Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> Gość podszedł poważnie do sprawy sama głowa cobry na lewarku dodaje pewnie z pięć koni :polew:

Opublikowano

Niestety ale idiotów w naszym kraju nie brakuje :sick3:

nie tylko w naszym. kurcze nie mógł się wyżyc na bmc-e?

jedno jest pewne :decayed: koles wie jak na siebie zwrócic uwagę :polew:

Opublikowano

miałem kiedyś taką osiemdziesiątkę :decayed:

jedyną modyfikacją u mnie była zmiana przednich kierunków na białe :cool:

:mysli:na jednej z fotek widać fizyczne zabezpieczenie pedałów( klamra na dole, nakładka z góry i wszystko zapinane kłódką)

też miałem taką klamrę :embarrassed:

w latach 90-tych na wyjazdach zawsze zapinałem klamrę :polew:zawsze miałem brudne kolana :polew:

Opublikowano

Chyba też sobie tak jebne środek ... wypas

zacznij od pedalów..płomienie są za***iste i w pytę ogólnie bryka

Opublikowano

Żółwik... to Ty zmieniles ostatnio bryke, wiec bierz sie za jakies solidne rezańsko :cool:

Opublikowano

Kasy chłopina w bryke troche włozył... no ale dramat :confused4:

Opublikowano

:wallbash: ;( :sick3:Pomyślcie co on mógłby zrobić z RS. :wallbash:

Opublikowano

taką twórczośc jakoś się określa, nieprawdaż???

coś dla Tede :decayed:

tak Musashi taką twórczość nazywa się paździerzem :polew:

Ma chłopina gust :)

Opublikowano

albo agro tuning ;D lub wiejski tuning jak kto woli

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale idiotów w naszym kraju nie brakuje :sick3:

nie tylko w naszym. kurcze nie mógł się wyżyc na bmc-e?

jedno jest pewne :decayed: koles wie jak na siebie zwrócic uwagę :polew:

prosze cie nie każdy właściciel Bm dablju jest takkim wjeśniakiem :polew: :polew:

Opublikowano

Niezla pasza.

Opublikowano

A może tym samochodem jeździ syn sołtysa lub jakiś zespół który gra na weselach np. Skafandry z Beszyc, Brontozaury z Kamenycy a może Trubadurzy i Blaszaki :kox:

Opublikowano

Chyba też sobie tak jebne środek ... wypas

Hehe w zolci bedzie wygladac bardziej agressive :P No i z 10 kucy dojdzie :P

Opublikowano

jakby ją spuścić do Wisły, mogła by być yellow submarine :polew:

Opublikowano

Tyle plastyku to H*J wi czy by na dno poszła!!?? :mysli::polew:

Opublikowano

Tyle plastyku to H*J wi czy by na dno poszła!!?? :mysli::polew:

Iverson rozśmieszyłeś mnie teraz do łez tym tekstem :polew: aż sam do siebie się śmieje

Opublikowano

No cóż... fajnie :decayed:

Opublikowano

ha ha ha co to ma być ?? lepiej będzie jeszcze na żółtych alusach i emulsją szyby pomalować :wallbash::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do kompletu zółte spaliny, okulary,

....i żółte papiery :polew:

Opublikowano

prosze cie nie każdy właściciel Bm dablju jest takkim wjeśniakiem

kolega tak pisze bo sam ma teraz BMW :tongue4:

ale popieram go, ponieważ też miałem poprzednio takie autko a raczej nie stroiłem go wieśniackimi spojlerami.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.