatkowe stado km.

Opublikowano

A jakiegos innego chiptunera mozecie polecic (tanio i solidnie)

tu masz dobrego tjunera , nie wiem czy tanio ale na pewno solidnie ...........

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie mi dlaczego czasami w tdi sa wydechy po obu stronach a czasami tak jak u mnie...

Opublikowano

V-ki mają po dwóch R-ki po jednej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A jakiegos innego chiptunera mozecie polecic (tanio i solidnie)

tu masz dobrego tjunera , nie wiem czy tanio ale na pewno solidnie ...........

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:decayed:

Własnie dlatego wolę kogos z polecenia:D

Opublikowano

Nie robiłbym tego.Będziesz miał na 90% po gwarancji na motor.

Nic tu serwis nie będzie do tego miał.Podłączą auto pod komputer w serwisie i będzie po ptakach.

Odgórnie że tak powiem :decayed:

Opublikowano

Często gęsto nie ma potrzeby podłączania VAS'a, wystarcza jazda próbna i każdy kto ma pojęcie wyczuje, że auto jedzie lepiej niż powinno, u mnie było tak samo, powiedziałem, że była zmieniona mapa i nie było problemu, pewnie gdybym się upierał, że nie było nic rezane to przy pierwszej naprawie byłoby po gwarancji, lepiej zagadaj z ASO jak do tego podchodzą

kiedyś Kulczyk Tradex wyraził zgodę na chipowanie Seata i VW w ramach gwarancji przez V-tech, 99% służbowych aut z KT było po remapie

Opublikowano

vario problem w tym ze w starszych modelach musieli grzebac w ECU i porownac parametry ze wiedziec ze jest inna mapa , a w B8 jakpisze pawel lacza sie z cenatrala i masz od razu zonk.

Opublikowano
  • Autor

V-ki mają po dwóch R-ki po jednej :wink4:

WTF?:D:kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 00:16_________________________________________________

z końcówką wydechu trzeba coś zrobić bo jest dramatyczna :disgust:

Co z tym mozna zrobic?:P

Opublikowano

Auta z silnikami w układzie V (6cylindrowe oraz 8) maja dwie rury rzedowe 4 cylindrowki jedną. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.