Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za poradę:) w takim razie będę myślał nad wzmocnieniem miski do skrzyni :)

Opublikowano

fajne wozidełko :good: ale ta zebra na desce daje po oczach :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

To w sumie po malutku można zacząć coś działać :)

Pojawiły się nowe plany, a mianowicie (to już bardziej na przyszły sezon):

- zderzak przód / tył i progi od S4.

- nagłośnienie bose.

Mały modzik, który jest w trakcje realizacji.

Mianowicie fele 16stki na zimę.

Po_piaskowaniu.jpg

Po_piaskowaniu_1.jpg

Po_piaskowaniu_2.jpg

W 100% nie były spawane i są proste. Były w tragicznym stanie więc zawiozłem je do piaskowania. Obecnie czekają w pokoju, abym zakupił baze, podkład i lakier ...

Jak możecie pomóżcie dobrać jakiś lakier, który byłby dobry na zimę a zarazem pasował by do mojej aldony :>

Osobiście myślałem nad białym i grafitowym.

Z góry wielkie dzięki :)

Opublikowano

Zamiast ładować kase w używane bose, kup dobre głosniki 16ki w przednie drzwi i radio jeśłi masz jeszcze fabryczne :gwizdanie:

Bose w B5 głowy nie urywa w stosunku do tego co montują juz w B6 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tzn miałem porównanie tylko z B6 właśnie, stąd moja decyzja...

Tylko czy do niefabrycznego radia da radę podłączyć zmieniarkę ....

Opublikowano

niestety nie, ale za to masz mp3, a jak dobrze wybierzesz slot SD, wygodniejsze to niz nagrywanie płyt audio 6szt po 20 tracków :wink4:

Opublikowano

niestety nie, ale za to masz mp3, a jak dobrze wybierzesz slot SD, wygodniejsze to niz nagrywanie płyt audio 6szt po 20 tracków :wink4:

zainwestuj w radyjko z sd i usb,nic wiecej nie trzeba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za porady :) Czyli coś będzie trzeba pokombinować z fajnym radyjkiem.

A pomoże ktoś przy wyborze koloru felg?

Opublikowano

dawaj jakieś oczojebne, pomarańcz, zieleń kontrastowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Prawdę mówiąc myślałem o czymś takim, tym bardziej, że planuję malować znaczek na grillu na pomarańcz / biały.

Przynajmniej byłoby jakieś rozweselenie zimy :decayed:

Zastanawiam się nad takimi opcjami dot. znaczka. (również tylny na ten sam kolor)

(Moja nauka w photoshopie ... pierwsze minuty więc nie można spodziewać się cudów)

http://postimage.org/image/27zbz3084/

http://postimage.org/image/27zabjnqc/

http://postimage.org/image/27zfa5p7o/

http://postimage.org/image/27zgxp1pg/

Opublikowano

na zimę wg mnie czarny bo utrzymanie koloru żeby nie był brudny to znaczy mycie po każdym wyjeździe po bułki :decayed:

Ja polecę po kosztach i pomaluje na czarny mat chyba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem o co chodzi konus, jednak ... hmm... czarny mat będzie się zlewać z oponką ... a takie coś jak dla mnie - jest do odrzucenia.

Jednak dzięki wielkie za pomoc :)

Opublikowano

jak ma być na czarno to lepiej zostań przy srebrnym :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nadal stoję między białym a grafitowym ...

Kolejny dylemat, który chciałbym zrobić w ten weekend...

Zastanawiam się nad takimi opcjami dot. znaczka. (również tylny na ten sam kolor)

(Moja nauka w photoshopie ... pierwsze minuty więc nie można spodziewać się cudów)

http://postimage.org/image/27zbz3084/

http://postimage.org/image/27zabjnqc/

http://postimage.org/image/27zfa5p7o/

http://postimage.org/image/27zgxp1pg/

Dochodzi jeszcze pytanie, na co ponownie przykleić tylny znaczek CCCO ??

Opublikowano

tylko ostatnia opcja jak dla mnie :gwizdanie: reszta kompletnie nie ma odniesienia do auta :gwizdanie:

Opublikowano

jak ma być na czarno to lepiej zostań przy srebrnym :wink4:

u mnie jest strasznie lakier starty a chcę to zrobić po kosztach żeby wyglądało :wink4:

A i nie wygląda aż tak źle na czarnych :wink4:

1092069.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Do białego grilla myślałem nad "pakietem" na okres wiosenny i letni:

Fela 17/18stka - polerowany rant (jeśli byłby taki rodzaj felgi) + biały środek

Relingi okleić na biało // Chyba, że uda mi się wypolerować je w PT na błysk - to zostanę przy błysku.

Do tego myślałem nad pomalowaniem spodu lusterek na taki sam kolor.

Opublikowano

Do białego grilla myślałem nad "pakietem" na okres wiosenny i letni:

Fela 17/18stka - polerowany rant (jeśli byłby taki rodzaj felgi) + biały środek

Relingi okleić na biało // Chyba, że uda mi się wypolerować je w PT na błysk - to zostanę przy błysku.

Do tego myślałem nad pomalowaniem spodu lusterek na taki sam kolor.

Jak chcesz zobaczyć fele z polerowanym rantem i białym środkiem to zobacz fure Paput'a, powiem że konkretnie to wygląda. Sam przymierzam się do 18" z polerowanym rantem i białym środkiem. Teraz mam białe 17" ale zostawie je chyba na zimę.

Opublikowano

Do białego grilla myślałem nad "pakietem" na okres wiosenny i letni:

Fela 17/18stka - polerowany rant (jeśli byłby taki rodzaj felgi) + biały środek

Relingi okleić na biało // Chyba, że uda mi się wypolerować je w PT na błysk - to zostanę przy błysku.

Do tego myślałem nad pomalowaniem spodu lusterek na taki sam kolor.

Jak chcesz zobaczyć fele z polerowanym rantem i białym środkiem to zobacz fure Paput'a, powiem że konkretnie to wygląda. Sam przymierzam się do 18" z polerowanym rantem i białym środkiem. Teraz mam białe 17" ale zostawie je chyba na zimę.

:pali:

tylko nie rób białych relingów :no:

Opublikowano
  • Autor

Dziś spróbowałem je jakoś wypolerować jednak jedyne jaki efekt uzyskuję to to, że się bardziej świeca :) Chociaż to i tak chyba bedzie lepiej wyglądać niż relingi z przebarwieniami :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.